Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Zabezpečenie auta, kamery, apod. ...

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • patapuf
    Member
    • Jun 2016
    • 35

    Zabezpečenie auta, kamery, apod. ...

    Ahojte. Mám pár otázok týkajúcich sa Tesly. Zaujímalo by ma, že ak nebudem dlhšiu dobu používať vozidlo, alebo aj pri dlhšom odstavení napríklad v nákupnom centre a podobne, či je možné odpojiť nejakým spôsobom elektrickú energiu od komponentov vozidla, čiže niečo ako hlavný vypínač. Samozrejme, bez zásahu do konštrukcie vozidla, len ako obsluha elektromobilu. Koľko kamier obsahuje Model S a Model X, dajú sa tieto kamery používať aj ako ochrana vozidla pred zlodejmi, prípadne, je možnosť mať cez aplikáciu v smartphone alebo cez PC neustály kontakt s vozidlom, konkrétne čo sa kamier týka? Viem, že aplikácie na ovládanie niektorých funkcií sú, ale mňa skôr zaujíma možnosť kontroly Tesly cez kamery a iné senzory, niečo na spôsobom ochrany rodinného domu, čiže absolútna vizuálna kontrola. Zaujímalo by ma aj aké senzory vlastne Tesla má. Možno sa to tu už niekde riešilo, ak áno, prepáčte prosím za zbytočné otázky. A ak niekto vie odpovede, prosím o informácie. Po anglicky neviem a cez prekladač je to dosť nanič.
Pracuje...
X