Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

zakazany pristup

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Teq
    Teq
    Member
    • Nov 2017
    • 240
    •   

    zakazany pristup

    uz mam dve temy ku ktorym nemozem pristupovat

    07-01-2019, 22:30
    Maco7
    Maco7 a 5 ďalší pridali príspevok do Vami prihlásenej témy na odber: Hyundai Kona EV
    22-12-2018, 06:32
    ivuso
    ivuso a 4 ďalší pridali príspevok do Vami prihlásenej témy na odber: TESLA Model 3 v predajni TESLA Vienna

    vyhodi mi to tuto chybu

    Prepáčte, ale nie ste oprávnený vidieť túto stranu.
    Prosím skúste sa sa odhlásiť a prihlásiť ako iný užívateľ Prihlásiť sa alebo poslať správu administrátorovi.
  • Maco7
    Member
    • Nov 2018
    • 84
    •      

    #2
    Teq No ja som si vsimol , ked som pisal cezmobil , alebo cital, mala dcerka mi sedela na kolenach a jasom tam nieco inestlacil , ako som chcel. Nebol to zamer , ospravedlnujem sa, ako to odblokujem?? Mohol som ta bloknut?
    Naposledy upravené Maco7; 08-01-2019, 21:01.

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      toto nie je podla mna tvoja alebo tvojej dcerky chyba, skor nieco s forom, ci sa myllim?

    • Maco7
      Maco7 komentoval
      Upraviť komentár
      neviem, ,len som si vsimol, ked som nacital oznamenia , kto co komentuje, a miesto ist na temu som stlacil to vedla, netrafil som a tam bolo ze zakazat alebo blokovat? uz si nepametam... inak aj mne prisli nejake spravy , do ktorych nemam pristup, tak ako tebe . tak neviem kde nastala chyba ..

    • Maco7
      Maco7 komentoval
      Upraviť komentár
      Teq aj mne to prislo :

      ICE666SVK komentoval k vášmu príspevku.
      Diskusia sa nachádza tu:
      http://teslaclub.sk/node/31658

      Tu je správa, ktorú ste zverejnili:
      ***************
      Vysvetlim preco. Tak je to hlavne z vasej strany taky podnet, ze som sa do Vas pustil. Ani nie, ze pustil ale chcelo to vysvetlenie a to sa mi chvalabohu
      ***************

      S pozdravom,
      Tesla Club Slovakia

      a ked kliknem na link mi napise tuto hlasku :
      Prepáčte, ale nie ste oprávnený vidieť túto stranu.
      Prosím skúste sa sa odhlásiť a prihlásiť ako iný užívateľ Prihlásiť sa alebo poslať správu administrátorovi.

    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      fuha, okej teda, dobre vedet
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Keď si niekto svoju správu vymaže, tak potom druhý ju logicky nemôže vidieť. Teg, v obidvoch prípadoch, Maco7 aj ivuso svoje správy zmazali.

    A Maco7, ICE666SVK svoju správu, dosť dlhú, tiež vymazal.

    Ku chybe som ešte dopísal "Správa totiž bola zmazaná užívateľom!"
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Mna vela krat nepusti k sprave, a nie je to tym, ze by bola vymazana. Sprava na fore je, ale musim sa tam preklikat manualne, nefunguje preklik z emailu alebo centra oznameni. Stava sa mi pravidelne. A ze je to prave ta sprava si domyslam z toho dovodu, ze to vidno najma pri kratkych 4-5 slovnych odpovediach. Naco by to niekto mazal a potom napisal presne to iste? (aj ked mozno tu su taki). Pri dlhsich odpovediach sa to uz posudit neda...

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Stáva sa aj to, že ľudia správu vymažú a tú istú napíšu inde. A väčšinou tak, že najprv ju napíše ako príspevok, potom si to rozmyslí, zmaže ju a napíše ju ako poznámku pod príspevok, alebo naopak. Napr. Joe79 komentoval o 15-12-2018, 19:20 na tému nabijacka Alza BA, ale predtým tú istú spravu mal v príspevku, ktorý vymazal a napísal ju ako poznámku pod iný príspevok.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Ano pisal som dlhu spravu a boli otvorene dva okna fora. Po odkliknuti som zistil, ze som to sekol inam ako som chcel. Takze vystrihnut a zmazat v jednej casti fora a presunut tam, kam som to chcel. A Maco7 presne hore pise, to co som uverejnil dva krat a jedno bolo zmazane. Cize si to cital, ale nemohol si vediet, ze je to to, co som zmazal koli tomu, ze som to uverejnil 2x. Sem tam mazem aj prispevok ci komentar, ak obsahuje nieco co uz niekto dal predomnou a uverejnil to presne v rovnaky cas, ked aj ja. Nech tam niesu dve rovnake infa na to iste.
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #4
    Mne nejde pozriet jedno forum zalozene pred par dnami, ked nan kliknem, snazi sa otvorit link:
    http://teslaclub.sk/forum/tesla-moto...4%8Do-07738315
    a zobrazi sa toto:
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	chyba.jpg
Videní:	301
Veľkosť:14,2 KB
ID:	31836

    Skusal som rozne PC aj rozne prehliadace, a stale to iste

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Mne ten odkaz na Tesla Czech Republic s.r.o. IČO: 07738315 funguje v pohode. Ale pre istotu som to skrátil na Tesla Czech Republic s.r.o. : http://teslaclub.sk/forum/tesla-moto...republic-s-r-o

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      Vdaka. uz mi to ide

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Tiez mi to neslo, asi kvoli diakritike v URL ?

    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Medzi s.r.o. a IČO bol nejak divne veľa miesta, asi to bolo skopírované a prilepené a možno z viac riadkov.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #5
    Pôvodne zverejnené od Juro Pozrieť príspevky
    Stáva sa aj to, že ľudia správu vymažú a tú istú napíšu inde. A väčšinou tak, že najprv ju napíše ako príspevok, potom si to rozmyslí, zmaže ju a napíše ju ako poznámku pod príspevok....
    A presne to isté teraz spravil ivuso so srávou 09-01-2019, 15:08 v téme Este mate trpezlivost cakat? A pred ním MatejN spravil presne to isté s touto poznámkou.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Ioniq
      Member
      • Jan 2017
      • 364

      #6
      Nechcem rypat, ale preco system automaticky nevymaze oznamenie o novom prispevku, ktory bol zmazany? A preco nevygeneruje nove oznamenie prepojene s novo vytvorenym prispevkom? Ci to je nejake obmedzenie systemu mimo vasich moznosti?

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        A nieje to skor tak, ze uverejnis prispevok, alebo komentar a system posle e-mail spravu hned. Ty tu spravu dostanes, ale na fore to uz neuvidis, lebo je to zmazane a cesta k tomu uz nieje. Ale system ti neposle, ze uz to bolo zmazane a nefunguje odkaz co ti prisiel do e-mailu.

      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Ja ale nehovorim o emailoch. Ano tie sa poslu a uz sa nedaju vziat spat. Ja vsak hovorim o centre oznameni, priamo tu na fore uplne hore, kde sa zobrazuju ciselka kolko je novych prispevkov v temach, kde si prihlaseny Nechapem, preco system oznamuje neexistujuci prispevok. By som povedal, ze zmazanim prispevku sa stratia vsetky podruzne informacie, ale oni tu zostanu. Samotne forum ta vedie na prispevok, ktory neexistuje, ale novy prispevok ti uz neoznami. Asi nejaka chybicka v kode...
    Pracuje...
    X