Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

U dobrého pastiera

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    U dobrého pastiera

    Čremošná 8684, Ružomberok
    Popis: 2xTyp-2 22 kW - Tesla Dedicated, 1xTyp-2 22kW - Tesla Universal
    GPS: 49.081888, 19.254910
    Tel.: +421 917 440 604
    Web: www.udobrehopastiera.sk
    Na mape:
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • g211
    Member
    • Sep 2015
    • 118
    •   

    #2
    Wow! Tak za toto obrovska vdaka kazdemu kto sa na tom podielal

    Komentár

    • Unknown_user
      Junior Member
      • Apr 2019
      • 4

      #3
      Tento týždeň pribudlo aj vodorovné označenie parkovisku, aby iné autá neblokovali nabíjacie stanice

      Komentár

      • PatoM
        Member
        • May 2019
        • 40
        • martina89489
        •   

        #4
        Nabíjanie funguje bez problémov, je tam velmi pekné prostredie. Aj keď bolo parkovisko dosť plné, vyhradené miesta na nabíjanie nikto neblokoval.

        Komentár

        • head
          Member
          • Oct 2017
          • 135

          #5
          Nabijanie uz nie je zadarmo a konektory su zamknute. Ceny za nabijanie su nasledovne:

          - 6 eur za nabijanie
          - 3 eura za nabijanie pri konzumacii v restauracii nad 33 eur
          - zdarma pri konzumacii nad 66 eur

          Hmm 🤔

          Komentár


          • 1fisker
            1fisker komentoval
            Upraviť komentár
            S radosťou si dám obed za 66 eur, hoc aj každý deň

          • head
            head komentoval
            Upraviť komentár
            )) Asi tak. My sme sa tam najedli, ale na nabijanie som sa vykaslal.

          • dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            Aj teslacky je za poplatok? Ak ano a dostali ho zdarma, je to potom v rozpore s politikou

          • Hati
            Hati komentoval
            Upraviť komentár
            Úplne v pohode ceny, vdaka aj za to. (Teraz nemyslim ten obed za 66 EUR

          • g211
            g211 komentoval
            Upraviť komentár
            Presne ako pise @dango: Ak maju wallboxy zadarmo cez Tesla Destination Charging program, ma byt minimalne nabijanie Tesiel pri (akejkolvek) konzumacii zadarmo.

          • head
            head komentoval
            Upraviť komentár
            Aj teslacky bol zamknuty. Aj som rozmyslal, ze to niekde Tesle nahlasim, len neviem kam.

          • head
            head komentoval
            Upraviť komentár
            Mimochodom podla mna to maju cez Tesla destination charging program, lebo cedulky vyzeraju ako original od Tesly.

          • jeeff
            jeeff komentoval
            Upraviť komentár
            Tesla destination program neurcuje, ze nabijanie ma byt zdarma! Podmienky si urcuje prevadzkovatel (restauracia).

          • ToMiLeaf
            ToMiLeaf komentoval
            Upraviť komentár
            Otázne je, čo ich k tomu viedlo. Ja im s Leafom urobím "škodu" povedzme 0,8 €/hod. Skôr si myslím, že sa tam ľudia napichli a odišli na celodennú turistiku. Potom sa tam človek zastaví na obed a môže si pískať.
        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #6
          Foto z nabíjania počas jedenia najlepších halušiek na Slovensku u Dobrého pastiera pri Ružomberku. 🙂 Jeden stojan je odomknutý. Ostatné zamknuté.

          Click image for larger version  Name:	nabijanie1.jpg Views:	0 Size:	176.9 KB ID:	46870

          Takto vyzerajú najlepšie halušky na Slovensku u dobrého pastiera. Obsahujú skutočnú bryndzu nerozriedenú kadečím na rôzne druhy brečiek. Aj esteticky to takto je oku pohľadnejšie ako keď to pomaly pláva v polievkovej miske, tak rozriedia tu bryndzu v niektorých reštauráciach, že už ani bryndzu necítim v tom.

