Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE Bory Mall

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    ZSE Bory Mall

    Lamač 6780, Bratislava-Lamač
    Popis:
    DC: 2xCHAdeMO, 2xCombo 50 kW
    AC: 2xTyp-2 43 kW
    GPS: 48.207117, 17.033060
    Platba: ZSE cenník
    Ováracia doba: od 7:00 do 23:00
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email:
    Tel:
    Webstranka: borymall.sk
    Na mape:

    Foto:

    Toto je nabíjacia stanica Bory Mall. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Marekk
    Member
    • Feb 2015
    • 83

    #2
    Juraj mozes pridat dalsiu nabijacku ZSE takuto istu nabijacku postavili aj v NC Central

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Viem, mám to nafotené, ale nemám čas.
  • gamcik
    Member
    • Feb 2015
    • 46
    •   

    #3
    kde sa da vybavit vibrate karta?

    Komentár

    • enfko
      Member
      • Dec 2014
      • 183

      #4
      gamcik Tuto otazku som si kladol aj ja v lete 2015, ked mi doviezli Model S. Zarazajuce je, ze cez oficialne kanaly ZSE sa vobec nic uzitocne nedozvies. Kontakt na e-vibrate webe je nefunkcny, dotycny pan uz v ZSE asi ani nepracuje. Na infolinke ZSE mi pani vobec nerozumela, co od nej chcem a nakoniec si myslela, ze chcem, aby mi ZSE vybudovalo nabijacku.. Nepochodil som ani v klientskom centre, ale tam sa na mna aspon usmievali.
      Az Juro ma nasmeroval na miesto, kde sa da e-vibrate karta vybavit. Zasiel som tam , dostal som kontakt na pana, ktory prave nebol v praci a o par dni som mal svoju e-vibrate kartu a mohol som veselo nabijat. Nasledne som isiel spravit osvetu do klientskeho centra ZSE, kde som zamaval pani za prepazkou e-vibrate kartou a povedal jej meno cloveka (z jej vlastnej spolocnosti), na ktoreho sa treba obratit, ak za nou opat pride niekto pytat e-vibrate kartu.
      Kedze tento prispevok je v ramci vlakna off topic, tak ti posielam PM s kontaktom na pana, ktory to ma v ZSE na starosti.

      Komentár


      • gamcik
        gamcik komentoval
        Upraviť komentár
        Ďakujem pekne

      • Dano
        Dano komentoval
        Upraviť komentár
        3 mesiace ubehli a v ZSE ziadna zmena
        Juro - nemohol by si prosim poradit aj mne, ako a kde sa da ta karta vybavit? Vopred velmi pekne dakujem

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        tu je cislo: http://teslaclub.sk/forum/v%C5%A1eob...3%ADc/2243-zse

      • Dano
        Dano komentoval
        Upraviť komentár
        sorry, ale na tejto stranke ho nevidim...som len slepy, alebo si nechtiac poslal iny link?
        Vdaka.

      • Dano
        Dano komentoval
        Upraviť komentár
        @ Juro : sorry, ale nevidim ho tu...som len slepy, alebo si omylom poslal nespravny link?
        Vdaka.

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        skus este raz. treba si pozriet kto je prevadzkovatel, tam je aj kontakt, jednoduche.
    • Hati
      Member
      • Jan 2016
      • 77
      •      

      #5
      Vcera som nabijal na tejto nabijacke a kartu nechcelo ziadnu. CHAdeMO.

      Komentár

      • enfko
        Member
        • Dec 2014
        • 183

        #6
        Na tejto nabijacke uz iba s eVibrate kartou od ZSE.

        Komentár

        • ePavel
          Junior Member
          • Aug 2016
          • 7

          #7
          Informacia: Ováracia doba: 24/7 nie je spravna. V nedelu rano som sa vracal na nabijacku do centra, lebo tu bolo zatvorene a vratnik ma odmietol pustit.

          Komentár


          • ozana
            ozana komentoval
            Upraviť komentár
            Pekný deň,

            prevádzková doba podzemného parkoviska je od 7:00 do 23:00.

            S pozdravom
            Bory Mall tím
        • Spartakus
          Member
          • Mar 2017
          • 44

          #8
          Dnes som tam bol v kine a chcel som auto (e-up) nabit jednosmernim prudom (combo sa to tusim vola). No nic. Viackrat som skúšal odpojit a opäť pripojiť kabel no stale nič. Tak som pripojil na striedavy prud a ten nabehol hneď. Čo tam majú ten jednosmerý prúd nefunkčný?!

          Komentár


          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            A mas kartu od ZSE ktorou sa ta nabijacka odblokuje? Aj ked je nabijanie stale zadarmo tak treba kartu od ZSE. Mozes ziskat bezplatne na adrese elektromobilita@zse.sk.

