Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE McDonald's Hlboka, Trnava

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    ZSE McDonald's Hlboka, Trnava

    Hlboká 4, Trnava

    Popis:
    DC: 1 x CHAdeMO (50 kW), 1 x CCS (50 kW),
    AC: 1 x Typ-2 (43 kW)
    GPS:
    Platba: ZSE cenník
    Otváracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email: elektromobilita@zse.sk
    Tel.: +421 908 718 280
    Mapa:
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Maco7
    Member
    • Nov 2018
    • 84
    •      

    #2
    Dnes som tam nabijal Konu EV 64kWh , vsade plno aut , ale chvalabohu pred nabijackou vyznacene pre EV auta boli volne oba boxy, tabule este zabalene . Nabijanie slo v pohode, na plny vykon, 45kW, cez apku ZSEDRIVE na program Eco . Baterie boli zahriate po dialnicnej rychlosti 120km/h a prejdenej trase 250km na 25°C . od 10% do 80% mi ukazovalo 1hod.
    Naposledy upravené Maco7; 28-12-2018, 22:32.

    Komentár


    • Maco7
      Maco7 komentoval
      Upraviť komentár
      jux Diky , opravene

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      @Maco7
      super tieto tvoje reporty z roznych miest. Vidno, ze si fanusika tesis sa z dobreho auta ...a davas realne cisla a skusenosti !
  • Joe79
    Member
    • Sep 2018
    • 71
    •   

    #3
    V piatok doobeda nefungovalo nabijanie cez CCS - hlasilo chybu spojenia v ZSE aplikacii, stojan pisal spojenie OK. Nabijal som cez Type2. A potom na inej ZSE stanici.

    Komentár

    • Priusák
      Junior Member
      • Jul 2020
      • 27

      #4
      Spýtam sa, ako pri tejto konkrétnej nabke parkujete vy, čo máte porty nad zadnou nápravou? Je tam šikmé státie a z kazdej strany jednosmerka. Za mňa nemožné dostať sa s portom k dosahu kábla bez porusenia dopravnych pravidiel a teda otocenia sa nosom do jednosmerky.
      Poraďte.

      Komentár


      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        tak ako pises. vsetci co chcu nabijat, musia porusit predpisy. Mozno by stalo za to ozvat sa do ZSE ci su si toho vedomi...
    • Zamex
      Member
      • Aug 2017
      • 44
      •   

      #5
      Vcera sa mi tu stala nemila vec. Dal som sa nabijat a siel som sa poprechadzat okolo. Vratil som sa o 20min a za oknom som mal zapichnutu A4ku s napisom TU NEPARKOVAT!!! Akoze je toto normalne? Ako sa mam nabijat ked nemam pri tom parkovat?

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	20240305_151131.jpg Videní:	0 Veľkosť:106,9 KB ID:	95276

      Komentár


      • PistaTT
        PistaTT komentoval
        Upraviť komentár
        pri tom akych ludi McDonalds zamestnava sa lahko mohlo stat, ze ti to tam dal nejaky mozgovy atlet, ktory si nedokazal vsimnut ze sa nabijas alebo mu proste nedocvaklo, ze tvoje parkovanie ma priamu pricinnu suvislost s tym pripojenym kablom. neriesil by som to. ak velmi chces, nechaj si zavoalt manazera smeny a vysvetli to aspon jemu...
    Pracuje...
    X