Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE Bratislava hlavná stanica

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • patapuf
    Member
    • Jun 2016
    • 35

    ZSE Bratislava hlavná stanica

    Ahojte. Dnes, 8.12.2019, som šiel trolejbusom na hlavnú stanicu v Blave a pravdepodobne som videl nejaký nabíjací stojan ešte obalený kartónom alebo čím. Ale videl som to len zbežne, nestačil som si to riadne pozrieť. Teda, myslím, že ide o nabíjací stojan, lebo tam boli parkovacie miesta označené červenou farbou s bielym káblom. Ale ako hovorím, videl som to len zbežne, v rýchlosti. Viete niekto podrobnosti? Na mapke som ju ešte nevidel. Pre elektrobusy to asi nebude, lebo je to na parkovisku pre os. autá, je tam na bus málo miesta. Je to po ľavej strane smerom hore k hlavnej stanici. Ak som zle videl, tak sa ospravedlňujem a môžte toto, čo som napísal, vymazať.
    Mapa:
    Naposledy upravené Juro; 03-10-2022, 07:57.
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 851
    •   

    #2
    ano je tam osadene ABB. podla vsetkeho ZSE ?!

    Komentár

    • milan84
      Senior Member
      • Jun 2015
      • 851
      •   

      #3

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Podla toho loga na boku (velke modre e) to bude ZSE.

      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        hej, aj ja som podla toho predpokladal ZSE.
        Za polohu im davam velky palec hore, len sa obavam - vzhladom na cca 5 beznych parkovacich boxov, ze to bude permanentne celodenne obsadene dobrakmi, ktori tam nechaju auto a idu na vlak a vecer sa vracaju. Ale tu je to na verejnej komunikacii, mozno by vedela mestska policia byt napomocna

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Ja som v poslednej dobe nemilosrdny. Volam mestsku policiu a ked sa im nechce volam 158. Inak ze vraj staci urobit fotku a poslat emailom na adresu mestskej policie. Je to dokaz a poslu im pozdrav. Inak sa to Slovaci nenaucia. Tak, ako sa to naucili neparkovat na modrych miestach pre vozickarov, tak sa naucia neparkovat aj na zelenych...

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Tá fotka určite nestačí, mestskí (aj štátni ak to k nim pošlú) musia zistiť vodiča. Na zlé parkovanie sa ani objektívna zodpovednosť nevzťahuje, že by to platil majiteľ. Niekoľkokrát som "vyskúšal", samozrejme nie spaľovákom na EV mieste, ale celkovo na parkovaní na tráve, vyhradených miestach atď. Vždy si treba len prísť pre vozidlo, ale nespomenúť si, kto ho tam zaparkoval.

      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Nuz neviem ci si tam bude niekto nechavat auto. Ak dobre pozeram su tam len CHAdeMO a CCS a ZSE si uctuje 3,- Eura za kazdu zacatu hodinu nad tri hodiny.

      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        viem, ze to maju v cenniku, ale ak tam pride rano o siestej nejaky truhlik na SO-123XY, odparkuje tam auto a o 15tej sa vrati, odparkuje a odide.......co ma on zo zse? ako ho budu kasírovať ?

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Miroslav Rojko Ja som minule odfotil taxikara na chodniku, ze ludia vobec nemohli prejst (sedel v aute), poslal som fotku na policiu, urcite to riesili, lebo ma potom zavolali, nech pridem podpisat zapisnicu.

      • matchke
        matchke komentoval
        Upraviť komentár
        Ja som to myslel tak ze tam bude niekto parkovat na nabijanie. To ze tam odparkuje niekto spalovak ani neriesim. Ma tam byt znacka a taketo auta maju byt odtahovane. Mesto na tom zarobi a ludia sa naucia respektovat znacky.

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        jux Riešiť neznamená postihnúť. Ja som len dal tip tým, čo nechcú platiť pokuty, ako to je. A presne ako píšeš - fotka alebo video nie je dostačujúci dôkaz na správny delikt, musí nasledovať svedecká výpoveď, preto Ťa volali. Ak taxikár povedal, že on šoféroval, tak mu s najväčšou pravdepodobnosťou dali pokutu. Za zlé parkovanie sa postihuje vodič.

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        U taxikara je prave jednoduche priradit vodica. Firma prevadzkujuca taxiky musi mat evidenciu ktory vodic kedy soferoval a policia si to info moze vyziadat. U sukromneho auta sa da z toho vykrutit tak ako pises.
    • milan84
      Senior Member
      • Jun 2015
      • 851
      •   

      #4
      update: stale daleko od spustenia prevadzky. Bez zmeny obalene foliou, vsetko vypnute.

