Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Budca-L (Sever)

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • dango
    Moderator
    Gold Member
    • Nov 2014
    • 693
    •   

    Budca-L (Sever)

    Odpočívadlo Budča
    E571, 96233 Budča

    Popis:
    DC: 2 x CHAdeMO (350 kW), 2 x CCS (350 kW), 1 x CHAdeMO (50 kW), 1 x CCS (50 kW),
    GPS: 48.568020, 19.060238
    Platba: ZSE cenník
    Otváracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email: elektromobilita@zse.sk
    Tel.: +421 908 718 280
    pridal som ju aj na mapu, zatial oznacil "DC vo vystavbe"
    tu je editacny link pre zmenu, ked bude plne v produkcii: https://www.zeemaps.com/edit/YiVAoo7X3aKv9KBno6l-jQ
    Mapa:
    Naposledy upravené Juro; 27-07-2020, 09:40.
  • ICE666SVK
    Senior Member
    • Jul 2014
    • 1997

    #2
    Budca L, Budca R teda berie sa smer z BA? Inac ta kabelaz co tam trci, alebo odborne pripravena inzinierska siet (elektricka), tam uz bola skorej zrejme. Zaujimalo by ma, ci sa to da teraz v zimnom obdoby zapojit. Asi treba aby bolo trochu teplejsi predpokladam. Neviem do akej teploty sa da robit z kablami vonku. Lebo kable su tvrde a skor by sa mohli polamat v tychto mrazoch.

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      L je pre ľavú stranu a P pre pravú stranu, smer od západu na východ. Tie ostatné káble budú asi pre tú "megahyperturbo" s 39kW nabíjačku.

    • Maco7
      Maco7 komentoval
      Upraviť komentár
      Budca je myslim original pomenovana ako Budca-juh a Buca-sever .. Myslim ze je to najlepsie pomenovanie , nie?
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Diky za kompletné pridanie nabíjačky. Edit. link som presunul do úvodného príspevku. Normálne by asi aj stačila jedna téma na obe strany. ZSE sa nezdá, stavajú ešte aj v zime. Som myslel, že v zime si dajú prestávku. Ale to čo je na fotke asi ultra-fast nebude.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár


    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      1 - navrhujem zmenit pomenovanie na sever a juh, co ty na to?
      2 - z toho, co som videl to vyzera, ze tam budu 2 stojany. Podla fotky to vyzera na klasicku 50kW DELTU s 2 park.miestami a kolmo na to (ako trcia kable) su obrubnikmi vyhradene dalsie 2 park.miesta zrejme pre ultra-pomalu

    • Maco7
      Maco7 komentoval
      Upraviť komentár
      dango Ano , tak je pomenovana aj na niektorych mapach ako Budca-Juh , Budca-Sever

    • kayle
      kayle komentoval
      Upraviť komentár
      Akurát prednedávnom som videl jedno video záchranára z Holandska kde vysvetľoval ako poznať ktorá strana diaľnice je ľavá a ktorá pravá. Cesta má niekde začiatok a smer kde sa číslo na kilometrovníkoch zväčšuje je pravá, kde zmenšuje je ľavá. (ale zas kto si všíma kilometrovníky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #4
    V ľavo, v pravo, tak to označuje oficiálne samotná NDS, viď priložený výber z dokumentu NDS. Takže preto tak.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • matchke
      Member
      • Apr 2015
      • 328
      •   

      #5
      Vaše sťažnosti boli vyslišané. ;-)

      Komentár


      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Vyslysane budu, az bude nabijat ako ma..

      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Ved heej. :-)
    • kayle
      Member
      • Nov 2017
      • 57

      #6
      Dnes som šiel okolo a pracovali tam ako včeličky. Medzi R1 a parkoviskom kopú jamu a sú tam nejaké veľké chráničky (pobehovali a pozerali tam dole). Okolo už existujúceho stojanu dávajú dlažbu. Za tým čiernym kontajnerom je schovaná stále len chránička trčiaca zo zeme

      Komentár


      • Maco7
        Maco7 komentoval
        Upraviť komentár
        vdaka za cerstve info ..
    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 1314
      •   

      #7
      Nabíjačka už je v prevádzke, treba požiadať obsluhu aby dala kartu, zatiaľ je bezplatná ale nefunguje DC len AC. Že to hlásili ale dostali odpoved že nejde pre chybu auta. Tak aj ja mám zle auto. Možno keď nenájdu auto na ktorom DC pôjde, tak sa na zo aj pozrú.
      [priezvisko]@me.com

      Komentár


      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        Miro ved co je lahsie ako odbiť zakaznika vetou: chyba je to vasom prijimaci Take Slovenske...

