Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

LIDL BA Trencianska ul.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Teq
    Teq
    Member
    • Nov 2017
    • 240
    •   

    #16
    Teraz som tam bol, stale nejde, plugshare je updatnuty.

    Komentár


    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      Teq a kde to nahlasujes? aky plugshare?

    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      milan84 nechcem davat link, je to aplikacia pre android / mozno aj IOS, neviem, da sa tam dat check in aj status update aj dalsich milion veci

    • Joe79
      Joe79 komentoval
      Upraviť komentár
      Teq ano aplikacia funguje aj na IOS-e.

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      dik chalani, uz som tam a rovno som to updatol
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #17
    10:30 som tam bol 😀 to sme zas minuli. Na parkovisku bola biela S75. Nebola to g211 ?

    Komentár


    • Peterka
      Peterka komentoval
      Upraviť komentár
      iba ak mala ECV ..211..

    • milan84
      milan84 komentoval
      Upraviť komentár
      to som si uz nevsimol. ale veštil som, ze nabijacka nejde ked tam nieje pripojena tesla :-/

    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Jj, bol som tam Ale nepotreboval som nabijat tak som stal mimo.
  • Ľuboš Geleta
    Senior Member
    • May 2014
    • 500
    • lubos98970
    •   

    #18
    Lidl nová dubnica ide ? Budem potrebovať - kto už má ako ja 75.000 km ? Strata povodnej kapacity max 6-7 % to auto má veľmi kvalitný akumulátor.

    Komentár

    • Joe79
      Member
      • Sep 2018
      • 71
      •   

      #19
      Oprava: Lidl Trencianska v BA stale nefunguje... Aby som Lubosa nesplietol...
      Naposledy upravené Joe79; 03-01-2019, 20:52.

      Komentár


      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        Ľubos mozes dat echo, ci Dubnica teda funguje?
        Mam pocit, ze posledne dva razy boli nefunkcne obe. To by znamenalo nie poruchu nabijacky, ale nejaky problem v backend-e, resp. správe stanic.
    • milan84
      Senior Member
      • Jun 2015
      • 853
      •   

      #20
      a znova nejdeme... som tu a nabijacka blokovana poskytovatelom. tu mi nieco smrdi. neverim ze abb je tak poruchova ked inde sa nekazia a funguju.

      Komentár


      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        je to podozrive, ale uz aspon alza ide...ked tam prides rano tak ju este h..ada nestihnu zablokovat

      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        Ľuboš Geleta nevies dat info, ci Dubnica funguje? Aby sme si aspon potvrdili, ci tie nabijacky vypinaju sucastne z nejakeho dovodu.

      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Luboš to nemá až tak moc blízko, jedine že by išiel náhodou okolo. Najbližšie čo poznám to má myslím ivan32 .

      • dango
        dango komentoval
        Upraviť komentár
        najblizsie to ma Miroslav Rojko
    • Teq
      Teq
      Member
      • Nov 2017
      • 240
      •   

      #21
      Uz zrejme ide, videl som sa tam nabijat modry Ioniq, tak som odisiel na Alzu

      Komentár

      • Ľuboš Geleta
        Senior Member
        • May 2014
        • 500
        • lubos98970
        •   

        #22
        Super info. A Dubnica fungovala minulý tižden bez problémov raz som tam bol.

        Komentár

        • Ľuboš Geleta
          Senior Member
          • May 2014
          • 500
          • lubos98970
          •   

          #23
          Chcelo by to na Facebook alebo WhatsApp alebo inej apke založiť skupinu kde sa všetci pridáme kto bude chcieť a na počkanie aktualizovať info - len každý napíše keď bude niekde nabijať že ide alebo pri najhoršom keď narazí na nabku ktorá nejde.

          Komentár


          • Teq
            Teq komentoval
            Upraviť komentár
            Ja (skoro) vzdy ked sa nabijam tak dam check-in na plughsare a updatnem status, naco znova vymyslat koleso

          • Joe79
            Joe79 komentoval
            Upraviť komentár
            Teq - vidis tak na toto si musim aj ja zvyknut...

