Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Fotky nejdú

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1543
    •   

    Fotky nejdú

    Nefunguje mi pridávanie fotiek
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1998

    #2
    Vytaj v klube uz sme traja. Ty ja a jux. Ja som kontaktoval aj Jura a napisal mi, ze sa nato pozrie. Zatial je to bez zmeny. Zrejme ma tolo aktivit, ze nestiha. Nevadi ja pockam. Navyse jux ma plnu schranku, tomu nejdu ani pm poslat.

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      A to som vymazal vsetko co sa dalo. Tak som si vyrobil usera juks.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Vymazal si to, alebo len presunul do kosa? Lebo vymazat, znamena presunut do kosa. Potom prejdes na polozku KOS a das vymazat natrvalo. Tiez som niektore spravy vymazal a nakoniec zistil, ze su stale v kosi. A tam som nasiel vymazat natrvalo.
      Ked sa prihlasis, klines na SPRAVY >>> vybehnu moznosti >>>> klines na Ist do centra sprav >>>> Opdadkovy kos >>>> Vymazat natrvalo.
      Ak si spravil aj toto a stale je problem, tak neviem kde je problem. To uz vyriesi len admin.

    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      jeden cas ani mne neslo pridavat, ale potom admin nieco urobil a rozbehlo sa mi to

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      ICE666SVK vymazal som vsetko, samozrejme aj kos, nechal som len 3 posledne oznamenia
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1543
    •   

    #3
    Chcel som pridať fotky bledozelenej Tesly zo ZA, zaujímalo by ma kto je majiteľ

    Komentár


    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      Keď som si dával robiť fólie na zadné sklá na Ioniq-a, tak sa mi chválil, že už robí tretí elektromobil. Ukazoval mi fotky, ako robil celopolep TMS do takej hráškovo-zelenej niekomu v ZA. Tak to bude asi ono. Vyzeralo to super. A tuším ešte niečo lepil na i3.

    • matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      By ma zaujimalo, ako sa riesi farba v technicaku pri celopolepe. Resp. Kolko moze byt polepene aby som nemusel riesit zmenu farby.

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som mal problém na smarte - v TP bol čierny a pritom bol strieborný. Čierny bol železný rám Tridion ale strieborné plasty zaberali väčšinu plochy karosérie. Policajti ani STK nehovorili nič, že zmeniť, len usudzovali, že asi sa berie to železné.

    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      To je zaujimave, ked ty co by to mali vediet v tom tapu. OK mozno v SR problem mat nebudes, ale co ak zijes pri hraniciach a koli niecomu zajdes k susedom a tam ta zastavia a mozes mat problem. Trebarz Rakusky policajti mozu zadrzat TP a nepustit ta, ked im nieco nieje jasne, alebo sa im nieco na aute napaci.

    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      matchke presne toto som sa ho aj ja pýtal. Vraj ak máš zmenenú farbu na viac ako 60% plochy, tak musíš ísť na kontrolu originality a v TP zmenia farbu.
      A keď si to potom rozmyslíš, tak zase KO a zmena TP
Pracuje...
X