Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

SCONTO Nábytok Žilina

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Daliborko
    Member
    • May 2017
    • 76
    •   

    SCONTO Nábytok Žilina

    Košická
    010 01 Žilina

    Popis: Vo výstavbe
    DC: 1 x CHAdeMO, 1 x CCS
    AC: 1 x Typ-2
    GPS: 49.209199, 18.783359
    Platba:
    Ováracia doba:
    Prevádzkovateľ:
    Email:
    Tel:
    Webstranka:
    Na mape:

    Foto:
    Click image for larger version  Name:	20180709_151627(0)_.jpg Views:	1 Size:	942.8 KB ID:	26125

    Odkaz na úpravu: https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl8woGpgG_dbvw
    Naposledy upravené Juro; 03-10-2022, 06:50.
  • Daliborko
    Member
    • May 2017
    • 76
    •   

    #2
    Na výpadovke zo ZA smerom na MT sa stavia predajňa a sklad SCONTO Nábytok. Termín dokončenia majú uvedený 08/2018. Nemám žiadne info o tej stanici, len som ju videl, keď som išiel okolo. Nabíjačka je od firmy Nikola. V popise majú napísané, že zvládne nabíjať až 2 autá po 100 kW. Pre celý areál bola postavená vlastná trafostanica, takže pokiaľ s tým počítali od začiatku, tak by nemal byť problém tých 100 kW. Uvidíme, čas ukáže

    Komentár

    • g211
      Member
      • Sep 2015
      • 118
      •   

      #3
      Ak naozaj bude zvládať nabíjať naraz dve autá DC, bude to konečne prvé nabíjacie miesto na severnej trase s viac ako jedným DC bodom na jednom mieste. V Sconte je aj WC a malá reštaurácia, takže aj keby to nemalo byť zadarmo, beriem všetkými desiatimi

      Komentár

      • Miroslav Rojko
        Senior Member
        • Nov 2016
        • 1314
        •   

        #4
        Včera večer bolo od cesty vidieť že je už napojená na sieť a svieti zboku veľké modré logo, takže pravdepodobne ide. Kto pôjde okolo s Ioniqom, choďte pozrieť a vyskúšať rýchlosť, ja som ju zbadal až po odbočke, tak som nezatočil. Síce tam zatiaľ nie je čo robiť, jedine ak pomáhať zámkovú dlažbu ukladať, ale ak je zdarma a dokonca 100 kW ako tu píšete, bodla by, hlavne rýchlostne.
        [priezvisko]@me.com

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Ak to este len stavaju, tak je tam asi zakaz vstupu, kedze je to stavenisko. Tak co chcete cvakat pokutu? Ten zakaz nemusi byt vyznaceny, ako to uz u stavbarov byva. Nato pozor!
      • g211
        Member
        • Sep 2015
        • 118
        •   

        #5
        Predpokladám že spoplatnené to bude cez polyfazer.cz, keďže výrobca nabíjacej stanice s nimi úzko spolupracuje.

        Komentár


        • Daliborko
          Daliborko komentoval
          Upraviť komentár
          Písal som im pred týždňom e-mail, ale kašľú na mňa
      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #6
        Polyfazer. Ich aplikácia mi nejde nainštalovať.

        Komentár


        • dango
          dango komentoval
          Upraviť komentár
          v aplikacii zatial nie je

        • Vilo
          Vilo komentoval
          Upraviť komentár
          Ani neinštaluj, najdrahšie nabíjanie na Slovensku, ani Greenway sa na nich nehrabe cenami.
      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #7
        Sconto obchod je otvorený, ale či nabíjačka funguje neviem, nemal som možnosť odskúšať. Na mape polyfazer nie je

        Komentár


        • smis
          smis komentoval
          Upraviť komentár
          Dnes (30.9.2018) nabijacka este stale nefunkcna. Po kontaktovani Polyfazera mi bolo povedane, ze v nej este nie je SIMka nainstalovana a oni ako operator s tym nevedia spravit nic. Ale ze prezistia u prevadzkovatela zaciatkom tyzdna. Parkovacie miesto tiez este nie je horizontalne vyznacene nijako.