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            No vidis, a ja robim to iste na ChargeMap. A sme dosli...
        • Miroslav Rojko
          Senior Member
          • Nov 2016
          • 1314
          •   

          #24
          Išla aj včera 9.1. poobede, prišiel som, nabil som do 81%, vypísalo chybu nabíjačky. Po opätovnom stlačení Štart na displeji už dotiahlo do konca. Alza tiež ide, večer tam nabíjali biele Ioniq-y súčasne (jeden elektro a jeden plug-in) a Slovnaft ide tiež, ale len AC a Chademo, CCS nie. Toť aktuálne zhrnutie free BA nabíjačiek.
          [priezvisko]@me.com

          Komentár

          • milan84
            Senior Member
            • Jun 2015
            • 853
            •   

            #25
            Kolegovia, nie je tu majitel bieleho Leafu BL220 ??
            Dnes rano tu nabijal, mal cca 50percent ked som prisiel. Tak som zaparkoval vedla neho, otvoril svoj nabijaci port a siel nakupovat.
            Dufal som, ze ho napadne, ak skonci skor a bude odchadzat, napojit moje auto.
            Ked som vsak po 20min vysiel von, jeho auto bolo uz prec a moje smutne cakalo, kym ho niekto pripoji.
            Neviem ci sa to dalo nevsimnut,alebo ci ho nenapadlo co asi znamena otvoreny port a parkovanie vedla neho....
            Podla mna to tu trochu smeruje k nejakej "etikete spravneho elektromobilistu" Mohli by sme si spravit temu, kde by sme sa dohodli ako v tychto pripadoch postupovat, tak aby sme si pomahali? Minimalne nas tu z klubu chodi mnoho na tuto nabku a tak by sme vedeli o sebe a pomahali si ked sa da.
            Co mysliste? Ci blbost ?

            Komentár


            • curgali
              curgali komentoval
              Upraviť komentár
              My v TN to uz robime asi 3 r. Pride kolega elektromobilista k nabíjačke kde nabíjam a nechá otvorerný port. Ja, ked pridem k autu ,vypnem svoje a automaticky zapojim jeho a spustim nabíjanie..
          • Ľuboš Geleta
            Senior Member
            • May 2014
            • 500
            • lubos98970
            •   

            #26
            Ja to tak tiež robím a sám som to ponúkol čakajúcemu a aj mňa pripojili keď som to spravil 😎

            Komentár

            • Teq
              Teq
              Member
              • Nov 2017
              • 240
              •   

              #27
              Nabijacka nefunguje

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                sviatky? ani kaufland nesiel pred par dnami !

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                a stale nejde Dnes som mal celkom rodeo sa nabit, najprv kaufland nesiel, potom lidl, tak som s 6% skoncil na MC donald prievozska kde som sa musel cez bezdomovca dostat ku nabijacka ktora sa vypinala ked si auto zapytalo plny vykon, sla na 95A tak som odisiel nabit sa do Aupark na hypercharger ktory siel na 125A - skusil som aj zasuvky ktore boli pri wallboxoch a stale ani jedna nejde.

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                takze ZSE v podzemi max 95A ?? bol si jedine nabijajuce auto? mozem sa ich na to opytat, lebo pocul som ze uz pri otvarani mali dost problemy to na tu show spojazdnit a neslo to ako malo...

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                poslal som im maila aj so screenshotmi z LEAFspy appky, aj z prievozskej aj z auparku aby mi verili ze to nie je autom

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                ano a bol som jedine nabijajuce sa auto
            • Peto02
              Member
              • Mar 2016
              • 86
              • peter83511
              •   

              #28
              Ked som tam bol 30.12. tak este fungovala. 1.1. ked som isiel okolo tak tam bol pripojeny Leaf2, ale neviem ci nabijal kedze bol sviatok...

              Komentár

              • Teq
                Teq
                Member
                • Nov 2017
                • 240
                •   

                #29
                Tak som si dal cestu okolo a stale nejde, som zvedavy na Trnavu a Dubnicu dnes...dam vedet a necham si pre istotu dobru rezervu...

                Komentár


                • Teq
                  Teq komentoval
                  Upraviť komentár
                  Takze posledna jedina kaufland Trnava ide, Lidl dubnica nejde - neviem to priamo ale pocas cesty som videl update na plugshare a pisal som spravu dotycnemu ktory odpisal, ze je mimo prevadzky

                • Miroslav Rojko
                  Miroslav Rojko komentoval
                  Upraviť komentár
                  Lidl Dubnica o šiestej dnes normálne išla.

