Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

BILLA Zahorska Bystrica

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    BILLA Zahorska Bystrica

    Pri Vápenickom potoku 24,Bratislava
    GPS: 48.235792, 17.035268
    Prevádzkovateľ: Billa
    Webstranka: http://www.billa.sk
    Mapa:
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • e-Dalibor
    Junior Member
    • Feb 2015
    • 9

    #2
    Uvedené GPS je nepresné - stanica sa nachádza asi 50 m V - na bočnom parkovisku pri altánku.
    Správne GPS = 48.23574, 17.03589.
    Otvorené 24/7, systém Plug&Charge bez nutnosti autentifikácie. platba: zadarmo.

    Komentár

    • head
      Member
      • Oct 2017
      • 135

      #3
      Konektory funguju a su stale zadarmo.

      Komentár

      • havo
        Junior Member
        • Jun 2018
        • 8

        #4
        Dnes som bol pozrieť, nabíjačka vypnutá :-( Nemal som čas zisťovať prečo, upaloval som na blízku NextE, ktorá takisto nefungovala.

        Komentár

        • mar3c
          Junior Member
          • Jan 2021
          • 9

          #5
          Vie niekto, kde sa treba zaregistrovat, resp. aky je postup pri nabijani? Na stranke billa.sk som nic nenasiel..

          Komentár


          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Netreba. Vlastný kábel a ideš.
        • mar3c
          Junior Member
          • Jan 2021
          • 9

          #6
          Pôvodne zverejnené od mar3c Pozrieť príspevky
          Vie niekto, kde sa treba zaregistrovat, resp. aky je postup pri nabijani? Na stranke billa.sk som nic nenasiel..
          kupil som novy kabel, pripojil a neslo pritom vedla niekto nabijal..

          Komentár


          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            kolega s Citigo tam obcas nabijava, urcite pred 2 dnami fungovala.
            Nebol som tam, ale je to ten isty AC stlpik ako na Bajkalskej? tam treba po zapojeni kablov spustit tlacitkom.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Sak teda to je logicke, ze pozriem co mi ten stlpik pise, ked sa nerozbehne nabijanie, predpokladam, ze to mar3c spravil.
            Neviem ake ma auto, ale mne na Bajkalskej nikdy neslo nabijanie na TM3 ked tam boli tie povodne stlpiky (uz ich vymenili). NIkdy som neprisiel na to, preco. Takze by to mohol byt tiez problem s kompatibilitou toho stlpika s autom (samozrejme chyba bude na strane stlpika).
            stanley - nevies, ci v Zahorskej su este tie povodne stare stlpiky?

          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            V Zahorskej je podla foto co mam od kamarata iny stlpik ako na Bajkalskej. Tuto je zasuvka hned hore, na Bajkalskej je to vyrazne nizsie.
            Nie kazdeho musi napadnut, ze treba pozret ten maly displej (nie celkom prehladne). Ked sa zapajas na niektorych inych wallboxoch, len zapojis a zacne nabijat same.

          • stanley
            stanley komentoval
            Upraviť komentár
            Mohlo sa stať, že jeden port nejde. Dám to preveriť,ale až koncom týždňa, po dovolenke.
            V záhorskej bystrici je nabíjačka, kde stačí pichnúť kábel a po nadviazaní komunikácie s autom začne zabíjať automaticky.
            Na Bajkalskej je 1 stojan rovnaký ako v záhorskej, ale len dočasné, lebo sa testuje pripojenie pôvodnej nabijacku do backendu

          • mar3c
            mar3c komentoval
            Upraviť komentár
            Vcera som bol opat skusit (tentoraz ten port, co som videl, ze minule isiel) a nabijanie sa spustilo bez problemov. Dakujem vam za prispevky.

          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            Prave mi pisal kamarat co ma Citigo, ze tam chcel nabit, ale na jednom Tesla a druhy nefungoval.
            stanley takze tam mate nejaky problem realne.
        • mar3c
          Junior Member
          • Jan 2021
          • 9

          #7
          Po pol roku bezproblemoveho nabijania, chcem nahlasit, ze jeden zo stojanov ma zrejme poruchu - svieti na cerveno..

          Komentár

          • Dwarf
            Junior Member
            • Jul 2022
            • 1

            #8
            Bol som a fungovala len lava strana.

            Komentár

            Pracuje...
            X