Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Kongres Hotel Roca

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Kongres Hotel Roca

    Prevádzkovateľ: ZSE
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 706
    • viera8131
    •      

    #2
    Kedze ZSE uz spoplatnilo nabijanie znamena to, ze toto nabijanie uz nie je zdarma?

    Komentár

    • Juro
      Administrator
      Gold Member
      • Mar 2014
      • 2208
      • juraj1702
      •   

      #3
      ZSE to len spravuje, podľa mňa pre ubytovaných to bude zdarma. Pred spoplatnením, keď som tam spal, mi dali kartu. Bez karty sa nedalo nabiť.
      Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
      Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

      Komentár

      • Jiri GrandPa
        Senior Member
        • Dec 2016
        • 706
        • viera8131
        •      

        #4
        Personal hotela samozrejme nema ani paru o tom, kde ta nabijacka je. Je to nabijaci stlpik.Nachadza sa vpravo od vjazdu k hotelu pri plote, hned vedla odstavenych kontajnerov na odpad, ktore blokuju druhe nabijacie miesto.
        Samozrejme som kartu ZSE nemal, lebo pouzivam apku. Tak reku skusim, co mam v zbierke - Wien Energie - nic, Chorvatsky Telekom - bingo, dvierka ku konektoru sa otvorili. Zastrcis a nabijas.
        Preco, netusim, ta karta je davno neplatna .
        Evidentne je to skutocne zadarmo, preto to ani nie je na mape ZSE.

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	1545478047_android.jpg Videní:	0 Veľkosť:55,9 KB ID:	32625
        Naposledy upravené Jiri GrandPa; 27-01-2019, 22:26.

        Komentár

        • Tomáš Lehocký
          Junior Member
          • Oct 2020
          • 2

          #5
          Odomkne sa so ZSE kartou. Chcel som nabíjať 330e, začalo nabíjať ale keď som sa vrátil k autu nenabio nič a stojan svietil na červeno. Treba kartu od hotela a tá je za cenu 1,5€ za KWh čo je extrémne veľa

          Komentár

          Pracuje...
          X