Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Budca-P (Juh)

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Maco7
    Member
    • Nov 2018
    • 84
    •      

    #31
    Takze dnes som sa zastavil na Ultra-fast Budci , nabijacka uz funguje. Prisiel som sem s 20C teplotou baterie, nabijanie mi pustilo 55-56kW . Taze aspon uz ide rychlejsie ako predtym tych 39kw. Do 70kw rychlosti som sa nedostal a to som nabijal od 26%. Pri 46% som to zastavil a presiel vyskusat tu oproti nabijacku Next- E. Aj ta je po oprave a este je zadarmo v skusobnej prevadzke. Ta mi nabija 47kW rychlostou. A hlavne zadarmo .

    Komentár


    • juris
      juris komentoval
      Upraviť komentár
      Nabuduce tomu naloz trochu viac pred nabijanim nech sa zohreje este lepsie a mozno pusti plnych +-75kw. Tych 56kw asi celkom zodpoveda tym 20 stupnom.
  • Maco7
    Member
    • Nov 2018
    • 84
    •      

    #32
    30. aprila , (sobota a nedela ) otcovi sa pokazil fosilak , tak si zobral Konu 64kWh, bolo teplo , a na budci nabijal rychlostou 77kw !!!! Boli tam aj elektrikari , robili servis a komplet prerabku tej "Ultra nabijacky " a hovorili ze od zaciatku boli problemi !! Ze nebol vybudovany dodstatocny privod na tu nabijacku, proste to viac neslo ako slo. Ale uz je to prerobene , aj privod posilnili , komplet natiahnuty novy s trafaka a konecne uz nabijala Konu 77kW !! Foto nemam , lebo siel na tom otec, to by som uz moc od neho chcel . ale mi priamo v tedy volal ze nabija a ukazuje mu 77kW . Super , konecne by mala ist ako sa patri. A ta v zadu co je za nou , Siemens , je este stale v skusobnej prevadzke zadarmo , ale viac nejde ako ide ... raz som tam nabijal , ale teraz nesla.

    Komentár


    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      to trvalo...skoro do roka a do dna (pritiahnute za vlasy).
      ako som ja vravel od zaciatku....ZSE fraska. nemali to technicky spravene a prezentovali nieco ine. ej,ej...snad sa poucili.
  • EPAKO
    Junior Member
    • May 2019
    • 4

    #33
    Vo stvrtok som to bol vyskusat s novym e-tronom. Nabijalo to 96kW, baterka na zaciatku 10%.
    Ku slubovanym 150kW sa to ale ma daleko ...

    Komentár


    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      bud rad, ze fungovala aspon takto. Predpokladam, ze to ZSE po problemoch vykonovo zasa obmedzilo, aby im nehoreli kable. No radost ten vyrobca EVTronic

    • EPAKO
      EPAKO komentoval
      Upraviť komentár
      Dnes som tam bol znova, stale rovnako... Napisal som do ZSE, som zvedavy, ci sa ozvu... a s akou vyhovorkou...
  • EPAKO
    Junior Member
    • May 2019
    • 4

    #34
    INFO OD ZSE:

    Ešte by sme sa radi vyjadrili k nabíjaniu na ultra-nabíjacej stanici na Budči. Do 31.5. bola na stanici technicky obmedzená rýchlosť nabíjania na 100 kW z dôvodu prebiehajúceho technického servisu.
    Od 1.6. je rýchlosť nabíjania povolená opäť na maximálnych 175 kW, takže s Audi e-tron by ste mali nabíjať rýchlosťou 150 kW (samozrejme pri nabíjaní posledných percent batérie sa rýchlosť zníži).
    Ak by ste zaznamenali, že to tak nie je, prosím dajte nám vedieť.

    S pozdravom,

    Rastislav ...
    Úsek e-mobility

    Komentár


    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      Ten Rastislav Ž. mi tam pripada ako jediny technicky clovek. Ked som riesil problemy s aplikaciou a zle osadenym poradim konektorov na nabijacke, tie slecny na info linke nemali sajnu a az ked som poslal foto s popisom, odpisal mi tento pan s navodom ako to vyriesit a aj dalsimi info.

      cio vyskusas etronom ked pojdes okolo?

    • cio
      cio komentoval
      Upraviť komentár
      Áno skočím tam. E-TRON je už v mojej garáži až do pondelka ho mám požičaný.
      Pýtal som sa dnes na to vlhnutie bateriek, takže sa to týka len niektorých kusov, ktoré boli vyrobené medzi prvými.

    • cio
      cio komentoval
      Upraviť komentár
      https://teslaclub.sk/forum/všeobecné...8774#post38774
      Nabíjal som 142kW
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #35
    Dnes som sa tu zastavil s ioniqom, dala mu 173A co je zrejme jeho maximum, pri cca 50% SoC to bolo 64kW. Nabijal som iba chvilu, nepotreboval som a pri velkosti baterie ioniqa je to okolo 2,2 C ( jux aj tu niekde daval tabulku) a to sa mi zda trochu vela...

