Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Yeme supermarket

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • enfko
    Member
    • Dec 2014
    • 183

    Yeme supermarket

    Tomášikova 46, 83104 Bratislava
    Popis: AC: 2xTyp-2 22 kW, 2x230 V 3,7 kW
    GPS: 48.166546, 17.151385
    Platba: ZSE cenník
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:


    Foto:

    Click image for larger version  Name:	Photo 17.03.16 18 05 06.jpg Views:	374 Size:	963.5 KB ID:	8192
    Toto je nabíjacia stanica Klientske centrum / Yeme supermarket. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Naposledy upravené enfko; 18-03-2016, 21:37.
  • matchke
    Member
    • Apr 2015
    • 328
    •   

    #2
    Predpokladam, ze uz patri do ZSEdrive

    Komentár

    • Franto_01
      Member
      • Jul 2017
      • 37
      •   

      #3
      Nie. Ale da sa nabijat na staru kartu ZSE.
      Dnes som sa tam nabijal :-).

      Komentár


      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Fakte je, ze logo ZSE tam je ale na mape ZSEdrive nie je. Cize musim niekde pohladat tu staru a skusim pripadne ci to pojde aj na novu.

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Normalne otvoris dvierka s novou kartou ZSE Drive, ale nic sa nefakturuje.
    • Peto02
      Member
      • Mar 2016
      • 86
      • peter83511
      •   

      #4
      Neviete ako funfuje tento dvojstojan?
      Minuly tyzden som tam v pohode nabijal, otvoril si lave dvierka ZSE kartou. Avsak dnes cez obed, ked tam nabijal strieborny Nissan Leaf 2, tak mi prave dvierka nesli otvorit (zelene svetlo prebliklo na cervene).

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Tie už nejdú dlho. Asi Yeme zistili, že im im tam ľudia nabíjajú.

      • Rasto6
        Rasto6 komentoval
        Upraviť komentár
        Ani mne nejde uz dlho prava strana ani vtedy ked je lava volna. Ten Leaf je tam "stálim" zákazníkom. Ďalší príklad zneužívania nabíjania zadarmo. Dufam ze na to v Yeme coskoro prídu a po použití ZSE karty príde aj fajtúra.

      • Peto02
        Peto02 komentoval
        Upraviť komentár
        OK, vdaka za info.
    • Peto02
      Member
      • Mar 2016
      • 86
      • peter83511
      •   

      #5
      Update: Vcera som isiel cez obed okolo a boli volne obe miesta. Nepotreboval som nabijat, len som prilozil ZSE kartu a neotvorilo mi uz ani lave dvierka. Tak mozno preto tam nenabijal ani biely Leaf2 ktory parkoval kusok od nabijacky...

      Komentár

      • Jiri GrandPa
        Senior Member
        • Dec 2016
        • 707
        • viera8131
        •      

        #6
        Yeme opäť podporuje elektromobilitu a umožňuje nabíjať zadarmo bez karty. Stanica už nie je súčasťou. ZSE siete.

        Komentár


        • Catchcash
          Catchcash komentoval
          Upraviť komentár
          tam si clovek zaplati za tu elektriku ked nieco nakupi Ale inac super.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Oprava - nie je to zadarmo. Sorry za zavádzanie. Post sa mi nedá vymazať.
      • Peto02
        Member
        • Mar 2016
        • 86
        • peter83511
        •   

        #7
        Dnes som isiel do KC poziadat o nove znacky, tak som znova vyskusal tuto nabijacku. Je to jasny ZSE Drive stlpik, ktory sa bez ZSE karty nechcel spustit. Takze normalne ZSE tarifikacia pre AC nabijanie (s notifikaciou v aplikacii) tak ako to je na rychlonabijacke pred Fresh Marketom...
        Ale OK, keby boli taketo stlpiky pred kazdym obchodom/uradom tak som rad. Cena pre 0 pausal je 0,19 eur/kWh co je len o nieco vyssie ako keby som nabijal doma.
        Inak odvcera (nabijal som na Kosickej) nejak nevidim moju historu nabijania v ZSE aplikacii ani na webe, tak neviem kolko mi to napocitalo eur...

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	DSC_0292.JPG
Videní:	518
Veľkosť:185,3 KB
ID:	57600

        Komentár


        • Catchcash
          Catchcash komentoval
          Upraviť komentár
          Maju stale nejake vypadky aj ja som im niekolkokrat uz musel pisat ze nevidim nabijania a potom mi to manualne sparovali alebo napisali ze problem sa tyka vsetkych a riesia to - nabehlo to potom asi za den/dva (aj ked sa mi zda ze nieco tam bolo aj dvakrat). Dako som to uz dalej neriesil kedze som nabijal na AC a to mam "zadarmo" v ramci pausalu

        • Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          si si istý tou cenou ? ja som tam síce nenabíjal ale čakal som tam na lavičke a je tam viackrát napísané, že nabíjate na náš účet (tie potraviny yeme)

          pochopil som, že síce ZSE kartou sa prihlásiš ale naúčtujú to tým potravinám

        • Peto02
          Peto02 komentoval
          Upraviť komentár
          To su tam stare tabule ked to fungovalo presne ako pises (aktivovala sa kartou ale nebola na ZSE mape), vid. starsie komemtare. Ved uvidim, ci mi nieco naskoci, ale cudoval by som sa keby nie.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Veru že máš pravdu! Keď som písal môj post tak som nepozrel na históriu nabíjania. Veru že ma skásli 0.19€ za kWh.

        • Miroslav Rojko
          Miroslav Rojko komentoval
          Upraviť komentár
          tak im tú tabuľu strhnite, je to zavádzajúce

        • Peto02
          Peto02 komentoval
          Upraviť komentár
          Tak uz aj mne nabehla ta polozka v ZSE historii 0,19 €/kWh za nabijanie na Yeme - ZSE nabijacke.
      Pracuje...
      X