Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

nedovoli mi napisat sukromnu spravu

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • jux
    jux
    Senior Member
    • Apr 2015
    • 1378
    •      

    nedovoli mi napisat sukromnu spravu

    pri pokude o zaslanie sukromnej spravy dava hlasku:
    "Dosiahli ste vašu uloženú kvótu súkromnej správy zo 50 správ. Máte 50 správy uložené vo vašich zložkách súkromných správ. Nemôžete posielať žiadne ďalšie správy, kým bol vytvorený priestor"
    co mam robit aby sa priestor zvecsil, alebo kde sa daju sukromne spravy vymazat?
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    #2
    Ked uz budete zvysovat limity, zvyste aj na velkost suboru. Je to strasne nepphodlne, ked clovek musi fotku v mobile zmensovat a az potom prikladat, pritom limit nie je uvádzaný ale este vyrazne mensi.

    Alebo aktivujte aby obrazok pri ukladani automaticky zmensilo, to by bolo idealne. Ved kniznic je na to dost ako to hodit do par php riadkov.
    [priezvisko]@me.com

    Komentár

    • ivan32
      Member
      • Sep 2014
      • 178
      •   

      #3
      Mal som presne ten istý problém s fotkou nabky v starej turej. Preto v mojom príspevku v inom vlákne vypadá tá fotka tak otrasne.

      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #4
        Pokial ide o fotky, ja ich sem davam cez Nahrat prilohy, nie zdielat fotografie a bud je to nejaky screen, alebo fotka z fotaka ulozena pre istotu v JPG. Lebo tiez sa mi stalo, ze to neslo. Video ak je jedno tak davam cez pridat odkaz, ale tu sa mi stalo, ze som nedokazal zmenit, alebo vymazat video. Bud bolo to iste video a neslo zmenit, alebo v pripade ze to bolo video z YT a bolo zakazane, alebo ho autor vymazal, tak neslo zrusit, tak som vymazal cely prispevok a ak tam bol popis, tak som ho dal do noveho prispevku. Inac viac videi pridavam cez Prepinac pokrocileho editora. To je to "A" vpravo hore za nim je uz len smajl. Tam je vlozit video, Da ti nove okno a das tam odkaz na video a nie len z YT. A tkato mozes dat aj viac videi a medzi ne trebarz text.

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Vloz video.jpg
Videní:	250
Veľkosť:166,7 KB
ID:	21362Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Vlozit obrazok.jpg
Videní:	239
Veľkosť:139,5 KB
ID:	21363

        Komentár


        • Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          Ďakujem za návod, aj tak to robím a tiež je tam obmedzenie (akurát nevypíše aké). Práve pred chvíľou som chcel nahrať fotku 4MB, ani tú nezobralo.

          Asi by to chcelo naozaj to automatické zmenšovanie, lebo dnešné mobily robia fotky vo veľa megapixeloch, čo je zbytočné na klasické 72dpi rozlíšenie monitora ale zasa pracné stále to zmenšovať manuálne.

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          vyzera to tak, ze limit je cca 2MB
      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #5
        Pôvodne zverejnené od jux Pozrieť príspevky
        pri pokude o zaslanie sukromnej spravy dava hlasku:
        "Dosiahli ste vašu uloženú kvótu súkromnej správy zo 50 správ. Máte 50 správy uložené vo vašich zložkách súkromných správ. Nemôžete posielať žiadne ďalšie správy, kým bol vytvorený priestor"
        co mam robit aby sa priestor zvecsil, alebo kde sa daju sukromne spravy vymazat?
        Mas plnu schranku zrejme. Klikni na Spravy a dole je Ist do centra sprav, alebo Go to inbox ak to mas anglicky. Mas tam dorucene spravy, tak tam pooznacuj co nechces uz mat a daj Vymazat a potom do odpadkoveho kosa a tam daj Vymazat natrvalo.

        A rovnako miózes vymazat aj poslane polozky, aby si si uvolnil priestor. Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	Vymazat spravy.jpg Videní:	1 Veľkosť:337,2 KB ID:	21365
        Naposledy upravené ICE666SVK; 03-02-2018, 16:44.

        Komentár


        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          ano fungovalo to.
      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #6
        Mas plnu schranku, skusil som ti poslat ss a toto mi vypisalo.
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Plna schranka.jpg
Videní:	247
Veľkosť:139,2 KB
ID:	21368

        Komentár

        Pracuje...
        X