Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Farmer area, Kapusany

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Farmer area, Kapusany

    Bardejovská 496, Kapušany
    Popis:
    AC: AC: 1xTyp-2, 22 kW - 1xTesla Universal, 1xTyp-2, 22 kW - 1xTesla Dedicated,
    1x230 V 3,7 kW, 1x400 V 11 kW, 1x400 V 22 kW
    GPS: 49.052817, 21.337665
    Platba: Zdarma pre zákazníkov.
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: Farmer area
    Email:
    Tel: +421 948 864 110
    Webstranka: http://www.farmerarea.sk
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	farmerarea01.jpg Views:	1 Size:	104.5 KB ID:	5021
    Toto je nabíjacia stanica Farmer area, Kapusany. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    Vďaka ochote majiteľa, pribudla ďalšia Tesla nabíjačka. Odporúčam dať si tu steak v reštaurácii Steak House.

    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	farmer.jpg
Videní:	533
Veľkosť:222,9 KB
ID:	11712
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • 1fisker
      Senior Member
      • Aug 2014
      • 1542
      •   

      #3
      A načo tam dali Tesla nabíjačku, keď vedľa majú zásuvky? Zbytočne vyhodené peniaze. Toľko áut im tam nepríde, aby to obsadili všetko.

      Komentár


      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Pre majitelov Tesiel je prijemnejsie, ked nemusia vytahovat svoj 32A mobilny adapter z auta.
    • swimmino
      Junior Member
      • Jul 2017
      • 24

      #4
      Stanica navštívená 14.7.2017. Najprv som nabíjal z 230V, redukciu na 5 kolík ešte nemám a uvidím ako čas ukáže, či ju vôbec potrebujem. Potom sa uvoľnilo miesto aj na wallboxe a presvedčil som sa o jeho funkčnosti aj na BMW i3. Ešte na i3 musím odsledovať koľko km za hodinu dobíjajú jednotlivé nabíjačky, príde mi to ako najrozumnejšie merítko nabíjania. Aj keď toto asi nieje wallbox darovaný Teslou, určite treba vyzvať hotelierov aby vyplnili tento krátky formulár (https://www.tesla.com/charging-partners), veď je to zadarmo a vyzerá to, že Hotelu Magnus sa to už podarilo.

      Komentár

      • elektrickeautami
        Junior Member
        • Jul 2017
        • 10
        •      

        #5
        Veľka spokonosť s týmto miestom odporúčam každému zastaviť sa,nabiť auto a dať si niečo pod zub.

        Komentár

        • PatoM
          Member
          • May 2019
          • 40
          • martina89489
          •   

          #6
          Nedávno som sa tam zastavil, nabíjanie je zadarmo a funguje, varia dobre, oplatí sa zastaviť, v areály je aj detské ihrisko

          Komentár

          • Taur
            Member
            • Dec 2019
            • 296
            •   

            #7
            10.7. Tesla uni fungovalo, nabil som kym sme zhltli steaky v steakhouse. 6 objednanych steakov boli urobene perfektne, kazdy bol presne kto ako chcel. Aj prilohy super. Kuchar umi. Sklamanim bola obsluha na stanicnej urovni. A tiez ze nemali kdeco z ponuky, vratane niektorych steakov, vraj vypredane.

            Komentár

            Pracuje...
            X