Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

RGB Liptov

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    RGB Liptov

    Kamenné pole, 031 01 Liptovský Mikuláš
    Popis: AC: 1x400 V 22 kW
    GPS: 49.077291, 19.603973
    Platba: Zdarma, bez karty, hesla a identifikácie.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: RGB Liptov
    Email:
    Tel:
    Webstranka: www.rgbliptov.sk
    Na mape:

    Foto:


    Toto je nabíjacia stanica RGB Liptov. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Janek72
    Junior Member
    • Apr 2014
    • 22

    #2
    Upozorňujem na včerajší zážitok pri nabíjaní na tejto nabíjačke som čas nabíjania využil návštevou kina. Počas neho mi bola nabíjačka odpojená privolanou hliadkou polície, pričom ju volal správca budovy s tým, že s nikým nemá žiadnu zmluvu a zásuvka nie je určená pre nabíjanie elektromobilov. Trestné oznámenie nepodá a hliadka to riešila len upozornením... Takže ak sa nechcete stretnúť s takouto situáciou, tu svoje auto nenabíjajte a osobne navrhujem ju z týchto dôvodov vyradiť zo zoznamu nabíjacích miest...

    Komentár

    • TVRDEX
      Junior Member
      • Jul 2015
      • 9

      #3
      Sú to trti, osobne som s nimi predrokoval umožnenie nabijania, len chceli rozprávať s Jurajom a urobiť tam nejakú šou pri oficiálnom otvorení. No nedá sa robiť zraz elektromobilov každé 2 týždne.
      Nepochopili argument, že budú 1. a pritiahne im to zákazníkov, ktorí majú čo míňať. Akoby tam mali nabité. Nebudú chodiť ľudia, ani nájomníci nevydržia a v konečnom dôsledku prídu o peniaze oni.
      Otazocka na záver: koľko tam mali ľudí v tom kine?

      Komentár

      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #4
        Je tam okrem 400V/32A zásuvky aj 230V/16A zásuvka. Dá sa nabíjať, nemal by byť problém. Akurát miesto je pomerne krátke pre dlhší automobil a na ceste je nakreslená značka pre invalidov, takže teoreticky by človek mohol dostať pokutu. Išli okolo pri nabíjaní aj policajti, ale nič sa nedialo.
        Overené 4.6.

        Komentár

        • TVRDEX
          Junior Member
          • Jul 2015
          • 9

          #5
          Takze uz nechodí správca s policajtmi a vyhrážkami za neoprávnený odber ? Sa mi nechce veriť ...

          Komentár

          • Vrso
            Member
            • Aug 2015
            • 70
            •   

            #6
            Mna odpojili zo zasuvky a vyhnali ma prec 😏

            Komentár

            • g211
              Member
              • Sep 2015
              • 118
              •   

              #7
              Myslim ze na zaklade skusenosti vyssie by sa mal tento bod z mapy odstranit.

              Komentár

              • Jiri GrandPa
                Senior Member
                • Dec 2016
                • 707
                • viera8131
                •      

                #8
                Juro - prosim zmaz tento nabijaci bod z nabky.com. Je k nicomu a zakryva na mape ZSE nabijaku ktora aj relane funguje. Dik!

                Komentár

                Pracuje...
                X