Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

CBONE Handlová

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Vilo
    Member
    • Sep 2017
    • 129
    •   

    CBONE Handlová

    29. augusta 44/6, 972 51 Handlová
    Popis:
    AC nabíjačka: AC: 2xTyp-2, 22 kW
    GPS: 48.744851, 18.764876
    Platba: len pre zakaznikov CBONE
    Ováracia doba: počas otváracích hodín.
    Prevádzkovateľ: CBONE s.r.o.
    Mapa:


    Toto je nabíjacia stanica CBONE Handlová. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Naposledy upravené Juro; 01-07-2019, 10:29.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #2
    A je to isto aj pre verejnosť?
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • Vilo
      Vilo komentoval
      Upraviť komentár
      Majiteľa som tam nezastihol, keďže som tam bol skoro ráno. Ale súdiac podľa toho, že tú staničku umiestnil na budovu priamo pri hlavnej ceste a nijako neobmedzil k nej prístup, povedal by som, že to robí so zámerom poskytnutia verejnosti.
  • awlo
    Junior Member
    • Oct 2017
    • 14
    •   

    #3
    Je zapnutá nonstop a zadarmo. Pred mesiacom mi to potvrdil osobne majiteľ.

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      Zapnutá je, to vidím vždy keď idem okolo už aspoň vyše roka/dvoch. Ale či to aj povolil pre verejnosť? Pokiaľ viem je to pre majiteľov Model X tam inštalované.
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #4
    Ozvala sa firma:
    Dobrý deň poprosim o urchylenu zmenu na dobijač TESLA adresa Prievidzska 57 Handlova. Nieje gratis je len pre zakaznikov CBONE. Prosim o rychle napravenie informacii.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Vilo
      Member
      • Sep 2017
      • 129
      •   

      #5
      Tak a už nie je ani pre zákazníkov, pribudla tam tabuľka "Súkromný pozemok, zákaz parkovania, vozidlo bude odtiahnuté".

      Komentár

      • Vilo
        Member
        • Sep 2017
        • 129
        •   

        #6
        Chodím okolo každé dva týždne a už asi rok je nabíjačka vypnutá.
        Navrhoval by som zmeniť stav na ducha.
        Ak je len pre zákazníkov a ešte aj ten zákazník musí ísť požiadať o zapnutie nabíjačky (ak vôbec ešte funguje), tak to už je skôr súkromná nabíjačka, ktorá na mape skôr dá falošnú nádej ako pomôže.

        Komentár


        • dango
          dango komentoval
          Upraviť komentár
          vdaka za info; uz je z nej duch
      • Vilo
        Member
        • Sep 2017
        • 129
        •   

        #7
        Z nabíjačky zmizol oznam, že je len pre zákazníkov, opäť býva zapnutá, je viditeľná v navígácii VW ako tri 22 kW konektory, ale je tam len jeden konektor a takmer vždy keď idem okolo, tak sa tam nabíja čierna Tesla model S.
        To len pre info, stále je to podľa mňa na ducha.

        Komentár

        Pracuje...
        X