Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ENEL

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    ENEL

    Caute,

    taliansky Enel X, prevadzkovatel nabijacich stanic ma na jul akciu za 30e neobmedzene DC nabijanie v celej Europe, tyka sa to aj IONITY!
    Viac tu:
    https://www.enelx.com/it/en/electric.../juicepass-app
  • romor
    Junior Member
    • Apr 2014
    • 9

    #2
    nevidel som tam žiadne obmedzenie, takže by to malo platiť aj na Ionity

    Komentár

    • demo
      Member
      • Dec 2016
      • 83
      •      

      #3
      Nie je nič lepšie ako ďalšia aplikácia a registrácia

      A tie ceny bez akcie potom nie sú vôbec výnimočné

      Pay as you go Basic: at charging points in Italy 0.40€/kWh for charges at AC (Alternating Current) sockets, 0.50€/kWh at DC (Direct Current) sockets with power up to 50kW and 0.79€/kWh at DC sockets with a power greater than 50kW. Outside Italy, 0.50€/kWh for charges using AC sockets and 0.79€/kWh at DC sockets

      Pay as you go Premium: in addition to the Basic pay-as-you-go plan, an annual payment of 25€ enables users to benefit from the charging point reservation service for a period of 1 year

      Flat Small Plan: 25 € per month for 70 kWh monthly

      Flat Large Plan: 45 € per month for 145 kWh monthly
      Naposledy upravené demo; 22-06-2020, 08:31.

      Komentár


      • EVan
        EVan komentoval
        Upraviť komentár
        Pointa dangovho príspevku je v tej júlovej akcii. Ak niekto plánuje trip/dovolenku niekde po Európe v júli, tak za 30€ má vymaľované. Nenájdeš nič lepšie (okrem free Superchargerov, ale to má len málokto z nás).

      • 1fisker
        1fisker komentoval
        Upraviť komentár
        za 30 eur nabije všade? Veď rôznych prevádkovateľov staníc sú desiatky, možno stovky

      • dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        1fisker, pozri si ich mapu - u nas to zahrna Ionity pri Senci, v zahranici je toho na mraky
    • Jiri GrandPa
      Senior Member
      • Dec 2016
      • 707
      • viera8131
      •      

      #4
      Mate niekto v poslednej dobe skusenost s nabijanim na ENEL v Taliansku? Funguje im ta apka a spustanie nabijania? Dik.

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Nikto nema skusenost?

      • nick81
        nick81 komentoval
        Upraviť komentár
        Jiri GrandPa Min. rok v lete mi v tej appke JuicePass neišiel aktivovať profil. Nakoniec sme použili čip plugsurfing. Cena tam bola ako cez apku juicepass okolo 0.5e/kwh. Určite si vezmi aj nejaký fyz čip ako backup. Tie 60kW nabky v Portoguaro sme cez apku nevedeli aktivovať (mal som nejakého nemeckého operátora).
    • ntruchsess
      Member
      • Nov 2020
      • 40

      #5
      použivám Enel JuicePass RFID-card a appku v Rakusku (Smatrics, Ionity) a v Nemecku (Allego, EnBW, Eon, Ionity). Bohužial na Slovensko funguje len Ionity. On može vidieť stanice Greenway v appke ale nemohol som spustiť nabijanie tam.
      Už nemám skusenost v Taliansku.

      Komentár

      Pracuje...
      X