Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE Letisko Kosice

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    ZSE Letisko Kosice

    Letecká 41, Košice IV

    Popis:
    DC: 1 x CHAdeMO (50 kW), 1 x CCS (50 kW),
    AC: 1 x Typ-2 (43 kW)
    GPS:
    Platba: ZSE cenník
    Otváracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email: elektromobilita@zse.sk
    Tel.: +421 908 718 280
    Mapa:
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Jozefr
    Member
    • Feb 2015
    • 192
    • jozef21601
    •   

    #2
    Dnes som sa bol previest a spravil som popritom aj fotku, takze je co doplnit na nabky.
    Nabijacka sa nachadza na parkovisku P2. Parkovanie zadarmo je len na 10min inac kazda hodina 2eura do max 15eur na den.
    OPRAVA: parkovanie zadarmo pocas doby nabijania. "Pre bezplatnu validaciu parkovacieho listka po nabijani, kontaktujte bezpecnostnu ochranu letiska"
    Click image for larger version  Name:	20200314_102138.jpg Views:	24 Size:	203.7 KB ID:	52234
    Naposledy upravené Jozefr; 14-03-2020, 13:03.

    Komentár


    • Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      Jozefr Si si isty? Lebo na ZSEdrive pisu "Prístupnosť stanice: 24/7
      Nutnosť nahlásenia nabíjania operátorovi SBS prostredníctvom komunikačného zariadenia na vstupe do areálu parkoviska."
      Predpokladam, ze preto aby neuctovali parkovne. Mozno Ti otvori bez listka, alebo ti potom odblokuje listok? Skus sa previezt niekedy este raz a overit to.Toto je asi posledna/prva sietova nabka smerom na/z RV, tak by ta info pomohla

    • Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      Mozem sa tam znova previest ale az bude Letisko v normalnom rezime. Teraz ani zavory nefungovali boli otvorene aj pri vstupe aj pri vystupe.
      A musim este pockat na moju ZSE registraciu, poslal som to len vcera.

    • Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      To si pockas aspon tyzden, teraz mozno aj viac kym ti kurier prinesie balicek so zmluvou a rukavicami s logom ZSEdrive. A ked budes volat na hotline ze v papieroch nieje ziadny login do apky, tak zistis ze na hotline o tom prd vedia. Teta vravela skuste zadat cislo karty ako heslo, alebo hento tamto, nemala ani sajnu o com rec. Vyriesil som to tak, ze som na webe/apke tukol na tlacitko zabudnute heslo a poriesil nove kedze mi nevedeli zistit/povedat ake mi vygenerovali heslo, alebo ze vobec nejaky login mam. Kocurkovo suviks
      Takze k fungovaniu cez apku sa mozno skor dopracujes ako sa dockas karty ak aj kurieri/posta bude karantenovat.

    • Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      Az tak mi to neponahla takze som v pohode az pride poriesim.
      Co sa tyka toho nabijania tak keby som bol cital znacky aj by mi to bolo hned jasne...
      "Pre bezplatnu validaciu parkovacieho listka po nabijani, kontaktujte bezpecnostnu ochranu letiska"

    • Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      Jozefr Si si nevsimol, alebo ak tam znova zabludis tak prever aj tu letiskovu ci funguje a ako to s nou chodi
      https://teslaclub.sk/forum/v%C5%A1eo...letisko-kosice
      lebo od zacatia temy v 2014 nie je k nej ziadna aktualizacia. dik

    • Jozefr
      Jozefr komentoval
      Upraviť komentár
      Az budem tam a budem mat ZSE tak tam urcite skocim a tuto aj vyskusam ale ta druha je v P1 zone a tam je minimalne parkovne hned 3eura za kazdych 90minut. Dost onicom pokial to tam tiez neodblokuju aby to vyslo zadarmo. Ale aspon sa tam prejdem peso, nieje to daleko od seba tak 200m max.

    • Taur
      Taur komentoval
      Upraviť komentár
      Ved ak budes nabijat, budes mat dost casu na prechadzku aj vyspovedat vsetkych od vratnika po riaditela letiska ako to je s tou ich nabkou.
Pracuje...
X