          Click image for larger version  Name:	u-pastiera-06.jpg Views:	0 Size:	172.7 KB ID:	46871


          Odporúčam si to pýtať takto zvlášť a potom dať dokopy ako na hornom obrázku aby ste videli z akého kusu bryndze sa to skladá.. 👌

          Click image for larger version  Name:	u-pastiera-05.jpg Views:	0 Size:	153.3 KB ID:	46872
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • Catchcash
            Member
            • Dec 2019
            • 170
            •   

            #7
            Viem tam nabit iba Teslu alebo hocijake auto co ma type 2?

            Komentár


            • Unknown_user
              Unknown_user komentoval
              Upraviť komentár
              Áno, na jednej z troch nabíjačiek sa môže nabíjať akékoľvek auto s Type 2. Včera som išiel okolo a videl som tam nabíjať Ioniq.

            • Catchcash
              Catchcash komentoval
              Upraviť komentár
              Super, dakujem
          • ivan32
            Member
            • Sep 2014
            • 181
            •   

            #8
            Juro tak som dal na tvoju radu a dal som si tu halušky dnes. Čašník sa čudoval že prečo si to tak pýtam. Boli super ale dávam do pozornosti ešte demikát, to bolo niečo. Tej bryndze bolo fakt dosť ani som ju celú nedal.

            Komentár


            • Ľubomir imrich
              Ľubomir imrich komentoval
              Upraviť komentár
              Ja som tam rád chodil najesť ale ten system a poplatok ma odradil.Radsej zájdem na salaš Krajinka
          • dango
            Moderator
            Gold Member
            • Nov 2014
            • 697
            •   

            #9
            Update - za 6e, pre konzumentov za 3e Vam to "s radostou odomknu". Doslova...
            Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	601048.jpg
Videní:	652
Veľkosť:185,7 KB
ID:	60269

            Komentár


            • Jiri GrandPa
              Jiri GrandPa komentoval
              Upraviť komentár
              Ale fuj. To je teda riešenie ..
              Ja by som to z princípu ignoroval.
              3€ = 15 kWh pri cene (povedzme) 0.2€/kWh.
              Tj. Trčať tam viac ako hodinu AK máš nabíjačku v aute 11 kW.
              No nech idu kade ľahšie. Nechápem prečo takymto Tesla dáva tieto nabíjačky zdarma.
              Podmienit to konzumáciou je OK ale toto je zneužívanie, reklama na účet Tesly.
              Ešte som tam nebol a ani nebudem.
              Radšej Krajinka.
              Nejde o tie 3€ ale je to jednoducho svinstvo. Neviem či som niekde stretol niekde s TDC za peniaze.
              Naposledy upravené Jiri GrandPa; 24-08-2020, 23:05.

            • Wilo
              Wilo komentoval
              Upraviť komentár
              1) neda sa to nahlasit Tesle? Predpokladam ze sa tam podpisuju nejake podmienky poskytovania ak to dostanu zadarmo. Nech to bud vratia alebo zrusia tuto konzum blbost.

              2) neexistuje nejaka predlzovacka zeby sa clovek nabil aj bez odomknutia? Prdiet im na zamku

              Slovenska mentalita ma zial este co dohanat co sa tyka celeho “hospitability” odvetvia. Nazer sa a chod... sa cudujem ze nemaju spoplatneny aj toaletny papier podla poctu pouzitych ustrizkov ako za sociku.

            • head
              head komentoval
              Upraviť komentár
              Takto to bolo uz pred rokom. Vid. prispevok vyssie.
          • PatoM
            Member
            • May 2019
            • 40
            • martina89489
            •   

            #10
            29.8.2021 sme sa tam zastavili, išiel som na recepciu poprosiť o sprístupnenie nabíjačky, bola tam milá pani, nič sa ma nepýtala a dala mi klúčiky. Dali sme si tam obed ale to pani na recepcii vôbec nezaujímalo že sme tam obedovali, neriešila či sme konzumenti. Po nabijaní som na recepcii klúčiky vrátil a poďakoval. Usmiata pani mi tiež poďakovala. Žiadny problém

            Komentár

            Pracuje...
            X