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Ktore z tych troch aut je to zle auto? Tie dva korejske ci to japonske vyrobene niekde v GB?

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Mne nefungovalo Chademo.
    • kayle
      Member
      • Nov 2017
      • 57

      #8
      Aktuálne foto z Budče, ak chcete zmeniť na mapke.

      Komentár

      • dango
        Moderator
        Gold Member
        • Nov 2014
        • 693
        •   

        #9
        Uz plne svietia aj ZSE aj Slovnaft/Next-E
        Juro zedituj prosim prvy post, mne ta moznost chyba dakujem. Stojany su tam 2 po 350kW a uz su plne funkcne + 1x50kW Next-E (zatial v skusobnej zdarma)

        Komentár


        • Ľubomir imrich
          Ľubomir imrich komentoval
          Upraviť komentár
          ZSE je zadarmo? dokedy lebo slovnaft už 2x som našiel nefunkčný.Najlepšie isť na druhu stranu dialnice

        • nick81
          nick81 komentoval
          Upraviť komentár
          Ľubomir imrich ZSE nie je zadarmo, tam sa normálne platí. NEXT-E 50kW bol včera tiež vypnutý, ale v protismere NEXT-E 50kW ide normálne (stále zdarma). Za posl. týždeň 3x išiel.
      • peter.hulla@gmail.com
        Junior Member
        • Feb 2020
        • 2

        #10
        Včera 23.2. bola NEXT-E nefunkčná. Ani obraz ani zvuk...

        Komentár


        • dango
          dango komentoval
          Upraviť komentár
          NEXT-E (Siemens 50kW) nesla ani v nedelu 22.3. a ZSE ultrafast (oba stojany) davali len 55kW

        • nick81
          nick81 komentoval
          Upraviť komentár
          NEXT-E v tomto smere stále vypnutá...
      • nick81
        Senior Member
        • Nov 2019
        • 534

        #11
        milan84 je KING! Vďaka nemu už ide Budča - Juh (evtronic) na plný výkon a nie je obmedzená na 90A (oba stojany). Teda aspoň u mňa išla max.90A (31kW). Teraz som otestoval, dalo čo auto znesie, 200A.

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	budca.jpg
Videní:	1072
Veľkosť:101,0 KB
ID:	54229

        Komentár

        • splash
          Junior Member
          • Jun 2020
          • 7

          #12
          Dnes 26.07 smerom zo Zvolena nabíjačka NEXT-E funkčná - vydávala plny výkon a to ešte zadarmo. OP by mal zmeniť popis, keďže tu sa jedna o 2 nezávislí stojany (ZSE a NEXT-E).

          Komentár


          • dango
            dango komentoval
            Upraviť komentár
            ano, treba to rozdelit, no ja to mozem akurat tak na mape + vytvorit temu, prispevky prehadzat, aby korespondovali k danej teme uz musi Juro
        • dango
          Moderator
          Gold Member
          • Nov 2014
          • 693
          •   

          #13
          Dnes 9.8. jeden ZSE stojan mal CHADEMO chybu, CCS OK, druhy stojan oba porty OK. Taktiez 50kW Next-E AC aj DC funkcne

          Komentár


          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            Len taka otazka ma napadla. Je viac poruch alebo chyb preco sa neda nabijat na nabijackach ktore su viac kombinovane? Teda ze je v jednej krabici aj AC - Typ2 aj DC - CCS / Chademo, ako ked je tam len trebarz AC - Typ2 stlpik samostatne a DC Chademo samostatne alebo DC CCS samostatne?
        • JurekH
          Junior Member
          • Apr 2020
          • 22
          •   

          #14
          Next-E vcera uz pytalo RFID kartu, ale ziadnu nenacitavalo.

          Komentár


          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            dost mozne, ze sa uz pohli a zacinaju nahadzovat ostru prevadzku. Tento rok to ma byt uz final spoplatnene, terminy EU nepustia.
            V BA je dlhodobo mimo prevadzku, teraz citam toto o oboch stranach naraz...to nebude nahoda.
        • Dony
          Junior Member
          • Jul 2020
          • 28

          #15
          Dnes som bol nabíjať na NEXTe. Treba ísť za obsluhou, ktorá Vám spustí aj ukončí nabíjanie kartou, ktorú majú na pumpe. Zatiaľ bezplatne.

          Komentár


          • 1fisker
            1fisker komentoval
            Upraviť komentár
            V Žiline obsluha pumpy o tom nič nevie
        Pracuje...
        X