Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Čo tak zadať do profilu svoje auto?

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Čo tak zadať do profilu svoje auto?

    Len rozmýšľam nahlas. Máme tu užívateľov s rôznymi typmi elektromobilov, bateriek v nich, s rôznymi palubnými nabíjačkami. A keď niekto niečo píše ohľadom toho ako rýchlo mu auto nabíja, alebo o iných funkciách auta, často neviem vlastne o akom aute hovorí. Tak ma napadlo či by nebolo od veci keby sme si každý do podpisu dali aké auto používame, akú má batériu a akú má palubnú nabíjačku.

    Stačí v nastaveniach zadať názov auta, kapacita batérie, výkon palubnej nabíjačky. Príklad: Model S P85D, 85kWh, 22kW

    Na skúšku je v nastaveniach v profile pridané nové pole s možnosťou zadať info o aute tam. A to sa potom zobrazí pod avatarom keď sa myškou prejde cez ikonu vedľa textu "Auto".

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	infooaute1.JPG
Videní:	184
Veľkosť:22,1 KB
ID:	32440

    V nastaveniach: https://teslaclub.sk/settings/profile

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	infooaute.JPG
Videní:	175
Veľkosť:28,2 KB
ID:	32441
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Maco7
    Member
    • Nov 2018
    • 84
    •      

    #2
    Juro Dobry napad, uz som vyplnil . Aspon budem vidiet o akom aute uzivatel pise , nabija a podobne. Super .

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Pri komentari sa to neda pozriet?
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    #3
    To o aute sa da poziet len pri prispevku?

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Zatiaľ hej. Ale zväčšil som počet znakov aby sa vošlo viac áut, skús. Neskôr asi sa to prerobí, pre každé auto pole zvlášť.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Jux daj si kazde auto do zvlast riadku. Lebo to tam nemas nicim odelene a novy clovek sa nato pozrie a to je co?
      Trebarz:
      TMX
      iMieV

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      ICE, viac tam nevlezie, Juro pridaj znaky/riadky
  • Hasky
    Member
    • Oct 2014
    • 34
    •   

    #4
    Nedá sa to nastaviť, aby to auto ukazovalo bez najetia myšou? Keď to mám otvorene na telefóne, tak je to trochu problém.

    Komentár

    • ICE666SVK
      Senior Member
      • Jul 2014
      • 1997

      #5
      Dajte si kazde auto do noveho riadku a dopiste tam aj rok vyroby a trebarz tam dajte u Tesly AP1 ci AP2. Pripadne ak pridu TMS ci TMX s CCS konektorom tak aj to. Alebo pri LEAFe ze to ma chademo a aj Typ2ku. Ak ma totiz niekto nejaky problem, tak je tam viacej info, z coho sa daju vycitat potrebne informacie a ostatny mozu pripadne poradit pri nejakom probleme.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #6
        Pôvodne zverejnené od Hasky Pozrieť príspevky
        Nedá sa to nastaviť, aby to auto ukazovalo bez najetia myšou? Keď to mám otvorene na telefóne, tak je to trochu problém.
        Aj to bude. Ak sa o to bude dosť použivať, tak so to celé spraví oveľa sofistikovanejšie.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #7
          Som to prerobil na len ikonku auta. A v nastaveniach sú teraz 3 polia, každé pre jedno auto. A v mobile stačí sekundu podržať prst na ikone a ukáže sa info, aspoň v androide to tak ide.

          V komentároch to síce nie je, ale stačí kliknúť na užívateľa a v profile sa to dá pozrieť pod "O mne":

          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	comments1.jpg
Videní:	263
Veľkosť:34,5 KB
ID:	32437
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár


          • Ioniq
            Ioniq komentoval
            Upraviť komentár
            Funguje to aj v iOS.
        Pracuje...
        X