Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

LIDL BA Trencianska ul.

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Komat44
    Member
    • Jan 2018
    • 87

    LIDL BA Trencianska ul.

    Zajtra - 9.7. Maju otvarat zrekonstruovanu predajnu Lidl na Trencianskej ul. v Bratislave, ktora ma byt podla ich vlastneho vyjadrenia “najmodernejsia na Slovensku”. Z pohladu EV mobility tomu tak moze byt, kedze uz dnes tam stoji novucicka ABB nabijacka, uz je zapojena a tvari sa plne funkcna. Je to presne ten typ ako pouziva aj ZSE, uvidime ci to bude v ramci siete ZSE alebo je to samostatna aktivita Lidlu..
    Ováracia doba: Funguje len keď je Lidl otvorený
    Prevádzkovateľ: LIDL - Rýchlonabíjačky pred Lidlom



    Click image for larger version  Name:	image_3686.jpg Views:	1 Size:	806.0 KB ID:	26014
    Naposledy upravené Juro; 10-08-2018, 14:27.
  • Teq
    Teq
    Member
    • Nov 2017
    • 240
    •   

    #2
    presne toto som si myslel ked som videl, ze ten lidl rekonstruuju. Ze nemoze byt jediny s nabijackou v Dubnici. Isto pojdem vyskusat ako funguje!

    Komentár

    • jux
      jux
      Senior Member
      • Apr 2015
      • 1378
      •      

      #3
      Je na dobrom mieste - rovno pri vjazde/vyjazde na/z parkoviska Lidlu. Este namontovat tabulku na stlpik, ltory tam uz je a hotovo. Narozdiel od inych nabijaciek pekne siroke parkovacie boxy, dokonca s vyznacenym pasom medzi boxami. Ja sem fotky davno nemozem pridavat, Kto si chce pozriet celkovy pohlad je tu: https://uloz.to/!0IbaKjKYWUrV/imag0271-jpg

      Komentár

      • Jiri GrandPa
        Senior Member
        • Dec 2016
        • 707
        • viera8131
        •      

        #4
        Copyright: jux

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	IMAG0271.jpg
Videní:	2019
Veľkosť:161,7 KB
ID:	26020

        Komentár

        • milan84
          Senior Member
          • Jun 2015
          • 853
          •   

          #5
          super, to mam cestou domov. Len ci to uz nebude ako inde ked je nieco zadarmo, ze tam budu nasi "kamosi" taxikari nonstop alebo ini "električkari", ktori to zneuziju len na parkovanie.
          V tom lidli je totiz pocas bezneho prac. dna problem najst obycajne park.miesto.

          Komentár


          • Teq
            Teq komentoval
            Upraviť komentár
            s tym parkovanim bude problem ako vzdy...mozeme jedine na nich policajtov volat, ak tam bude vyhradene parkovanie

          • ICE666SVK
            ICE666SVK komentoval
            Upraviť komentár
            Asi priamo ty zavolat policajtov nemozes, ale mozes dat podnet LIDL, ktory ma zrejme nato pravomoci, kedze je to ich parkovisko.

          • petk0
            petk0 komentoval
            Upraviť komentár
            Parkovisko je hodinu zadarmo pre klientov Lidl, potom 2e/hodinu. Policajtov volat mozes, kedze je to verejne parkovisko a platia tam vsetky zakony ako kdekolvek inde. Ale taxikar by musel porusit nejaku zakazovu znacku, co tam nevidim...
        • petk0
          Junior Member
          • Jul 2018
          • 1

          #6
          Dnes som to pridaval do waze, tak zhanam nejake podrobnejsie info do popisu. Tu je par foto. https://postimg.cc/gallery/16xlih40c/

          Komentár

          • Komat44
            Member
            • Jan 2018
            • 87

            #7
            Dnes som isiel okolo, tak som sa zastavil, aj ked som nepotreboval nabijat, tak ze aspon podporim lidl nakupom bananov a kukurice pre decka. Miesta zatial neoznacene, bez znacky, ale kedze su uplne pri vjazde na parkovisko a megasiroke “vysvietene” na zeleno tak sa tam nikto neopovazil zastavit 😜 samozrejme ze otazka casu kedy tam nejaky spalovak najdeme..

