Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kaufland Trnavska

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    Kaufland Trnavska

    dnes vyskusana nabijacka v BA na Trnavskej ceste. Vsetko funkcne, obe parkovacie miesta volne. Kym som parkoval, prisiel aj Ľuboš Geleta
    Chcem podotknut, ze kaufland je user-frendly v tom, ze aj ked ma rampy hore, alebo ziadne nema, nabijacka pocas prac. doby ide. V Lidli staci, ze je pokazena rampa na vyjazde a nabijacku zablokuju...
    Juro prosim zaradit na mapu.
    dik

    Mapa:
    Naposledy upravené Juro; 27-09-2022, 11:48.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
     

    Komentár


    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      dik za odkaz. Lubos spravil este dalsie video, kde moje auto zazilo dve minuty slavy

    • Ľubomir imrich
      Ľubomir imrich komentoval
      Upraviť komentár
      paradne nabíjanie.Ja tak cestujem po polsku.Nabíjam a využívam čas jedením.Ak by niekto cestoval do polska poradím zadarmo rýchlonabíjačky.
  • Teq
    Teq
    Member
    • Nov 2017
    • 240
    •   

    #3
    ja som to pridal na plugshare, mozte to niekto zmenit co ste tam boli na funkcne

    Komentár

    • Mireksk
      Junior Member
      • Mar 2018
      • 11

      #4
      Pridávam ešte fotografiu nabíjačky zblízka

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	IMG_0757.JPG
Videní:	1865
Veľkosť:139,3 KB
ID:	35131

      Komentár


      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        tak isto ako trnava ale maju to pekne polepene, krici to z dialky.
        cim si tam nabijal a bolo prazdne? Tipujem, ze sa velmi rychlo rozsiria spravy o tej nabijacke a kedze v BA je najviac elektriciek, bude asi pouzivana ako lidlacka.

      • Mireksk
        Mireksk komentoval
        Upraviť komentár
        Nenabíjal som Ale pracujem priamo na centrále Kauflandu SR, tak som každý deň išiel okolo a čakal som, kedy bude odbalená a spojazdnená, nech si ju môžem obzrieť. Som veľkým fanúšikom EV. Momentálne nevlastním automobil a ICE automobil nechcem vlastniť v žiadnom prípade.

        Veľa krát na týchto miestach doposiaľ parkovali ICE vozidlá, avšak akonáhle je nabíjačka spojazdnená verím, že si ľudia všimnú, že tieto miesta sú v prvom rade určené pre EV.

        Keď stretnem kolegov, ktorí by o rozšírení nabíjačiek na parkoviská ďalších našich predajní mohli vedieť viac, prípadne aj o časovom harmonograme, tak sem môžem podať info

      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        Mireksk výborne. Takze tu mame uz aj zastupcu z tohto obchodu dakujeme, ze si sa zapojil.
        Ano, kym ste mali zakrytu znacku a zabalenu nabijacku vo folii, stali tam bezne auta. Tak snad ta znacka spolu so svietiacou nabijackou pomoze, aj ked arogantni hajzli, ktorym v porodnici nedali IQ to maju vzdy daleko ku vchodu a musia sa autom natrepat zasadne az k nemu.
        Vraj ste mali nejaky problem s pripojkou od elektrarni, preto sa to tak natahovalo. Som rad, ze sa to uz vyriesilo. Cez kaufland infolinku-mailovu som koncom tyzdna pisal otazku, ako je to s dalsimi stanicami, kedze v TT ste zrekonstruovali aj druhu predajnu, ale nabijacku tam nemate. Tak cakam na vyjadrenie.
        No a samozrejme za akukolvek info ohladom nabijaciek ti budeme vsetci vdacni.
    • Mireksk
      Junior Member
      • Mar 2018
      • 11

      #5
      Majiteľa Leaf-u som včera zazrel dobíjať sa pri mojej ceste z obednej prestávky

      Komentár

      • milan84
        Senior Member
        • Jun 2015
        • 853
        •   

        #6
        Mireksk mohol si sa pristavit som zvyknuty Ja som tam dosiel tusim okolo pol tretej, kym som u vas nakupoval, prisiel Lubos s Ioniqom

        Komentár

        • Teq
          Teq
          Member
          • Nov 2017
          • 240
          •   

          #7

          Komentár


          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            "milé".
            Bol som tam o druhej a uz bolo vsetko prazdne.
            Inak na tom mieste rovno pod oknami centraly a pred hl. vchodom je to paradny reklamny putač tam ludia pozeraju a je jedno ci deti, babky, dedkovia....krky vytocene na elektromobil

          • Teq
            Teq komentoval
            Upraviť komentár
            pekne vidno ze nestaci mat ani znacku, ani hraskovo fialove parkovacie miesta, hovada lenive tam budu vzdy parkovat pokial je to blizko vchodu.
            V TT pri kauflande je pokoj lebo je to od ruky, to je jedine co funguje na nasich spoluovcanov

          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            ano, mas pravdu. TT kaufland to ma vyriesene najlepsie zo vsetkych.
            Ale aj tam to zabije starsi panko, ktory zaparkuje leafa rovno na stred cez ciaru (2x som to zazil)

          • Teq
            Teq komentoval
            Upraviť komentár
            milan84 achjaj...to sme fakt taky blby narod, "...kto nekradne so mnou kradne proti mne..."
            Naposledy upravené Teq; 29-03-2019, 20:42.