        • Daliborko
          Daliborko komentoval
          Upraviť komentár
          SCONTO Nábytok na moje emaily neodpovedá (teda pardón, na jeden mi odpísali, že môj dotaz bol posunutý na príslušné oddelenie, ale odvtedy nič ), tak som písal až naším bratom do Prahy, do Polyfazera a tu je odpoveď:

          Dobrý den, Vážený pane ......,
          dobíjecí stanice SCONTO Žilina je připravena k zahájení provozu, jelikož poskytovatel – SCONO Žilina doposud nemá možnost připojit dobíjecí stanici k síti, je momentálně mimo provoz. SCONTO Žilina má dedikovaný příkon, jen není ještě oficiálně možné jej využívat pro účely dobíjení. Jedná se o administraci, kterou nikterak bohužel nezrychlíme.
          Omlouváme se Vám za případné komplikace.
          S úctou ......

          Záver nech si urobí každý sám, ale vzhľadom k tomu, že na celom parkovisku boli nakreslené čiary a osadené rôzne dopravné značky, iba nabíjacie miesto nie je nijako označené, asi nemá táto nabíjacia stanica pre nich moc veľkú prioritu
      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #8
        Vie niekto niečo bližšie?

        Komentár

        • Juro
          Administrator
          Gold Member
          • Mar 2014
          • 2208
          • juraj1702
          •   

          #9
          Viem len, že tento utorok ešte nefungovala.
          Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
          Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

          Komentár

          • Letmellor
            Junior Member
            • Feb 2019
            • 5

            #10
            Dnes pozeral, bohužiaľ stále nejde...

            Komentár

            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1542
              •   

              #11
              už takmer rok nejde

              Komentár

              • janulo
                Member
                • Jul 2015
                • 46
                •   

                #12
                Stále nefunguje

                Komentár


                • dango
                  dango komentoval
                  Upraviť komentár
                  Potvrdzujem, aj dnes ten isty oznam

                • 1fisker
                  1fisker komentoval
                  Upraviť komentár
                  Už to bude pomaly 2 roky čo ju tam osadili a doteraz nedali do prevádzky. To sa snáď ani komentovať nedá. Neviem čo by na to povedal malý živnostník, ktorý obracia každé Euro. Toto je podnikanie?
              • Ľubomir imrich
                Junior Member
                • Oct 2019
                • 10
                •   

                #13
                Ja som sa zastavil už 3x a nikdy nešla.Podľa mna len preliatie nejakých eurofondov inač sa neviem vyjadriť a tiež nechapem Polyfazer

                Komentár


                • 1fisker
                  1fisker komentoval
                  Upraviť komentár
                  viete ukázať na Slovensku miesto kde sa nekradne?
              • janulo
                Member
                • Jul 2015
                • 46
                •   

                #14
                Včera večer okolo 18:30 stojan svietil (to veľké modré logo na ňom), ale bol tam stále papierový oznam že je mimo prevádzky. Nemal som čas skúšať ho. Cestou nazad o 21h bol už zhasnutý aj s celým parkoviskom. Tak neviem či svieti vždy večer spolu s verejným osvetlením, alebo sa ide niečo posunúť vpred. V polyfazer apke po ňom ale nie je ani stopy.

                Komentár


                • 1fisker
                  1fisker komentoval
                  Upraviť komentár
                  Svieti takmer furt. Je to tunel.
              • ntruchsess
                Member
                • Nov 2020
                • 40

                #15
                moze byt že stanica je už funkčna - je online na webe: https://portal.polyfazer.eu/locations/107/stands

                Komentár


                • 1fisker
                  1fisker komentoval
                  Upraviť komentár
                  asi čakali až pôjdu ceny elektriky hore

                • tommik
                  tommik komentoval
                  Upraviť komentár
                  Možno sa to nezdá ale toto je na trase BA>ZA>KE nabíjačka so zrejme najkratšou zachádzkou z hlavného ťahu. A myslím, že ešte pár rokov bude...

                • jeeff
                  jeeff komentoval
                  Upraviť komentár
                  Hej, ale je to len 50kw, takze na trase BA>ZA>KE je to dost malo, to radsej GW pri McDonald alebo snad ked dokoncia OMV pri letisku (predpokladam, ze tam bude 4x150kw a nove OMV stanice maju rovno aj citacku platobnej karty - vid ta v poprade).

                • dango
                  dango komentoval
                  Upraviť komentár
                  a navyse za 0.7e/kwh tam nikto nabijat nebude....

                • tommik
                  tommik komentoval
                  Upraviť komentár
                  jeeff Na to letisko som sám zvedavý čo tam vznikne. Každopádne ako nejaké vyplnenie medzery na D1 medzi UFC GW TN a UFC GW ZA mi to zrovna nepríde. Ale vďaka za každú novú možnosť nabiť, to je jasné.

                  dango Oproti GW bez viazanosti je to + 0,05€/kWh za DC a to zas nie je také tragické.
              Pracuje...
              X