Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

TESLA News: Dashcam live-streaming features, upgraded Boombox,...

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
 • Filter
 • Čas
 • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
 • Stano Kurek
  Administrator
  • May 2014
  • 530

  TESLA News: Dashcam live-streaming features, upgraded Boombox,...

  INFO: tak na tieto veci sme čakali,...

  "Zdá sa, že Tesla vydá niekoľko kľúčových aktualizácií svojej mobilnej aplikácie. Nedávne správy komunity Tesla odhalili, že spoločnosť pracuje na zákulisí niektorých nových mobilných funkcií. Patria sem funkcie živého vysielania na palubnú kameru a možnosť vzdialeného prezerania klipov na palubnú kameru.

  Tesla nedávno predstavila novú verziu svojej mobilnej aplikácie pre iOS s príznačným názvom V4.2.0. Poznámky k vydaniu aktualizácie naznačujú, že boli vykonané vylepšenia widgetov Tesla pre iOS. Pohľad na príspevky od komunity EV potvrdzuje, že widget Tesla pre iOS je teraz väčší. Aktualizovaný widget ponúka možnosti rýchleho ovládania, ako je zamykanie a odomykanie vozidla, prístup k nabíjaniu, otváranie frunk a zamykanie/odomykanie auta."

  Ale to nie je všetko. Skupina sledovateľov aktualizácií softvéru Tesla tiež poznamenala, že na funkcie živého streamovania palubnej kamery sa odkazuje aj priamo v aplikácii Tesla. A čo viac, objavili sa aj odkazy na to, že vodiči majú možnosť premietnuť svoj hlas prostredníctvom mobilnej aplikácie prostredníctvom systémov varovania pred chodcami (PWS) svojich vozidiel.
  To by malo ešte viac zefektívniť funkcie ako Sentry Mode, pretože to všetko by mohlo priniesť prvok prekvapenia pre tých, ktorí sa okolo Tesly správajú podozrivo.

  Pri diskusii o tom, ako by vlastníci, ktorí nie sú spoločnosťami Tesla, mohli pristupovať k sieti Supercharger, Musk uviedol, že všetko sa dá urobiť prostredníctvom aplikácie Tesla. „V súčasnosti si myslíme, že je to skutočne jednoduchá vec, kde si stiahnete aplikáciu Tesla a prejdete na Supercharger. A vy len naznačíte, v ktorom stánku sa nachádzate. Takže zapojíte auto, aj keď to nie je Tesla. A potom len vstúpite do aplikácie a poviete, zapnite tento stánok, v ktorom som za to, koľko elektriny.
  A to by v zásade malo fungovať s myslím, že takmer všetkými výrobcami automobilov, “povedal Musk.

  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	tesla-model-3-interior.jpg
Videní:	120
Veľkosť:68,3 KB
ID:	77891
  https://www.teslarati.com/tesla-dashcam-livestreaming-features-boombox-upgrade-app-update/?fbclid=IwAR34vuZOqJI-w68VOyoYUHipcNqPbc2-6tOgKGAGoCzZdHT1Hp2AWNejvbM
  Pripojené súbory
 • Jiri GrandPa
  Senior Member
  • Dec 2016
  • 651
  • viera8131
  •      

  #2
  Tu apku domrvili teda parádne.
  Na pozadí mi denne zožerie 15% batérie (prechádzajúca verzia to nerobila).
  Nepribudla ziadna nova funkcia.
  Apka už nezobrazuje nabíjací výkon (len pribúdajúce km/h).

  Jaj aha sorry pribudla funkcia. Keď auto nabíja tak cez zobrazený kábel pripojený k autu behajú zelené elektróny
  A ešte keď auto ide tak sa mu v 3D zobrazení točía kolesá. Čím rýchlejšie ide tým rýchlejšie sa točía. Fakt bombové vylepšenia.

  Komentár


  • jeeff
   jeeff komentoval
   Upraviť komentár
   Praveze appka je teraz super, pre istotu som skontroloval vyuzitie baterie (na iPhone), priemer za 10 dni mi ukazuje 5% co povazujem za OK.