                • Teq
                  Teq komentoval
                  Upraviť komentár
                  zeby taka nahoda? no stat sa moze, ok, vdaka, dobre vediet
              • Teq
                Teq
                Member
                • Nov 2017
                • 240
                •   

                #30
                Pani s teslami priznajte sa, ste na tom tak zle ze je treba sa nabijat na free nabijackach, ked je supercharger za dobru cenu?
                just kidding, ale teraz som sa chcel nabit lebo idem este autom 150 km a pri lidli 2x tesla, jedna svajciarska a pri kauflande 2x tesla, jedna rakuska

                Komentár


                • ToMiLeaf
                  ToMiLeaf komentoval
                  Upraviť komentár
                  To vieš, biznis model nepustí

                • dango
                  dango komentoval
                  Upraviť komentár
                  tak teraz uz aj teslaci budu platit aj za kurenie, cize vsetko co prejde drotom do auta

                • Savi
                  Savi komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ja tiez planujem nabijat vsade kde sa da popri beznych aktivitach ako je napr. nakupovanie.

                • Jiri GrandPa
                  Jiri GrandPa komentoval
                  Upraviť komentár
                  Well, well, zvykajme si. Bude nas stale viac a viac. Pozitivne, nie? Ja uz nic zadarmo nehladam, nema vyznam.

                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  Teq viem, ze to mozme oznacit za nie celkom fer, ale maju na to narok tak ako my.
                  Pokial to nie su taxikari, ktori na tom zarabaju, tak nemame pravo nic hovorit. Smola, ze mame len male baterky pod zadkom, ktore treba kazdy den nabijat.
                  Tu uz len potom nejaka ferovost, aby tie nabijania koncili +- pri 80 percentach a neblokovali viac ako je potrebne.

                • Teq
                  Teq komentoval
                  Upraviť komentár
                  milan84 mas pravdu, mna skor hneva, ze clovek s teslou ktory ma 3x vacsi dojazd a o 50% lacnejsie nabijanie na superchargeri potrebuje vuzivat free nabijacku, a ja sa musim ist zatial nabit inde ovela drahsie ako on, ale ano, pravo na to maju

                • Taur
                  Taur komentoval
                  Upraviť komentár
                  Teq: To da rozum, ze ked minies vsetky prachy na drahu Teslu a Elon spoplatni nabiajnie tak musis potom free nabijat kde sa da. Maj trocha sucitu v srdci.

                • milan84
                  milan84 komentoval
                  Upraviť komentár
                  lidl a kaufland asi este nejaky ten rok vydrzia s bezplatnym nabijanim-ved v zahranici este len chystaju boom v rozsirovani.
                  Ale bude pravidlo, ze to bude obsadene a nabijes len ak nahodou. O par rokov nebude nabijacka zadarmo uz ziadna.

                  Len z ludskeho hladiska by som bol zvedavy, ze ak tam visia dve tesly hodinu,dve ci aj nieco kupia alebo si z toho robia zachytne parkovisko a pridu po pol dni.

                • Cedko
                  Cedko komentoval
                  Upraviť komentár
                  Ta rakuska cierna Tesla 3 bola asi pravdepodobne moja. Jedno nechapem, preco by majitelia Tesiel mali nabijat len vyhradne na Tesla nabijackach? To je len super bonus a sikovnost firmy Tesla, ze maju vlastnu siet. Za to, ze ostatne automobilky nemaju svoju vlastnu nabijaciu siet snad Tesla nemoze. A ked ty tam mozes nabijat zadarmo, preco by nemohli aj ostatni majitelia Tesiel? Bol som vtedy v Kauflande nakupovat (potraviny na vylet) a potreboval som si aj zaroven nabit auto.
                  Naposledy upravené Cedko; 21-01-2020, 15:19.

                • Teq
                  Teq komentoval
                  Upraviť komentár
                  nehovorim, ze nemozes, len trochu frustrujice, ja som musel ist na 2x tak drahsiu nabijacku ako je supercharger
              Pracuje...
              X