Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ako umyvate vase Tesly?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • pile_of_salt
    Member
    • Sep 2019
    • 65
    • lucia76891
    •   

    Ako umyvate vase Tesly?

    V manualy je uvedene, ze pouzitie vysokotlakych umyvaciek (bezdotykove umyvacky) sa neodporuca pre kamery a senzory. Klasicke kefovacie umyvacky tiez nie. Tak cim to mam teda umyvat?
  • Taur
    Member
    • Dec 2019
    • 296
    •   

    #2
    Mas umyvat jemnou hubkou na riad.

    Komentár

    • Jiri GrandPa
      Senior Member
      • Dec 2016
      • 707
      • viera8131
      •      

      #3
      Ja umývam na ručnej umývárke. Tam to mám pod kontrolou.

      Komentár

      • Wilo
        Member
        • May 2019
        • 337
        •      

        #4
        Umyvacka ani wapka tomu nemoze uskodit. Auta sa testuju na silne dazde aj mrazy s neskutocnym mnozstvom a tlakom vody za podmienok ktore na ceste v podstate ani nie su realne. Ak sa ma stat nieco senzoru len preto ze prejdes cez neho wapkou alebo ho vykefuje autoumyvarka tak nieco nie je v poriadku a treba to otrieskat vyrobcovi o hlavu.

        Komentár


        • head
          head komentoval
          Upraviť komentár
          Mne sa v zime ked je okolo nuly (a asi aj ked je menej) jedna kamera na stlpiku zahmlieva. Ale pochybujem, ze by to bolo wapkou. To by wapka nejak musela pretlacit vodu dnu cez sklo . Chcel som stym ist do servisu, len momentalne nie je kam .

        • pile_of_salt
          pile_of_salt komentoval
          Upraviť komentár
          Wilo Zial pristup Tesly k otrieskavaniu o hlavu je taky, ze "neeeh ked sa im nepaci, mozu ist ku konkurencii..." K akej? Dobre vedia, ze so skemrom sklopime usi a spravime ako si povedia oni.
      • head
        Member
        • Oct 2017
        • 135

        #5
        Momentalne neumyvam a aj to tak vyzera . Ale raz za par mesiacov to owapkujem. Naposledy som to spravil v zime (alebo pred zimou?).

        Komentár

        Pracuje...
        X