Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Letisko Vieden

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Letisko Vieden

    Pressburger Straße 1300, Schwechat
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO 50 kW, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2, 22 kW, 6x230 V 3,7 kW
    GPS: 48.126168, 16.565254
    Platba: Spoplatnené a na kartu Wien Energie.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ:
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	letiskovieden03.jpg Views:	1 Size:	290.5 KB ID:	9515
    Toto je nabíjacia stanica Letisko Vieden. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Aťo
    Junior Member
    • Jan 2016
    • 14

    #2
    Ahoj, kde to tam je prosím Ťa? Vyzerá to tam ako zadná strana C parkoviska niekde z vonku (GPS je nanič, keď v Tesle sa koordináty zadať nedajú :-((

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      Aťo, máš to odfotené zo všetkých strán aj s pozadím, máš tam súradnice s odkazom na google mapu, presné miesto aj na našej mape.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • ICE666SVK
        Senior Member
        • Jul 2014
        • 1997

        #4
        Klikol som na tie suradnice hore a otvorilo mi google mapu a street view mi ukazal toto:

        https://www.google.sk/maps/place/48%...68!4d16.565254

        alebo screen:
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	letisko Vieden.jpg
Videní:	197
Veľkosť:456,9 KB
ID:	9530

        mapa letiska Vieden z nasej mapy nabijacich stanic:
        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Letisko Vieden charging.jpg
Videní:	242
Veľkosť:338,3 KB
ID:	9531
        Naposledy upravené ICE666SVK; 25-05-2016, 21:25.

        Komentár

        • Aťo
          Junior Member
          • Jan 2016
          • 14

          #5
          Vďaka za info. Ešte mi prosím prezraď, keď mi raz konečne bude na Tesle fungovať aj internet, kam zadať GPS súradnice, keď navi takúto opciu neposkytuje. Dik

          Komentár

          • Martin V
            Member
            • Jun 2014
            • 46

            #6
            Ďalšia feree je v parkovacom dome, bližšie pri letisku. Dokonca je tam parkovanie na 2 hodny free. Smartrics ma tiež na parkovisku pred bilou.

            Komentár

            • Martin V
              Member
              • Jun 2014
              • 46

              #7
              Pozor na tejto nabyjacke sa asi schyluje k spoplatneniu! V stredu 16.11.2016 som tam nabijal zdarma avsak na stojane bola nalepka s cenami vid prilozena foto.

              Komentár


              • Ludicrous
                Ludicrous komentoval
                Upraviť komentár
                malo by sa tu uz konecne zaviest nejake "hodnotenie" pravopYsu, lebo niekedy to az oci driape z jamiek von

              • Marcel Pavlík
                Marcel Pavlík komentoval
                Upraviť komentár
                re pravopys - je popísaných iks "vád" - od diskalkúlie cez dys grafia, lexia, pepsia, ortografia, ... a nakoniec - môže to byť reakcia na to, ako človeka v škole buzerovali na slovenčine, a zapovedal sa že UŽ NIKDY.
                ps - teda pokiaľ nedochádza k nedorozumeniam

              • Martin V
                Martin V komentoval
                Upraviť komentár
                Priznavam som kulturny barbar ;-)

              • Ludicrous
                Ludicrous komentoval
                Upraviť komentár
                navrhujem, aby vsetci, co maju nejaky Dis-Problem si dali do nicku za meno nazov toho problemu, aby sa ostatny nepohorsovali ;-) napr. ja by som mal Ludicrous-DisRopák (nemam rad ropaky-spalovacie auta)

              • nemo
                nemo komentoval
                Upraviť komentár
                Pre Type2 uvadzaju 43kW - mam to chapat tak, ze je to 3x230Vx63A? Dokaze to nejake auto vyuzit?

              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                Renault Zoe ma 43kW AC nabijacku (3x400V, 63A), samozrejme vypocet W je 3x230Vx63A=43470W
                http://teslaclub.sk/forum/v%C5%A1eob...=5950#post5950
                Naposledy upravené jux; 19-11-2016, 16:46.

              • 1fisker
                1fisker komentoval
                Upraviť komentár
                Ja by som navrhoval, aby si niektorí dali nick - Dis-gramatik, alebo ešte lepšie Dis-gramatyk a mohli sa začať číslovať od 1...po....pretože ich bude dosť.
            • Jiri GrandPa
              Senior Member
              • Dec 2016
              • 707
              • viera8131
              •      

              #8
              Na tejto nabijacke uz sa neda nabijat zadarmo bez identifikacie. Treba kartu Wien Energie. V sucasnosti je este zadarmo Typ2 nabijanie, ale ChadeMo a CCS nejde - udajne ide o spor medzi letiskom a WIen Energie kto bude platit a ci to ostane bezplatne. Predpokladam, ze sa to spoplatni tak ako vsetky ostatne v oblasti letiska, ceny Wien Energie su vsak vcelku prijatelne (0.25 EUR/kWh), na rozdiel od Smatricsu, ktory ma nabijacku pre Billou nedaleko.
              Dalsi moznost nabijania je v prizemi Parkhaus 4 (takisto iba s kartou Wien Energie), ale tam je naviac k cene elektriny este aj dost drahe parkovanie.

              Komentár

              Pracuje...
              X