Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Fórum určené len pre zoznam nabíjacích staníc

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
Toto je prilepená téma.
X
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    #16
    Na Starej Turej plánoval TSK (kraj) urobiť podľa tlačovej správy, čo som tu pripínal pri prievidzkej nabke.
    [priezvisko]@me.com

    Komentár


    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      TSK 31.07.2017:
      ďakujem za Váš e-mail.

      Župa plánuje inštalovať tri rýchlonabíjacie stanice. Konkrétne ich umiestnenie
      Mpark Považská Bystrica, ROC Prievidza a parkovisko pri Bille Stará Turá. Jedná
      sa o nabíjacie stanice so všetkými troma typmi napájacích konektorov. Ich
      spustenie je naplánované na tento rok. Ak všetko pôjde dobre, verím, že koncom
      septembra by mohli byť všetky tri v ostrej prevádzke. Stanice budú prístupné aj
      verejnosti.
  • Ľuboš Geleta
    Senior Member
    • May 2014
    • 500
    • lubos98970
    •   

    #17
    Prečo mi nejde pustiť www.nabky.com ? O čo ide ? Maximum visits allowed for maps without a paid plan is 100 visits. Maximálna návštevnosť povolená pre mapy bez zaplatených plánov je 100 návštev.
    To ako vážne ? Juraj ty si to spoplatnil ?

    Komentár

  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #18
    Po zmenách vo firme Google mapy sa nedalo v mobile hýbať s mapou jedným prstom a v počítači bolo treba stlačiť ctrl a koliečko na myši. Problém už konečne odstránený! Teraz v mobile znova stačí len jeden prst a v počítači len koliečko na myši.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • milan84
      Senior Member
      • Jun 2015
      • 853
      •   

      #19
      Ahojte, nova nabijacka stoji na pumpe Slovnaft na Prístavnej smer k mostu Apollo. Este je miesto zapaskovane, chybaju aj biele ciary, ale je to QC nejakej mne neznamej znacky.
      Kto budete mat cestu okolo, odsledujte ked sa bude dat pouzivat a ci bude platena.

      Komentár


      • Komat44
        Komat44 komentoval
        Upraviť komentár
        Okrem loga slovnaft a napisu ze je v skusobnej prevadzke je tam aj logo next-e, co je prva lastovicka next-e siete v strednej a vychodnej europe (pre fiskera- to by teoreticky malo znamenat aj na vychod od ziaru 😜). Malo by sa jednat o siet 222 rychlonabijaciek 50kw a udajne aj 30 ultrarychlych 150-300 kw 😳

        https://www.energyworldmag.com/eu-ne...uding-romania/

        Inac dnes uz svietila, akurat miesta pri nej boli este opaskovane..
        Naposledy upravené Komat44; 10-08-2018, 17:36.

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Vyzerá to bude robiť e.on. Dúfam, že nie takým tempom ako v CR. Lebo tam postavia tak 3 za rok.

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Tu: http://teslaclub.sk/forum/v%C5%A1eob...7431-pristavna
    • Komat44
      Member
      • Jan 2018
      • 87

      #20

      Tak hadam zvysia tempo ak chcu mat rozbehnute instalacie DC 50kw este tento rok a tych ultrarychlych v r. 2019 ako pisu na svojej stranke - http://next-e.eu/about.html
      u nas to ma riesit zse/eon a mol/slovnaft, akurat rozmyslam ci na tych novych zse nabijackach nahodou nie su tiez loga next-e ze by to vlastne bolo sucastou tychto planov?

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	0DB29831-2AF7-4764-80E9-4A387CCED97A.png Videní:	1 Veľkosť:243,8 KB ID:	27067

      Komentár


      • Daliborko
        Daliborko komentoval
        Upraviť komentár
        Nie, na tých nových ZSE je logo fast E

      • Komat44
        Komat44 komentoval
        Upraviť komentár
        next-e, fast-e, ultra-e aj east-e su tu uvedene ako "partner project". mozno sa to u nas spravi tak typicky slovensky, ze to olepia nalepkami vsetkych tychto projektov, zapoja to do tych vsetkych sieti a zoberu na na kazdu nabujacku 4 dotacie zo styroch roznych EU projektov 😜. a nakoniec nahodia cenotvorbu uctujucu za minuty drahsiu ako GW..
        Naposledy upravené Komat44; 11-08-2018, 08:44.
    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1542
      •   

      #21
      Píšem ohľadne nabíjacej stanice pri hoteli Crowne plaza v Bratislave. Neviem kto zadával informácie o stanici. V mape je, ale vo fóre ju neviem nájsť. Zišlo by sa tam informácie aktualizovať. Na recepcii hotela o tom dohromady nič nevedia. Rozprával som s dodávateľom stanice, ten mi tvrdil, že stanica je spoplatnená a inkasuje to hotel. Takže chaos.

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Kasli na nich ak to spoplatnuju. Hned vedla pod TatraBankou mas ZSE wall boxy kde je AC nabijanie vcelku rozumne cenovo.

      • dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        vykasli sa na nich, v tom hoteli nechas 5e za pohar vody z vodovodu:
        hybrid.cz/nova-nabijeci-stanice-v-hotelu-crowne-plaza-v-bratislave
        z 8c/min vraj zlacneli na 2c/min - aj tak, nech si tie elektrony za taku cenu nechaju...