          • Spartakus
            Spartakus komentoval
            Upraviť komentár
            Ano kartu od ZSE mam a aj som ju pouzil. Mal som si vybrat druh nabijania a pripojit kabel. Po pripojeni kabla nabijacka nic nedetekovala
            Naposledy upravené Spartakus; 20-08-2017, 20:24.
        • Hati
          Member
          • Jan 2016
          • 77
          •      

          #9
          Potvrdzujem, nefungovala mi ani na BMW i3 ani na VW eUP. Snazil som sa volat do ZSE ale mimo pracovnej doby, cize bez sance.

          Komentár

          • Spartakus
            Member
            • Mar 2017
            • 44

            #10
            Dnes mi prišla odpoveď od ZSE: Ďakujeme za informáciu. Chybu na stanici v OC Bory Mall evidujeme a pracujeme na jej odstránení.

            Komentár

            • Peterka
              Member
              • May 2017
              • 196
              •      

              #11
              Dnes som tam bol pozriet, nabijal sa e-up cez AC, tak som sa pripojil na CCS- bez problemov. Prve 2kWh boli za cca 3 minuty, z coho mi vychadza vykon 40kW

              Komentár

              • Totis1
                Junior Member
                • Jul 2018
                • 2

                #12
                Bol som tam vcera 19.7. a CCS nefungoval, vypisovalo chybu nabijacky.

                Komentár

                • Komat44
                  Member
                  • Jan 2018
                  • 87

                  #13
                  Dnes 21.7. nabijacka stale mrtva 😢

                  Komentár


                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    ja som uz pisal aj v inom vlakne. 20.7 nefunkcna. Hotline nikto nezdvihal, az na mail odpisali, ze je mimo prevadzky.
                    Velka skoda, ze tam aspon nenalepia oznam alebo nie je moznost nejakej notifikacie.

                  • Komat44
                    Komat44 komentoval
                    Upraviť komentár
                    Niekto zo ZSE tam pravedpodobne uz bol, kedze na chademo konektore je visacka ze konektor je nefunkcny. Problem je ze nejde vobec nic. Cela nabijacka je spomalena- trva to X nasobne dlhsie kym sa detekuje karta a zjavi moznost vyberu konektora, az nakoniec vyhodi hlasku charger error.
                • Bobo
                  Junior Member
                  • Jan 2018
                  • 5

                  #14
                  Zdar ... zajtra - 24.7.2018 bude prebiehať oprava nabíjačky v OC Bory v dosť rozsiahlom stave. Výmena vnútorných komponentov kontrola kábla ChadeMo. Bohužiaľ ak bude musieť prísť k výmene kábla s konektorom, tak sa celá vec ešte predĺži. Nabíjačka je hrozne špinavá a filtre znečistené. Držte palce, snáď sa to všetko podarí.

                  Komentár


                  • Juro
                    Juro komentoval
                    Upraviť komentár
                    Vďaka za info.
                • Bobo
                  Junior Member
                  • Jan 2018
                  • 5

                  #15
                  24.7.2018 o 10:30 bola nabíjačka znovu zfunkčnená. Chademo isto funguje, CCS treba vyskúšať, nemáme také auto na otestovanie.

                  Komentár


                  • curgali
                    curgali komentoval
                    Upraviť komentár
                    Dakujeme. Za takéto informácie ti budeme vždy vdačný....

                  • ICE666SVK
                    ICE666SVK komentoval
                    Upraviť komentár
                    Bobo a firma v ktorej pracujes ma daky hotline, alebo vies poskytnut najaky kontakt ked nefunguje ten co je na nabijacke? Alebo ako to funguje. Musi sa najskor nahlasit ZSE a ty nasledne daju echo Vam? A preco vlastne nabijacka nevie poslat info o poruche? Aspon tak to tu na fore mi pripada, ked vela ludi aj pre inu spolocnost co poskytuje nabijanie pise, ze im to ako klient musel volat a oni o tom nevedeli.

                  • Bobo
                    Bobo komentoval
                    Upraviť komentár
                    No, je to tak, že ZSE nám to nahlási. Keďže s nimi zmluvu nemáme. A nabíjačka má backend. Ona hlási poruchy. Ale .... dispečing nie vždy všetko vyhodnotí.
                    Naposledy upravené Bobo; 25-07-2018, 17:35.

                  • Hati
                    Hati komentoval
                    Upraviť komentár
                    CCS otestovane 25.7.2018 21:40 na BMW i3, funguje bez problemov.

                    Dakujeme!

                  • milan84
                    milan84 komentoval
                    Upraviť komentár
                    piatok 27. vecer frčala ako mala dik
                Pracuje...
                X