Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Subfóra vo Všeobecné fórum -> Elektrické vozidlá

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    Subfóra vo Všeobecné fórum -> Elektrické vozidlá

    Písal som to pred nejakými mesiacmi ale vidím že je to stále potrebné a aktuálne. Ďaleko najviac príspevkov v jednej téme spomedzi všetkých tém tu na fóre má Hyundai Ioniq a nemá ani len samostané subfórum ako automobilka. Zachvíľu pribudne Kona.

    Navrhujem, aby admini založili subfóra pre jednotlivé automobilky, aby bolo možné prehľadnejšie písať príspevky - nie všetko do jedného vlákna ale aspoň po automobilkách.

    Je maximálne neprehľadné, keď má jedna téma 19 strán a 876 príspevkov, pričom by sa to rozdelilo do tém napr. servis, zvolávačky, dojazd, hlučnosť, ceny ... atď čo všetko sa rieši v jednom vlákne.

    Neviem ktorý admin to môže ale podporte ma, dajte to vedieť tomu kto tu môže vytvárať subfóra.

    Tesclaclub.sk sa stáva fórom pre všetkých EV, nielen majiteľov Tesla a sami admini určite nepredpokladali taký záujem zo strany neTeslákov. Tak tomu záujmu buďte radi a urobte prehľadnejšiu štruktúru aspoň v tej jednej časti.

    Navrhujem tieto ďalšie okrem Nissan a VW : Hyundai BMW KIA Mercedes
    [priezvisko]@me.com
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #2
    Podporujem Mirov návrh

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Toto forum je dielo cloveka, ktory nic podobne tu nenasiel a tak ho vytvoril a je aj jedinym adminom. A to je Juro a clovek ktory s nim je podla mna dost casto je este Stano Kurek. Miro mas pravdu, ze uz to nieje len o Tesle. Tak napis im ss aj s odkazom sem http://teslaclub.sk/forum/v%C5%A1eob...9-vozidl%C3%A1
  • Bejo
    Junior Member
    • Jun 2014
    • 27

    #3
    Tiež sa pripájam, tie samostatne vlákna by boli fajn

    Komentár

    • dzodzo
      Member
      • Oct 2016
      • 104

      #4
      zdravim som tiez za, ako bude pribudat automobiliek ktore prejdu na EV (volvo? jaguar? audi?) tak sa hlavne forum stane neprehladne

      este som si vsimol preklep na hlavnom prehlade je Eglish Language Forum, vypadlo tam pismenko n

      Komentár

      Pracuje...
      X