            Komentár

            • Komat44
              Member
              • Jan 2018
              • 87

              #8
              Inac na stranke ZSE kdenabijat.sk ktoru oni velmi promptne aktualizuju ked spustia svoju novu nabijacku, nie je o tejto ani chyru (rovnako tam nie je ani Lidl nabijacky v N. Dubnici). Vyzera to zatial ze skor pojde o aktivitu Lidl-u ako by to malo byt sucastou siete ZSE. ZSE pravidelne zvlast v poslednej dobe chvalime, dufam ze tak casto budeme moct aj Lidl ked budu nahadzovat nabijacky na dalsich miestach krizom po republike. Ci uz ZSE alebo Lidl, chcelo by to co najskor taku Zilinu, Nitru a potom mozno nieco smer Orava, Kysuce (Kubin?, Cadca?) a potom zasietovat aj juznu trasu - nejake tie Levice, Krtis, Lucenec atd.. Ci uz som moc narocny?😜

              Komentár


              • g211
                g211 komentoval
                Upraviť komentár
                100% súhlas so všetkými spomínanými lokalitami. Pripájam na južnej trase ešte Rožňavu, na severnej Martin, a ešte Poprad - celé Vysoké Tatry sú odkázané na jedinú rýchlonabíjačku Greenwayu v Poprade ktorá je často obsadená a nezvláda ani nabíjať dve autá (1 DC + 1 AC) súčasne.

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                v Mikulasi ma tiez nabijacku, aj ked to uz nie su tatry. Ja som tam stretol krasnu novu total nadupanu cervenu teslu s.

              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Teq Liptovsky Mikulas su Tatry. Z jednej strany su to Zapadne Tatry a z druhej Nizke Tatry. Inac nabijacke ZSE v LM je asi najvychodnejsia ich nabijacka, alebo....???

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                ICE666SVK ZSE uz mas aj v Kosicoch a Presove, rastu ako huby po dazdi.
                Ta nabka v LM je trochu blbo umiestnena, v uzkej jednosmerke, kde ked zapichla tesla som musel ist do protismeru aby som sa mohol nabit.
            • Ľuboš Geleta
              Senior Member
              • May 2014
              • 500
              • lubos98970
              •   

              #9
              Lidl BA už ide

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                kedy mali vypadok? min tyzden som tam tankoval.

              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                Nabijal....

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                tankoval ...elektrinu a v obchode potraviny.

              • Jiri GrandPa
                Jiri GrandPa komentoval
                Upraviť komentár
                Nechcem tu robiť lingvistu ale slovo tankovať podľa mna vzniklo z anglického slova tank, čo znamená nádrž. Pochybujem, že si daval elektróny do nádrže.
            • Ioniq
              Member
              • Jan 2017
              • 364

              #10
              Dnes som sa inac hecol a napisal mail do Lidlu, ci su komfortni s tym, ze ta ich nabijacka “pre zakaznikov” je takmer stale obsadena taxikarmi, ktori len sedia v aute a ani nevyuziju obchod. A ako zakaznik, co si pride urobit vikendovy nakup potom nakoniec skoncim v o 200m vzdialenej Bille, kde bezproblemovo nabijem. Princip, ze radsej menej ale isto, ako rychlo a vobec, v praxi funguje

              Hlavne, ze prevadzkovatel taxikov je v konzorciu so ZSE, tak nech si vyuzivaju tie svoje spoplatnene nabijacky. Pouzivat konkurencnu gratis sluzbu je fakt skvelou reklamou pre ZSE

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                ja som tam zatial taxi nestretol. ved aj pre nich to nemoze byt vyhodne ked nevedia ci nabiju alebo nie. Stale ich vidim na ZSE kade tade tak som myslel, ze neokupuju jedinu dobru free nabijacku.
                Som zvedavy co odpisu. ci nieco typu: nabijacka je pre vsetkych, alebo ci si to vsimaju a spravia nejake opatrenia.
                Ja by som to kludne obmedzil na podmienku nakupu, myslim, ze by to pomohlo obom stranam.

              • Ioniq
                Ioniq komentoval
                Upraviť komentár
                No ja tam vidim zapichnuty Soul tak 90% casu ked idem okolo... a na ZSE som ich teda po spoplatneni este nevidel. Ked boli gratis tak boli v Centrali alebo Freshmarkete stale. Ale mozno je to aj tym, ze po spoplatneni som v Bratislave este ZSE nabijacku nepouzil ani raz a velmi sa okolo nich nepohybujem, tak im mozno krivdim. V kazdom pripade som zvedavy, ci to Lidl vobec trapi.

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                tiez som ich tam neraz videl cakat a rovno sie na nakup inde...

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                ja ich prave stretavam na ZSE stale ked idem okolo. A v celom meste.
                Prave toho co pises sa bojim - ci to Lidl vobec trapi. Ked spravili rychlonabijacku pre svoje firemne auta (videl uz niekto firemny lidlacky elektromobil? ja evidujem len dieslove VW) a ostatnym v seredi k nej nedaju pristup, tak si myslim, ze aj Trencianska je vykladna skrina - hľa, sme eko, mame nabijacku. Vyuzivanie ich uz mozno tak netrapi... Uvidime, ked budes mat odpoved, daj vediet.
            • Joe79
              Member
              • Sep 2018
              • 71
              •   

              #11
              Prave tu stojim a nabijam. Este nez som otvoril forum som bol kupit caj Ale pisem preto, lebo v utorok a dnes su obe miesta na nabijanie volne...