      • 1fisker
        1fisker komentoval
        Upraviť komentár
        Ja tam nechodím , to len náhodou tam v hoteli má byť v decembri 1 akcia, takže som zisťoval možnosti. Idem mi len o to, aby boli k nabíjačkám uvedené správne informácie. Inak sranda, keď som volal na recepciu, ozvali sa mi anglicky, keď som sa pýtal prečo, tak že vraj im volajú aj tak len cudzinci.
    • Jaro
      Junior Member
      • Apr 2017
      • 9

      #22
      Zriadil som nabíjaciu stanicu v Topoľčiankach. 22KW. Nabíjať môžete zadarmo 0949202326

      Komentár

      • Jaro
        Junior Member
        • Apr 2017
        • 9

        #23
        Topoľčianky, 22KW, free

        Komentár

        • Zamex
          Member
          • Aug 2017
          • 44
          •   

          #24
          Podla mapy ZSE Drive sa nachadza jedna nabijacka na parkovisku pri OC Malavia v Malackach. Na vasej mape ale nic take nie je. Vie prosim niekto potvrdit, ci to je len nieco planovane, alebo naozaj tam taka nabijacka stoji? Asi bude niekde tu: https://www.google.sk/maps/@48.43336...7i13312!8i6656

          Ma to byt klasika Typ 2, Chademo a CCS. Dakujem.

          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	zsedrivemalavia.jpg
Videní:	927
Veľkosť:83,0 KB
ID:	33155

          Komentár


          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            No, proste ju nikto este nezadal na nabky.sk. Ak tam budes porob fotky a daj sem, zadam to (alebo mozes aj ty, navod je v prvom prispevku tejto temy).
        • LacoJ
          Member
          • Nov 2017
          • 66
          • jnoka14113
          •      

          #25
          Minule som išiel cez Novú Dubnicu a je tam rozostavaná nabijacka. Môžete to niekto nahrať? Je to hneď vedľa shell, stavaju tam nejakú budovu. Niekde som čítal že by mal byt shell partnerom ionity. Ale neviem či aj na Slovensku.

          Komentár


          • ivan32
            ivan32 komentoval
            Upraviť komentár
            Môžem tú Dubnicu sledovať. A dúfam že Ionity nebude robiť po dvoch miestach ale 4, 6, 8....
            Naposledy upravené ivan32; 16-05-2019, 12:35.
        • LacoJ
          Member
          • Nov 2017
          • 66
          • jnoka14113
          •      

          #26
          Taktiež je nová nabijacka v Poprade, ZSE AquaCity , zajtra idem na východ tak môžem odfotiť.

          Komentár


          • Joe79
            Joe79 komentoval
            Upraviť komentár
            Perfekto, operacny radius v ramci ZSE sa rozsiril
        • 1fisker
          Senior Member
          • Aug 2014
          • 1542
          •   

          #27
          Kartelová dohoda. ZSE sa dohodlo s VSE a SSE, že len oni budú stavať stanice

          Komentár


          • LacoJ
            LacoJ komentoval
            Upraviť komentár
            To je ťažko povedať. Skôr si myslím že zse si vie urobiť lepšie ceny na elektrinu.

          • dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            alebo skor nezaujem SSE, VSE...

          • Apos
            Apos komentoval
            Upraviť komentár
            VSE je vlastnene vramci tusim Innogy a to je vlastnene uz neviemkym a tam sa nedavno menili mam pocit majetkove pomery atd. Takze je mozne, ze aj ked by chceli, tak maju teraz ine starosti...

          • dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            VSE -> RWE -> Innogy -> ČEZ (len pred par tyzdnami cesky CEZ kupil Innogy)
        • Apos
          Junior Member
          • Apr 2019
          • 8

          #28
          Vsimol som si, ze nie je na mape pridana nabijacka ZSE v Bratislave v Slnecniciach (ulica Zuzany Chalupovej 5), ale v tej novej rozostavanej casti, tak som sa ju pokusil pridat na mapku, snad uspesne. Elektromobil zatial nemam, takze ju nemam ako vyskusat, vyzerala ale, ze svieti a teda by mala fungovat. Stoji tam uz nejaku dobu. Pristup k nej je cez rampu na parkovisko, kde je platene parkovne, ale prve 2 hodiny su zdarma, za parkovne sa plati na vystupnej rampe iba kartou.
          Pripadne ked to niekto viete overit...
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	IMG_20190531_165354.jpg
Videní:	768
Veľkosť:129,1 KB
ID:	38024

          Komentár

          • Ava
            Ava
            Junior Member
            • Dec 2019
            • 5

            #29
            Pokud je to Tesla destination changer tak si NESMÍ NIC účtovat. Pokud ano, porušují podmínky.

            Komentár


            • Savi
              Savi komentoval
              Upraviť komentár
              Je mozne, ze ta cena je na tu 400V zasuvku. Nezistoval som viac detailov, kedze na recepcii mali len zakladne info, ze maju nabijacku.
          • Ava
            Ava
            Junior Member
            • Dec 2019
            • 5

            #30
            Pokud je uvedená v navigaci Tesla, tak musí být zdarma.

            Komentár


            • jeeff
              jeeff komentoval
              Upraviť komentár
              To nie je pravda, prevadzkovatel si moze uctovat poplatky ako uzna za vhodne. Zmluva s Teslou ho nezavazuje poskytovat nabijanie zdarma.
          Pracuje...
          X