          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            zial mas pravdu. Tato teoria je zakorenena vsade v nasej spolocnosti.
            to parkovanie mas to iste ako porusovanie rychlosti. Za poslednych kratkych par rokov sa dostalo do ruk kde komu rychle a drahe auto a tak si potrebuju nieco kompenzovat. dnes sa v BA jazdi bezne 80-90, to ta len tak ofukne. Na mnohe narody vratane nasho asi treba bič...
        • Teq
          Teq
          Member
          • Nov 2017
          • 240
          •   

          #8
          Dnes som tu nabijal spolu s i3 ktore malo asi 11 kW palubnu nabijacku a prepol sa po chvile na AC ked som prisiel. Ked sme "cucali" obaja tak sa mi nabijal LEAF iba na 30 kW (85 A), celkom malo. Plus ked odisiel tak rychlost ostala taka bieda a musel som nabijanie restartovat aby som dostal 120A. Sa mi este nestalo, ze AC a DC naraz spomalilo vykon na DC nabijacke, nejaka novinka?

          Komentár


          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            Teq ak malo i3 11kw, tak po priratani tvojich 30 je tam uz len relativne mala rezerva. Dnes bola strasna kosa, ktovie ake parametre a co vsetko si v takom pocasi riadi nabijacka-stojan.
            Bud rad, ze sa ti po resetnuti dalo na plnu rychlost. Mne to sice tiez vykoci, ale behom par sekund pada na povodnu.
            Je to vyborna moznost otestovat spolu v TT, ked tam budeme mat niekoho s vykonnejsou palubnou nabkou na AC.
        • Zamex
          Member
          • Aug 2017
          • 44
          •   

          #9
          Vcera som sa tu zastavil a nabijacka bola mimo provoz, pisalo na displayi ze nefunguje cela ako je.

          Komentár


          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            plugshare pise nefunkcne uz od 9.6
            kludne to pouzivajte viaceri a aktualizujte. ja tu appku pouziam pravidelne. dokonca aj ked som na free nabke, zavesim oznam, ze sa prave nabijam.
        • milan84
          Senior Member
          • Jun 2015
          • 853
          •   

          #10
          nebol len zatlaceny nudzovy vypinac?

          Komentár


          • Zamex
            Zamex komentoval
            Upraviť komentár
            to neviem, neskumal som nabijaciu stanicu pisalo ze nefunguje tak som siel inde..

          • Teq
            Teq komentoval
            Upraviť komentár
            bol som vcera, nabijacka blokovana poskytovatelom

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Asi už zistili, že to stojí príliš veľa peňazí.

          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            ajaj. ze by podobne obdobie ako v lidli ? toto je tusim prvy vypadok v celkovo dvoch kauflandoch.

            Jiri GrandPa ked uz investovali do ABB, nemyslim si, ze ich par stovak € mesacne zruinuje minimalne odo mna maju od doby nabijaciek vyrazne viac plnych kosikov vychadzajucich od nich z obchodu
        • 1fisker
          Senior Member
          • Aug 2014
          • 1542
          •   

          #11
          Nabíjal som tam v sobotu na AC 43 kW, išlo to bez problémov.

          Komentár

          • milan84
            Senior Member
            • Jun 2015
            • 853
            •   

            #12
            dnes som isiel okolo, nepotreboval som nabijat, ale nabijacka funkcna.

            Komentár

            • Teq
              Teq
              Member
              • Nov 2017
              • 240
              •   

              #13
              Nabijacka nefunguje

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                hej, uz pred silvestrom nesla. pisalo, ze chyba nahlasena.
                podla mna to vypli kvoli naporu ludom, castokrat maju aj rampu hore atd...
                ktovie, ci trnava ide.

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                30-teho decembra som siel cez trnavu a dubnicu, idu obe, dnes alebo zajtra idem zas tak dufam, ze idu stale. nabijacku doteraz nikdy nevypinali pri kauflandoch, aj ked mali zavrete, tak je to dost nezvycajne
            • dudo1984
              Junior Member
              • May 2020
              • 3

              #14
              Nabijanie funkcne. DC CCS 50kW

              Komentár


              • Catchcash
                Catchcash komentoval
                Upraviť komentár
                Ja som tam bol asi pred 2 tyzdnami na AC a islo tiez pekne
            • denial
              Member
              • Jun 2014
              • 322

              #15
              Nabijat sa da len ked je Kaufland otvoreny?
              Lebo plugshare pise 24/7

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                ide asi stale (len Lidl to zvykol vypinat) ale neviem ci sa dostanes za rampu hocikedy.
                V poslednom obdobi to je asi najvytazenejsia nabijacka v BA, malokedy volna !!

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                ide stale nabijal som aj po nociach, lidl ale zatvaraju / vypinaju vsade
            Pracuje...
            X