      Komentár

      • milan84
        Senior Member
        • Jun 2015
        • 851
        •   

        #5
        Stojan odbaleny, vyzera byt funkcny. Info z tretej ruky, mozte niekto overit.

        Komentár


        • Teq
          Teq komentoval
          Upraviť komentár
          vyzera na ZSE...nie je ich po BA uz dost...? co takto dat ich radsej inde na Slovensko, kde nie su ziadne

        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          ano, je to ZSE - vid prispevky vyssie.
          Toto je este celkom dobre miesto, lebo najblizsia je tusim v MCdonalds Lamač a opacnym smerom Polus.
          Ale ano, aj ja by som ich uvital v inych mestach. Ale asi dostali dotaciu za zelektrizovanie hl.mesta tak musia davat sem....holt EU

        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          No neviem, dost blizko k hlavnej stanici je OC Central, QC Mytna aj QC rektorat STU, vsetky miesta maju ZSE. Toto mi fakt pride uz trosku zbytocne zahustovanie, ale mozno je to na objednavku pre elektricke taxiky. Keby radsej fakt pokryli hluche miesta na Slovensku (Orava, Kysuce, stred, juh a vychod Slovenska). V BA uz na nas zacinaju vyskakovat rychlonabijacky na kazdom kroku. Nieze by ma to netesilo, ale ine miesta si zasluzia vacsiu pozornost ako BA.

        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          mas pravdu, na mytnu a central som zabudol, aj ked ta hl. stanica je predsalen logisticky uzol a je to hned na kraji, netreba ist do ziadneho podzemneho parkoviska ani sa vtesnat na mikro miesto na Mytnej medzi tie kvetinace
          Ako som pisal, tam bude problem s podporou a diktovanim EU ze kam to maju osadzat. Pripadne nejaky interny predpis, ze ked je to ZSE, nebudu nad ramec povinnosti aktivny v regionoch SSE a VSE.

        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Ked si to inac nacrtol, kedy sa zobudia SSE a VSE? ZSE prakticky behom roka pokryli obrovsku cast uzemia Slovenska a o tych dvoch ani chyru ani slychu Rozmyslam, ci vobec vedia co je to elektromobil, a ze ten vynalez pohana nieco, co oni predavaju. A este im velku cast nakladov na vybudovanie “predajneho miesta” elektriny pre tieto vynalezy zafinancuje EU.

        • matchke
          matchke komentoval
          Upraviť komentár
          Aha, podla fotky je tam aj AC port. Z prvych foto to vyzeralo iba na DC charging.

        • dango
          dango komentoval
          Upraviť komentár
          VSE su plynari a SSE sa nesprivatizovalo, cize tam este vladne "rudý bolševický nok"

        • Vrso
          Vrso komentoval
          Upraviť komentár
          VSE je este v prenatalnych casoch, lebo prevadzkuje zadarmo AC nabijacky v KE, PO a PP Nie je mi jasne, co tak dlho testuju ...

        • dango
          dango komentoval
          Upraviť komentár
          aj BA Mieorva je ich. Achtung!
      • jozefhein
        Member
        • Feb 2017
        • 47
        •   

        #6
        nabijacka uz funguje, dnes som tam nabil testovacich 0.1kWh
        Ide na kartu ZSE

        Komentár


        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          teeeeda, to si ju hadam aj prehrial
      • Jiri GrandPa
        Senior Member
        • Dec 2016
        • 707
        • viera8131
        •      

        #7
        Dnes som tu pokusne nabijal, na moje prekvapenie obidve miesta volne, napriek plnym parkovacim miestam vedla. Pocas nabijania prisiel spalovak taxik, aj zacuval, ale neodisiel z auta, na niekoho cakal. Ze by tie znacky zvisle mali predsa nejaky vyznam?

        Komentár


        • milan84
          milan84 komentoval
          Upraviť komentár
          no na verejnych priestranstvach asi maju. to je to iste ako pri poluse na Junackej. Ale hlavne na tej stanici su aspon vymalovane na cerveno.
          Syta velka plocha upozorni ludi viac ako maly symbol na zemi, alebo zvysla znacka.

        • Teq
          Teq komentoval
          Upraviť komentár
          tiez som tam raz nabijal a bolo volne, ZSE ma dobre znacenie
      • Savi
        Gold Member
        • Dec 2019
        • 141
        • peter68691
        •   

        #8
        Okrem kombinovanej nabijacej stanice DC: 1xCHAdeMO, 1xCombo 50 kW AC: 1xTyp-2 43 kW su tu este 3 AC stlpiky s 2x Type2 zasuvkou.
        Naposledy upravené Savi; 31-07-2020, 17:04.

        Komentár

        Pracuje...
        X