Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

taxim-pe

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    taxim-pe

    Nitrianska 53, Partizánske
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO 44 kW
    AC: 2x230 V 3,7 kW, 2x400 V 11 kW, 2x400 V 22 kW
    GPS: 48.628259, 18.369540
    Platba: Je to súkromná stanica pre taxíky. Pre verejnosť sme sa zatiaľ dohodli tak, že si treba pýtať povolenie v prípade núdze.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: http://www.taxim-pe.sk
    Email:
    Tel:
    Webstranka: http://www.taxim-pe.sk
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	taxim-pe.jpg Views:	247 Size:	416.0 KB ID:	6275
    Toto je nabíjacia stanica taxim-pe. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • FuturePrimitive
    Junior Member
    • May 2018
    • 5
    •   

    #2
    Zdar! Je este aktualne ze by sa tu dalo nabit v pripade nudze? Som u rodiny v PE, zial vsetkych znamych mam na sidliskach takze nemam moznost sa niekde pomalicky nabijat. Neviem kolko sa tu zdrzim a baterky pomali ubuda . Web taxim-pe je zial uz nefunkcny cize ziadny iny kontakt ako na taxi dispecing nemam.

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Malo by sa dať. Treba zavolať a opýtať sa.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      neda sa zaparkovat pri niektorom panelaku a vyhodit predlzovacka z okna bytu ci z pivnice?
      Naposledy upravené jux; 06-12-2019, 13:32.

    • FuturePrimitive
      FuturePrimitive komentoval
      Upraviť komentár
      Keby niekto byval na prizemi mozno, ale z 4 az 10 poschodia asi nie. Pivnice su zlozite (spolocne hodiny), nechcem aby mal niekto problemy so susedmi. Nieje to az take urgentne. Ale tu ide skor o to preverit ci je dana nabka stale k dispozicii. Updatnem ak budem mat nove info.

    • Spartakus
      Spartakus komentoval
      Upraviť komentár
      V Partizánskom mám aj ja problém. Ja keď tam idem sa zastavím na AC nabíjačke v Topoľčanoch (obchodná galéria JAMA), kde sa dá nabíjať zadarmo. No čo už, zatiaľ aspoň niečo. Od Greenway mám info, že do konca roka by chceli v Topoľčanoch otvoriť nabíjačku DC.
      Naposledy upravené Spartakus; 06-12-2019, 22:04.
Pracuje...
X