Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Penzion Mirka, Poprad

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Penzion Mirka, Poprad

    Družstevná 35, Poprad
    Popis: AC: 1x230 V 3,7 kW, 1x400 V 11 kW
    GPS: 49.069000, 20.276924
    Platba: Zdarma, len pre ubytovaných hostí
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: Penzión Mirka
    Email:
    Tel:
    Webstranka: www.penzion.mirka.szm.com
    Na mape:

    Foto:
    Click image for larger version  Name:	penzionmirka.jpg Views:	32 Size:	79.3 KB ID:	5019
    Toto je nabíjacia stanica Penzion Mirka, Poprad. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Vilo
    Member
    • Sep 2017
    • 129
    •   

    #2
    Predvčerom som sa ubytoval v tomto penzióne. Ceny za ubytovanie priaznivé, ubytovanie ok, majiteľ milý, ústretový, cena za nabíjanie 0,15e/kWh.

    Komentár

    Pracuje...
    X