    Komentár


    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Áno, je to maximum. Toľko mi dával môj nový. Takze Ioniq časom nespomaľuje nabíjanie.
  • René Hubinský
    Junior Member
    • Aug 2018
    • 6

    #36
    Ultra Fast nabíjačka na Budči funguje ako má, Testoval som ju za posledné dva mesiace niekoľko krát. E-Tron 148 kW, Jaguar i-Pace 97 kW, Kona 56 kW, a 76 kW, Kia E- Niro 2x 78 kW. Treba myslieť na to že výkon nabíjania si riadi vozidlo podľa aktuálnych parametrov batérie (stupňa nabitia, teploty a podobne). U Kony som prvý krát testoval pri 62% batérie a druhý krát pri 48%. Podľa všetkého ale Niro aj Kona podporujú maximálne nabíjanie 80kW. Overíme si to ale až s príchodom iných modelov Ultra fast nabíjačiek, môže to byť záležitosť komunikácie s nabíjačkou. Najbližšiu 100 kW má Greenway v Krakove, ak by ste mal niekto cestu, vyskúšajte. Nájdete ju cez mapu Greenway.
    Druhá nabíjačka na Budči patrí do siete Slovnaftu a je postavená v rámci projektu NEXT-E. Bude ich v SR celkom 5 zatiaľ. Jedna je aj v BA na Prístavnej. Fungujú v skúšobnej prevádzke zdarma, stačí požiadať personál.

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      ta na pristavnej mi za kazdym necha na riadiacej jednotke nabijania error (chademo)

    • René Hubinský
      René Hubinský komentoval
      Upraviť komentár
      Ja som tam nabíjal s i-Pace a nedal sa vytiahnuť kábel, musel som použiť mechanický zámok. Sú tam ešte trocha muchy. Aj by som im to reportoval, len nemám tam na nikoho kontakt.

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      ta Siemens nabijacka ma svoje muchy. Mne tiez zamklo konektor na Saic Maxus a nechcelo odpojit. Auto pritom nenabijalo, lebo spolu nekomunikovali nabijacka a Saic. Napriek tomu tam bolo nejake el.spojenie a tym padom neslo ani za svet povolit konektor. Az stacidlo stop.
  • head
    Member
    • Oct 2017
    • 135

    #37
    Konecne som sa sem dostal s Model X. Ide mi to 130kW cez CCS adapter. Nedaleko je supercharger, ale chcel som to odskusat .
    Naposledy upravené head; 13-09-2019, 21:43.

    Komentár

    • Maco7
      Member
      • Nov 2018
      • 84
      •      

      #38
      Aktualne 10.12.2019 Ultrafast zse nefunguje, prerabaju ju a ze stale je poruchova. Dokonca mi technik povedal ze sa bude demontovat a ma tam ist nejaka nova... no takze tak. Ta oproti Next e ide zatial zadarmo. Staci sa napojit z pusti sa sama.

      Komentár


      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        Maco7 ?? Ta stara zpred roka? to o vymene sme poculi uz pocas roka viackrat. Rovnako aj to, ze uz funguje....tak neviem .

      • cio
        cio komentoval
        Upraviť komentár
        Na náprotivnej pumpe sú 2 nové UFC ABB. Ešte sú v igelite.
        Tie Slovnaft stojany sú zadarmo, nabíjam sa tam vždy keď idem okolo
        Naposledy upravené cio; 11-12-2019, 13:36.
    • Maco7
      Member
      • Nov 2018
      • 84
      •      

      #39
      milan84 Hej ta stara 1rok ultra- hyper-fast .. zasa nejds, opravuju a ze len cakaju na kolaudaciu aby dostali na nu uver a ze potom ju rozkopu aj betony okolo a ze pojde nejaka nova...

      Komentár

      • Jiri GrandPa
        Senior Member
        • Dec 2016
        • 707
        • viera8131
        •      

        #40
        Na mape ZSE to vyzera, ze obidvoma smermi su aktivne 2 stojany, kazdy s CHAdeMO aj CCS.
        Je to ozaj tak?

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	Snap14.jpg
Videní:	771
Veľkosť:47,8 KB
ID:	47246

        Komentár


        • cio
          cio komentoval
          Upraviť komentár
          Ten severný áno. Južný som ešte 2 stojany nevidel
      • dango
        Moderator
        Gold Member
        • Nov 2014
        • 693
        •   

        #41
        Juro zedituj prosim, uz su tam 2 stojany po 350kW

        Komentár

        • peter.hulla@gmail.com
          Junior Member
          • Feb 2020
          • 2

          #42
          6.3. lavy ZSE stojan nefunkcny. Boli sme tam na dva funkcne stojany 4 auta...

          Komentár

          • dango
            Moderator
            Gold Member
            • Nov 2014
            • 693
            •   

            #43
            Podla ZSE Drive odstavka tychto stojanov, ale svietili;
            Nabijacka MOL (NEXT-E) Siemens 50kW sla bez problemov a autentifikacie a stale zdarma

            Komentár


            • nick81
              nick81 komentoval
              Upraviť komentár
              NEXT-E stále zdarma a funkčná.
          • dango
            Moderator
            Gold Member
            • Nov 2014
            • 693
            •   

            #44
            UFC slo, 50kW Next-E (bezplatna) hlasila chybu DC strany, AC bez chyb

            Komentár

            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1542
              •   

              #45
              je tam aj AC typ 2? lebo v popise nie je

              Komentár


              • dango
                dango komentoval
                Upraviť komentár
                AC tam je na slovnaftackej ABB 50kW nabijacke. Vramzi ZSE UFC tam AC nie je. Ta slovnaft/Next-E vsak uz parkrat bola vypnuta, resp. pokazena alebo "nedostatocny vykon"
            Pracuje...
            X