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                no dnes rano 17.12 zas nefunkcne, resp. zablokovane prevadzkovatelom. A to som tam doplachtil fakt na "vypary".

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                stojim asi prave vedla teba a tiez vidim ze blokovana...skusal som aj reset a nic...vysla ked si odisiel este von predavacka ale abosultne netusila ako to riesit, nemaju na to kontakt, nic...
                Naposledy upravené Teq; 17-12-2018, 12:38.

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                Teq. Nie, to som nemohol byt ja. Ja som tam doplachcil s 0,6kwh v baterii okolo 8,30 a hned som siel prec.
                Mi to pripadalo, akoby to zabudli zapnut rano ked otvorili predajnu, ale ak pises ze nemaju šajnu tak to bude nastavene nejak inak.

                Bol tam strieborny Leaf? Keby som tam videl biely s AT znackou tak sa ti prihovorim

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                tak to bol potom niekto iny, bol to biely, trochu poobijany (pravy zadny blatnik a dvere) BL LEAF

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                ja som strieborny s SC znackou. Bielych Leafov tam vidim casto ked idem okolo.

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                milan84 moje auto je este velmi lahko spoznat podla toho ze asi jediny v sirokom okoli mam tazne.
            • Maco7
              Member
              • Nov 2018
              • 84
              •      

              #12
              Hej potvrdzujem ze este stale nejde... "zablokovana prevadzkovatelom" ... 17.12. 14:30

              Komentár


              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                takze ani lidl ani alza na nejde... sme zhasli so zadarmo DC nabijanim

              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                To je asi reakcia na ioniqov e-mail do LIDL.

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                tiez mi to napadlo, len som nechcel byt prvy, kto to povie Ale neviem ci by to spravili. Tak rychlo, zrazu a bez vysvetlenia...? Ktovie, mozno to fakt daju k nejakej podmienke nakupu, len neviem ako by to technicky vymysleli.

              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                Neskomcili, V lidli na trencianskej som nabijal dnes 17.12. cca od 16:00 do 16:30 cez CCS.
                Aj slovnaft funguje, len je otravne chodit pre kartu.
            • Teq
              Teq
              Member
              • Nov 2017
              • 240
              •   

              #13
              Potvrdzujem ako jux, ze stojan uz funguje. Free nabijanie pokracuje. Som zvedavy kolko to ten stojan vydrzi, zda sa mi ze ide non stop

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                tak potom len niekto hekol LIDL ? :-D
                no ide casto a aj pojde, vzhladom na skoro nulovu moznost zadarmo rychlo nabit. Podla mna tam tak 10-15 aut denne nabija.

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                Lidl musi mat slusne ucty za elekriku
            • Miroslav Rojko
              Senior Member
              • Nov 2016
              • 1314
              •   

              #14


              Dnes som tu nabíjal a stretol som sa s jux , ktorý hovoril, že sa mu zdala spomalená. Tak som pre istotu odfotil, koľko dáva a vychádza to 45kW výkon, takže ide dobre.
              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	lidl_ba.jpg
Videní:	1927
Veľkosť:403,3 KB
ID:	30835
              [priezvisko]@me.com

              Komentár


              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                Ano, zrejme to bolo tym, ze som mal dnes rano na KONE studenu bateriu.

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                chalani ze ja na vas nemam stastie. dnes som siel dvakrat okolo a vzdy obsadene ceska biela tesla a vecer Leaf II PK.....
            • Ľuboš Geleta
              Senior Member
              • May 2014
              • 500
              • lubos98970
              •   

              #15
              Lidl Ba nabíjačka má nastavené automatické zapnutie ráno 9:00 a vypnutie ak nikto nenabíja 20:00 ak pridete alebo zapojíte auto po 20:00 už to nepôjde

              Komentár


              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                vdaka za info! to by vysvetlovalo preco som nenabil v tyzdni o 8,30.
                Je to ale divne, lebo obchod je otvoreny od 7 a cez vikend mozno od 8 ? Vecerne obmedzenie chapem, ale ranne nie.

                Zajtra sa tam chystam predpoludnim, snad nabijem

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                dnes nesla...dal som update do plugshare, stale nejde ani alza, musel som ist pytat kartu na slofnaft :-/

              • milan84
                milan84 komentoval
                Upraviť komentár
                pisalo chybu ci bola zhasnuta? Dam vediet zajtra. budem tam okolo 10-11h

              • Teq
                Teq komentoval
                Upraviť komentár
                milan84 chyba nabijacky a ze bola ohlasena
            Pracuje...
            X