   Technologicky je to nova appka, uz mi pribudla moznost nastavenia nabijacieho prudu (cize NOVA FUNKCIA), vcera som nabijal na DC a nabijaci vykon zobrazovala, na AC som si to priznam sa nevsimol, ci zobrazuje, alebo nie (mam teraz verziu appky 4.2.0, auto 2021.36).

  • Miroslav Rojko
   Miroslav Rojko komentoval
   Upraviť komentár
   Ja podobne, na iOS za 10 dní menej ako percento (len pomlčka), takže zanedbateľná spotreba na pozadí. Jirko ak si si istý, že je to apkou, tak zmeň Android za iOS a budeš mať aj v mobile podobné ovládanie a prostredie ako v Tesle, evidentne tam to majú veriešené na jedničku.

  • Jiri GrandPa
   Jiri GrandPa komentoval
   Upraviť komentár
   Chlapi niečo mi uniká. Mám iPhone už dlho, Cize moje info sa týka iOS.
   Teraz som updatoval na 4.2.
   Ale dobre, ta spotreba na pozadí sa dá vyriešiť odstrelením apky (aspoň v noci)
   Ale kde do kelu je to nastavenie prúdu? To by bolo konečne etwas.

  • jeeff
   jeeff komentoval
   Upraviť komentár
   Na nastavenie prudu nabijania musis mat v aute aspon 2021.36, ja uz na TM3 mam a ide to nastavovat. Je to normalne pod sliderom nastavenia % nabijania kde vidis nastaveny prud a sipkami podobne ako v aute ho vies zvysi/znizit. Ide nastavovat aj planovanie ako v aute (zacni nabijat o Xxx alebo bud nabite o Yyy).

  • Jiri GrandPa
   Jiri GrandPa komentoval
   Upraviť komentár
   Dik. Tak to je super. Konečne funkcionalita po ktorej sme volali roky.

  • jux
   jux komentoval
   Upraviť komentár
   Nastavenie AC nabijacieho prudu na dialku z tesla aplikacie .... konecne po velmi dlhom case co to majitelia od tesly ziadali a uz si mysleli, ze to nikdy nebude pre nejaku legislativu.
   Bude asi suvisiet s tym, ze si to uz mohli dovolit, lebo zrejme implementovaliu este sofistikovanejsou ochranou pred nedostatocnymi privodmi elektriny pre AC nabijanie ako nali tesly povodne.
   U tesiel funguje od zaciatku automaticke znizovanie AC nabijacieho prudu, ked ma AC nabijaci system tesly pochybnosti o kvalite AC napajania. Tesla spozorovala po spusteni AC nabijania (t.j. po zatazeni privodov) pokles napetia na AC privodoch a znizila nabijaci prud.
   Prvy krat som funkcionalitu znizovnia AC nabijacieho prudu osobne spozoroval nahodou v zime v r. 2017 u znamych, kde som nabijal. Nastavil som aute 3f nabijanie na 13A. No po chvilke nabijania poklesol nabijaci prud na 6A. Mal som sice nabijanie pripojene cez predlzenia... spolu 25m, no vsetky s prierezom vodica 4mm2, vhodne aj pre 16,5 kW (3f/24A) nabijacku v mojej X-ke. Pripominam, ze pouzivanie predlzeni je zakazane, no v tych casoch nebolo vela moznosti nabijania, tak sme s tym museli zit a niekedy ich pouzivame doteraz.
   Ako elektrikarovi mi bolo jasne, ze predlzenia pokles sposobit nemohli. O par minut som len dotykom na komponenty rozvadzaca zistil, ze chyba bola v rozvadzaci, jedna faza mala zly kontakt v poistke. Po oprave som na pol hodiny otestoval 3f/20A nabijanie, (v rozvadzaci boli 20A poistky) fungovalo bez problemov, dalsie nabijanie som vratil na povodnych 13A.
Pracuje...
X