Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kalendár

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    Kalendár

    Uvažujem, či by sa nedal spraviť nejaký univerzálny kalendár akcií, ktorý by tu bol zverejnený a každý by mohol do toho dopĺňať akcie zamerané na elektromobiltu, aby to bolo všetko na 1 mieste prehľadné.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Áno bude kalendár hneď ako sa mi podarí nájsť čas ho sem dať. Možno tento víkend, pokúsim sa.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Kalendár už je hotový: https://teslaclub.sk/calendar

      Pri tvorení novej témy sa zjaví nová ikonka. Stačí na ňu kliknúť. Plus sa pridali odkazy do hlavného menu aby sa kalendár aj akcie dali ľahšie nájsť.Už som tam aj nahodil niektoré akcie.
      . Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	kalendar.jpg Videní:	1 Veľkosť:229,0 KB ID:	14306
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        Na júl nevieme o žiadnej akcii? Niečo by sme možno prichystali len nerád by som bol aby sa to bilo s inou akciou.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár


        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Otvaranie SC BA teda bude uz v maji?

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          V juli su dovolenky, daj to radsej na jun. ALebo ked tak na zaciatok jula.
          Co to otvarania SC v BA? Ako vidis tak nas to dost laka, aspon sa osobne zoznamime. Nechcem zbytocne pisat Hasalovi ak to uz je rozbehnute.

        • Juro
          Juro komentoval
          Upraviť komentár
          To by mal byť výlet. Tesla nerobí žiadne slávnostné otvorenia Supernabíjačiek mimo ich hlavného trhu.
      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #5
        V júli mávajú v Čechách nejaké akcie. Treba pozrieť české stránky

        Komentár

        Pracuje...
        X