Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Mercedes na tweetu: Kupili by ste si elektromobil?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • Mercedes na tweetu: Kupili by ste si elektromobil?

    https://electrek.co/2017/08/10/merce...electric-cars/
    Otazka Mercedesu na tweeteru. Kupili by ste si elektromobil? 700 odpovedi, ktoré prisli bolo vacsinou dakujeme "uz" mame "Tesla" a ze k spalovakom sa uz nevratia.
    "Do 19 storocia sa uz nevratime" Napisal Justin. "Ked som sa spital dealera Mercedes-Benz na elektromobily, odpovedal mi to nieje nas trh," Napisal David Jenkins s tim, ze sice jazdi v Mercedese-Bezn B, ale zalohu dal na TM3ku. "Znie to ako Nokia pred 10 rokmi, ked sa objavil prvy smartphon..." poznamenal Sali Man. Mercedes chcel tymto upozornit na svoju novu radu elektromobilov EQ. Daimler AG oficialne podpovedalo, ze do roku 2022 uvedie Daimler na trh 10 novych elektromobilov. Potom tam este dali obrazky starych elektromobilov z doby pred 100 rokmi a dopisali, ze... "Na elektromobiloch pracuju viac ako sto rokov"
Pracuje...
X