Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Ako byť hneď informovaný o novom príspevku v mojej téme a prihlásenie k odberu

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Ako byť hneď informovaný o novom príspevku v mojej téme a prihlásenie k odberu

    Fórum vám umožňuje byť hneď informovaný o novom príspevku vo vašej téme. Stačí si to len nastaviť v nastaveniach užívateľa. K nim sa dostanete tak, že úplne hore kliknete na vaše meno a z možností si vyberiete "Nastavenia užívateľa". Potom kliknete na "Upozornenia". Pri "Automatické prihlásenie k odberu" zaškrtnite políčko "Prihasiť k odberu kde som prispel".

    Nezabudnite si tiež zapnúť "Upozornenia emailom". Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	upozornenia.jpg
Videní:	95
Veľkosť:288,6 KB
ID:	2322
    Ďalej ak chcete byť hneď informovaný o nových príspevkoch k témam kde ste ešte neprispeli ale sa zaujímate o danú tému, stačí len kliknúť na tlačítko umiestnené nad témou. Ak to chcete dostať email, tak zapnite "Upozornenia emailom"(hore spomenuté): Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	upozornenia1.jpg
Videní:	64
Veľkosť:252,6 KB
ID:	2323
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • MravecSK
    Member
    • May 2014
    • 214

    #2
    Zdravim Admin
    Mam zopar odberov, ale ako info o prispevku do temy mi pride len toto: made a post on your subscription:
    Nic viac, ani do ktorej temy bol urobeny prispevok, ani nic co by ma tam presmerovalo po kliknuti...

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Najskôr bol príspevok v danej téme vymazaný, tak nemalo čo ukázať. Inak mne to ide, len by sa to zišlo preložiť.
      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	subscription.JPG
Videní:	76
Veľkosť:28,2 KB
ID:	2645
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • MravecSK
        Member
        • May 2014
        • 214

        #4
        Tak je to mozne ale asi zo 4 upozorneni za posledne dni, to je vlastne zo vsetkych, vyzerali takto vsetky Je mozne, ze som vyhral jackpot a zmazany bol kazdy
        Mne nevadi, ze to je po anglicky, je to len drobnost a snad vacsine doslo ze vo co go Ty si prekladal forum?

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #5
          Nie, ja som to neprekladal.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1542
            •   

            #6
            Často sa mi stáva, že aj po prečítaní všetkých nových správ, stále mi ešte svieti určitá téma ako neprečítaná. Napr. teraz téma EV akcie

            Komentár


            • Leumas
              Leumas komentoval
              Upraviť komentár
              mne tiež tie EV akcie stále svietia ako neprečítané...

            • ICE666SVK
              ICE666SVK komentoval
              Upraviť komentár
              Stava sa aj mne, preto hore odklikavam po precitani vsetkeho: Oznacit kanaly ako precitane. A uz mi potom nic nesvieti. Mne sa stava ze mi ukaze novy prispevok a je to ten co som tam dal pred chvliou. Teda moj vlastny.
          • Juro
            Administrator
            Gold Member
            • Mar 2014
            • 2208
            • juraj1702
            •   

            #7
            Vlastné príspevky sa už viac nezobrazujú ako nové.
            Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
            Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

            Komentár

            • nemo
              Senior Member
              • Oct 2015
              • 562
              •   

              #8
              Da sa prihlasit na odber vsetkych novych prispevkov bez ohladu na to, ci som temu zalozil alebo som si ju subscribol? Aj v novo vytvorenych temach?

              Komentár

              • Juro
                Administrator
                Gold Member
                • Mar 2014
                • 2208
                • juraj1702
                •   

                #9
                Áno, dá sa to pre každé fórum. Napr. Model X fórum má tiež hore tlačítko "Prihlásiť sa k odberu".
                Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
                Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

                Komentár

                Pracuje...
                X