Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Viedensky Tesla servis ceny

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • pile_of_salt
    Member
    • Sep 2019
    • 65
    • lucia76891
    •   

    Viedensky Tesla servis ceny

    Zaujimaju ma ceny Viedenskeho Tesla servisu a ake mate s nim skusenosti. Prosim napiste co ste si tam dali opravit a ake boli ceny, respektive ak sa nebojite ukazte rovno fakturu. Taktiez ma zaujima, ze ako dlho sa po objednani zhruba caka (pravdepodobne je to zavisle od druhu zakroku a pozadovanych nahradnych dielov) a aky maju vo Viedni k zakaznikovy pristup. Dakujem.
  • Vrso
    Member
    • Aug 2015
    • 70
    •   

    #2
    Ceny coho Ta zaujimaju neviem ale skusenosti mam velmi zle. Pretoze Tesla Vieden je od nepamati pretazena, odraza sa to aj na pristupe. Na termin sa caka 2-3 mesiace, niekedy aj viac. Teraz som skusil a ponuka mi najskorsi termin na 23.3.2020. Pristup zalezi od cloveka. Poliaka som niekolkokrat odhalil pri klamstve. Najlepsie bolo take uplne detinske, ze v miestnosti mi tvrdil, ze auto umyli. Videl som, predtym vonku, ze nebolo umyte. Tak som sa spytal este raz. Potom isiel so mnou ku autu a som mu ukazal, ze je spinave a on este asi 2x povedal, ze ho umyvali ci to nevidim. A ked som mu ukazoval vrstvy blata a spiny, tak kapituloval, ze sa pomylil. Preto som tam prestal chodit a radsej vyuzivam Linz alebo Graz. Teraz uz mame aj Prahu, ale to je este dalej. Vo vseobecnosti, vo Viedni som mal pocit, ze som otravujuci obcan tretej krajiny. Pre rakusanov funguju inak, dokonca si myslim, ze maju aj ine terminy atd. Skusal to niekto preverit terminy v rakuskej apke ?

    Komentár


    • pile_of_salt
      pile_of_salt komentoval
      Upraviť komentár
      Myslis, ze keby to bol rakusan, tak ze by tiez mal tendenciu klamat?

      Pises, ze pre rakusakov funguju inak. Je mozne, ze uprednostnia rakuskeho zakaznika v pripade objednavky auta, pred slovenskym? Priklad, ja som si objednal auto v novembri a stale nic. Rakusan si objednal zaciatkom januara, zhodou okolnosti rovnaku konfiguraciu, tak to auto radsej predaju rakusanovi? Totalne strielan do luftu, ale som zvedavy.

    • Wilo
      Wilo komentoval
      Upraviť komentár
      pile_of_salt zas nemaj o Rakusanoch falosne iluzie Povacsinou v porovnani s Nemcami su to mentalitou len nemecky hovoriaci Slovaci s trosku lepsim vztahom k ekologii Tiez vedia byt riadni spekulanti a zmrdi.
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #3
    Termin vo Viedni som v appke dostal o 7 tyzdnov, zrovna zajtra tam idem, no s pristupom a kvalitou som nikdy nemal problem. Raz sa mi ospravedlnili, ze mi auto neumyli, lebo mali pokazenu umyvarku. Vzdy ked som chcel nahradnu teslu, tak mi ju dali. No posledne som bol v servise takmer pred dvoma rokmi, mozno sa to zhorsilo, nahradne auta vraj uz nedavaju.

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Tak som dnes odovzdal auto vo Viedni, ako obycajne som pytal nahradnu teslu. Trochu sa krutili, no dali. Auto tam bude zrejme par dni, lebo im dodnes este nedosli vsetky diely co som chcel dat do poriadku este na poslednom servise v plnej zaruke do 4r/80kkm. Takze u mna ziaden problem s Viedenskym servisom. Spravaju sa dobre ako vzdy doteraz.

    • pile_of_salt
      pile_of_salt komentoval
      Upraviť komentár
      Asi mas dobre vyjednavacie schopnosti (asi urcite). Budes ochotny potom capnut co vsetko ti menili a kolko ta to stalo? (Ak tam bude nieco mimozaruky)
      Naposledy upravené pile_of_salt; 16-01-2020, 21:26.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #4
    Ja som nikdy problém s jednaním v servise vo Viedni nemal. Vzdy seriózne, aj auto zadarmo poskytli keď som si ho vopred pýtal.
    Možno je to tým že s nimi komunikujem nemecky.
    Mimochodom nemyslím si že by uprednostňovali Rakúšanov. Testoval som to. Nejaky čas som mal v profile Rakúsku adresu a čakanie na termín bolo identické.
    Ceny servisu ako u nás Audi.

    Komentár


    • pile_of_salt
      pile_of_salt komentoval
      Upraviť komentár
      Guglil som si cennik Audi servisu a nie je verejny. Asi je to "standardne", cize spravia cenovu ponuku namieru "usitu" klientovy. Co je pre bezneho nic netusiaceho smrtelnika plebejca (mna evidentne) tajomstvom.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      No... ono je to tak, ze ked mas na AUDI a chceš chodiť do značkového servisu tak ťa cena bežného servisu akoze nemá trápiť.. Preto nemajú nič na webe.
      Tesla má sadzbu za hodinu roboty 175€, Audi Zlate Piesky tuším 150, neviem už som tam dlhšie nebol.
  • PatoM
    Member
    • May 2019
    • 40
    • martina89489
    •   

    #5
    Pridám dojmy zo servisu z Prahy. Pred mesiacom mi menili v Tesla servise v Prahe motor. Hučal a tak som ho dal v záruke vymeniť. Keď som auto priniesol pýtal som si náhradné vozidlo, no povedali mi že momentálne nemajú žiadne. Tak som sa teda spýtal na kredit v Uber taxi. Hneď sme to aj poriešili, nebol s tým žiadny problém a kredit tam bol tuším cca 7000 KČS. Celkom dosť nato že som sa potreboval iba presúvať po meste. Takže fajn. O dva dni mi volali že auto je už hotové, tak som išiel poň. Auto bolo umyté a tiché . Pýtal som sa toho pána tam, že ako je to s tým motorom ktorý mi tam dali a netajil sa tým že motor je repasovaný nie úplne nový. Neplatil som nič, nakolko to bolo vymienané v zárulke, poslali mi aj faktúru na ktorej bola 0 na úhradu.
    Celkovo hodnotím tento servis dobre, pracujú tam milý ludia. S cenami pozáručných opráv tam skúsenosti nemám. Ak niečo potrebujem riešiť vo vlastnej réžii, tak to riešim tak isto v Prahe v T E S L A Clinic Servis. Tam sú velmi ochotný ludia, s takým dobrým a priatelským prístupom k zákazníkovi som sa už dávno nestretol. Na opravu používajú originálne diely a ceny za prácu sú ok.

    Komentár

    Pracuje...
    X