Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE Bratislava Bajkalská 45

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ľubor
    Junior Member
    • Apr 2019
    • 17

    ZSE Bratislava Bajkalská 45

    Na tomto mieste ma vzniknut nabijacia stanica, vraj ZSE:
    https://goo.gl/maps/stNZwJ3rU7yMQjCE7

    Su tam 3 vyhradene miesta su sucastou parkoviska, ktore caka na kolaudaciu spolu s piatym obytnym domom projektu Novy Ruzinov (z celkovych siestich, spolu cca 400 bytov).
    Ak ma niekto informacie o konfiguracii a casovom vyhlade, budem rad, ak budete zdielat.

    Mapa:


    Click image for larger version  Name:	IMG_20190429_125923.jpg Views:	230 Size:	177.7 KB ID:	36466
    Naposledy upravené Juro; 03-10-2022, 22:46.
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #2
    to fakt musia byt vsetci natrepani k tej bajkalskej? ak uz by ZSE islo davat dalsi stojan na taketo miesto, preco to nemozu potiahnut niekde dalej do biskupic. Na dvojkriznu, alebo na koniec Slovnaftskej pred vypadovku.

    Komentár

    • Zamex
      Member
      • Aug 2017
      • 44
      •   

      #3
      veru daco v Biskupiciach na Dvojkriznej by sa aj mne hodilo

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #4
        A už je tu teda niečo?
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • Ľubor
          Junior Member
          • Apr 2019
          • 17

          #5
          zatiaľ nič, parkovisko je ohradené, čaká sa na kolaudáciu projektu

          Komentár

          • Ľubor
            Junior Member
            • Apr 2019
            • 17

            #6
            nabíjačka už stojí, ale oproti projektu sa od vyznačených vyhradených miest netrafili o cca 20m.. pôvodne to vyzeralo logicky, pekné 3 miesta hneď vedľa trafostanice. Teraz je to v strede parkoviska..
            No uvidíme, snáď to ešte preznačia a hlavne čoskoro spustia.

            Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	IMG_20191217_151641.jpg Videní:	0 Veľkosť:164,6 KB ID:	46131

            Komentár

            • milan84
              Senior Member
              • Jun 2015
              • 853
              •   

              #7
              jeeeej. super. konecne nieco dalsim smerom juh

              vraj toto je najdlhsie trvajuci projekt pre ZSE a mali tam dvakrat kradez kablov !!! Katastrofa tento narod, potom ze sa niekto divi, aku mame povest vo svete.
              Naposledy upravené milan84; 17-12-2019, 19:22.

              Komentár

              • Ľubor
                Junior Member
                • Apr 2019
                • 17

                #8
                Pôvodne zverejnené od milan84 Pozrieť príspevky
                jeeeej. super. konecne nieco dalsim smerom juh

                vraj toto je najdlhsie trvajuci projekt pre ZSE a mali tam dvakrat kradez kablov !!! Katastrofa tento narod, potom ze sa niekto divi, aku mame povest vo svete.
                no neviem.. este donedavna to bolo cele ohradene, lebo to nebolo skolaudovane. Neviem si predstavit, kde by sa tam dali ukradnut kable, ked tam nikde nic netrcalo. Len zrazu tam toto osadili, zrejme v pondelok. dnes tam bol technik z distribucie, som sa ho pytal, ze kedy to spustia, ale netusil. Mal tam prist nieco pozapajat v rozvodnej skrini, ale niekam telefonoval, ze tam nie je nakablovane to, co tam malo byt..

                Komentár


                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  na kradnutie kablov nezvyknu byt pozvany obcania a nerobi sa to uprostred dna
              • Ľubor
                Junior Member
                • Apr 2019
                • 17

                #9
                myslel som to tak, že kým to bolo ohradené a neskolaudované, tak tam nemali byť aké káble na ukradnutie

                Komentár

                • Ľubor
                  Junior Member
                  • Apr 2019
                  • 17

                  #10
                  funguje!!
                  Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	WhatsApp Image 2019-12-20 at 15.27.06.jpeg
Videní:	628
Veľkosť:124,5 KB
ID:	46287

                  Komentár

                  • Ľubor
                    Junior Member
                    • Apr 2019
                    • 17

                    #11
                    no a nakoniec pribudli dalsie 2 stojany, takze to umiestnenie uz dava logiku:

                    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	79545333_10157961639779166_4097422177890992128_o.jpg
Videní:	715
Veľkosť:166,6 KB
ID:	46323

                    Komentár


                    • ToMiLeaf
                      ToMiLeaf komentoval
                      Upraviť komentár
                      Takto nejak si to predstavujem na sídliskách. Ešte tam doplniť tabule, resp. zvýrazniť parkovacie miesta a domáci i návštevy si prídu na svoje.

                    • milan84
                      milan84 komentoval
                      Upraviť komentár
                      suuuuper. ak nahodou DC obsadene, stale moznost AC. vyborne ZSE. nie je to hned pri bytovkach, tak snad tam nebudu trvalo parkovat smradlaci.
                  • milan84
                    Senior Member
                    • Jun 2015
                    • 853
                    •   

                    #12
                    dnes som vyskusal aj ja. Vsetky parkovacie boxy su oznacene cislami. Netusim, ci budu aj tieto vzdialene miesta k bytom alebo su to nejake rezervy.. no snad nebudu obsadzovane.
                    Nabijacka je sice funkcna, ale este nema pridelene QR kody a nie je ani v ZSE appke, takze sa da nabijat len cez RFID !

                    Komentár

                    • Roman-ba
                      Member
                      • Sep 2019
                      • 104
                      •   

                      #13
                      Inak tak nezmyselne umiestnenú nabíjačku som dávno nevidel.. K panelákov ďaleko, na pumpu ďaleko, nič v okolí.. Bol som tam včera pozrieť, (ešte tam niečo robili technici na AC stojanoch, aj keď už bola tma) a som si položil otázku, ako to s umiestnením myslel ten kto to navrhol a schválil. Nemohli dať nabíjačku radšej na neďaleko čerpaciu stanicu? Uvidíme čo tam nakoniec bude..

                      Komentár


                      • milan84
                        milan84 komentoval
                        Upraviť komentár
                        ja ako "malobaterkac" som rad za kazdy stojan smerom k nam na juh. Kedze doteraz najblizsia bola MCdonalds Prievozska, som nadseny. Tam to bolo skoro vzdy bud obsadene. Ci uz nabijanim ineho kolegu alebo spalovakom. Tuto by to nemuselo hrozit. Na tu pumpu sa da zajst peso, len musia zatravnit alebo vydlazdit aj ten kus od cesty kde je teraz tankodrom.
                        S lokalitami a povoleniami to je nocna mora...to by vam vedel aj GW hovorit. Pumpa je iny majitel, mozno tam nie je ani dostatocna rezervovana kapacita. Toto je novy objekt, nove trafo, ideal...
                    • Ľubor
                      Junior Member
                      • Apr 2019
                      • 17

                      #14
                      nemyslim, ze je to zle umiestnene. Tych 6 bytoviek, co tam zatial stoji, je len zlomok z toho, co tam este vyrastie, vratane priestoru medzi tymto parkoviskom a Slovnaftskou, kde budu komercne priestory. Dalsie bytovky budu smerom k obchvatu. V kazdom pripade sa tam o par rokov bude tocit dost ludi a nabijacky budu este chybat... na pumpe by to bolo dost odveci

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X