Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

McDonald's Prievidza

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    McDonald's Prievidza

    Olympionikov 1916/2A
    Prievidza

    Popis:
    DC: 1 x CHAdeMO (50 kW), 1 x CCS (50 kW),
    AC: 1 x Typ-2 (43 kW)
    GPS:
    Platba: ZSE cenník
    Otváracia doba: Vo výstavbe
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email: elektromobilita@zse.sk
    Tel.: +421 908 718 280
    Mapa:
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • kayle
    Member
    • Nov 2017
    • 57

    #2
    Stojan aj označenie dodatkovou tabuľkou už je namieste, ale displej nesvieti a je to "opásané".

    Komentár

    • kayle
      Member
      • Nov 2017
      • 57

      #3
      Stojan viac menej funguje. Dnes (1.1.2019) pri AC píše 0kW a pri CCS chybová hláška (tuším tam bolo niečo ako interná chyba...).

      Komentár


      • 1fisker
        1fisker komentoval
        Upraviť komentár
        Podľa tejto správy skôr menej ako viac

      • kayle
        kayle komentoval
        Upraviť komentár
        No možno len predsa viac
        Pri tom AC stále na zsedrive.sk svieti (aj vtedy svietilo) "obsadený", takže asi 0 bodov. CCS malo iba výkričník a na webe bolo "voľný".
        Ale keďže ešte stále lejem do vozidla dinojuice, nemám to ako odskúšať.
    • milan84
      Senior Member
      • Jun 2015
      • 853
      •   

      #4
      vsetko funkcne, dobre pristupne a priestranne parkovisko pri mcdonalds.

      Komentár

      • Taur
        Member
        • Dec 2019
        • 296
        •   

        #5
        Podla jedneho domorodca sa na tejto nabke neda udajne spolahnut na plny vykon DC, ze sa asi prilahle trafo deli nejak o vykon s McD, ze podla zataze ked je spicka tak klesa vykon DC, mimo spicky, pripadne otvaracich hodin McD nieje problem. Ale je to JPP info z pokecu s miestnym nabijacom.

        Komentár

        • stopo
          Member
          • Feb 2020
          • 31

          #6
          posledny tyzden som tam 4x nabijal, vzdy uplne bez problemov. Tuto nabijacku vyuzivam pravidelne a nikdy nebol ziaden problem + este som tam nevidel niekoho ineho. A podla reakcii ludi tak tam asi casto elektromobily nechodia

          Komentár


          • Pepo096
            Pepo096 komentoval
            Upraviť komentár
            tak sa musime obchadzat, chodim tam dost casto
        • stopo
          Member
          • Feb 2020
          • 31

          #7
          Tak vcera som tu zazil ze nabijanie sa prerusilo pri 70%. Pri opatovnom pokuse o nabijanie bola hlaska: "Nedostatocny vykon. Caka sa kym bude......"
          Infolinka ZSE uplna tragedia. Pan na linke ani nevedel najst na ktorej som to vlastne nabijacke (aj ked v prievidzi maju iba jednu). A hovor skoncil s tym ze problem musi byt v aute lebo nabijacka mu ziadnu chybu nehlasi. Celkovo ochata pana vyriesit problem nebola ani na nule ale skor v minusovych hodnotach. Tak som pokracoval v ceste a nabil u GreenWay

          Zlata infolinka greenway.

          Komentár

          Pracuje...
          X