Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Vcera 15-teho vecer mi nesiel teslaclub

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    Vcera 15-teho vecer mi nesiel teslaclub

    skusal som to cca o 20:00 a potom cca o 21:00 Vam isiel?
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #2
    DoS atack z Aeronetu

    Komentár

    • Ioniq
      Member
      • Jan 2017
      • 364

      #3
      Mne nesiel cele poobedie. Vecer okolo 22:00 sa to uz rozbehlo. Ako povedal starec nadomnou, asi utok bolsevikov z Aeronetu Teslaclub sa dostal na ciernu listinu a nepotrva dlho kym to cele hacknu, a vo vrchnom banneri sa namiesto loga Tesly budu zobrazovat hlavy Danka a Zemana

      Komentár


      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Ze by hackli ISP state NY kde je teslaclub.sk hostovany na 163.182.175.209 ?
        OrgName: Turnkey Internet Inc.
        OrgId: TURNK-1
        Address: 175 Old Loudon Rd
        City: Latham
        StateProv: NY
        PostalCode: 12110
        Country: US

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Tak to pozor s tým starcom! Som dedo ale stary zatiaľ nie .
    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #4
      Upgradoval sa server na viac úložného priestoru (už nestačilo) a trošku s tým bol problém. Ešte sa to dolaďuje. Tiež sa v blízkej dobe plánuje aktualizácia webstránky.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár


      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        A v tej súvislosti sa zvýšia limity 40MB na užívateľa ?
        Tiež keby fórum pri načítaní obrázkovej JPG prílohy ju mohlo automaticky zmenšiť na napr. full HD rozmer v prednastavenej kvalite JPG cez PHP knižnicu, je to vopruz dávať prílohu z mobilu, resp. aj na PC všetko zmenšovať aby sa to zmestilo do 1,5MB limitu, ktorý je vlastne polovičný.
        Už sa to tu minulý rok preberalo ...

      • nemo
        nemo komentoval
        Upraviť komentár
        Pri tej prilezitosti prosim letsencrypt. Nechcem aby moju komunikaciu videli vsetci na trase medzi mnou a New Yorkom.

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Treba vymazat stare neaktualne prispevky od nabijacich stanic a nehat tam jednu stranku, kde budu aktualne informacie. Ide, alebo nejde pripadne ine k tomu dolezite veci. Aktualny obrazok stanice atd. A bude zas o nieco viac miesta. A trochu si tu upraceme. Pokial je pri nabijackach aktualna teba, nejde lebo to a to a pisu tam viacery, tak nehat trebarz aj 2 strany a ked sa situacia vyriesi a uz zase pojde vymazat a nehat aktualne info.
    • drobco
      Member
      • Oct 2014
      • 64

      #5
      No nemazal by som nič, lebo je tu veľmi veľa užitočných informácií pre ľudí, ktorí sa ešte neorientujú v elektromobilite. Robím stránke reklamu aj v našom ecoclube. Košický ecoclub rozbieha projekt elektromobility pre obyvateľstvo z vidieka a v meste zase to bude zdieľanie jazdy.

      Komentár

      Pracuje...
      X