Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE Max Trenčín

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1314
    •   

    ZSE Max Trenčín

    Nabíjačka pri Max-e v Trenčíne, postavená naľavo od vchodu do podzemného parkoviska.
    Popis:
    DC: 1 x CHAdeMO (50 kW), 1 x CCS (50 kW),
    AC: 1 x Typ-2 (43 kW)
    GPS:
    Platba: ZSE cenník
    Otváracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Email: elektromobilita@zse.sk
    Tel.: +421 908 718 280
    Tu je odkaz na editáciu: https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl8uFBnKNI8-8w



    Click image for larger version  Name:	image_3674.jpg Views:	1 Size:	181.3 KB ID:	25909Click image for larger version  Name:	image_3675.jpg Views:	1 Size:	197.9 KB ID:	25910Click image for larger version  Name:	image_3676.jpg Views:	1 Size:	179.7 KB ID:	25911Click image for larger version  Name:	image_3677.jpg Views:	1 Size:	180.3 KB ID:	25912Click image for larger version  Name:	image_3678.jpg Views:	1 Size:	191.6 KB ID:	25913
    Naposledy upravené Juro; 09-08-2018, 19:10.
    [priezvisko]@me.com
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #2
    Ten vytuneny Fiat 500e s bodykitom Punta je tam uplne najlepsi

    Komentár

    • dango
      Moderator
      Gold Member
      • Nov 2014
      • 693
      •   

      #3
      zatial zdarma, bez RFID autentifikacie...

      Komentár

      • Vilo
        Member
        • Sep 2017
        • 129
        •   

        #4
        Stále bezplatné a bez karty, ale ešte tam nie je značka, ktorá by odstrašovala spaľováky, takže je bežné, že človek nenabije.

        Komentár

        • Vilo
          Member
          • Sep 2017
          • 129
          •   

          #5
          Dnes som tam bol, je to stále bezplatné, ale už to vyžaduje kartu. Značka upresňujúca, že sa tam môže parkovať len počas nabíjania tam stále nie je, takže boli obe miesta priparkované, ale na moje prekvapenie, keď ma pofajčievajúci vodič videl, že tam chcem ísť s elektromobilom, tak ma pustil, to sa často nevidí.
          Pri spustení a zastavení nabíjania príde SMS, čo sa mi páči je, že v ukončovacej SMS je uvedené koľko energie som odobral.

          Komentár

          • Vilo
            Member
            • Sep 2017
            • 129
            •   

            #6
            Tak pred dvoma dňami tam konečne pribudlo horizontálne aj vertikálne značenie, 2 miesta sú vyhradené pre nabíjanie elektromobilov.

            Komentár

            • 1fisker
              Senior Member
              • Aug 2014
              • 1542
              •   

              #7
              Treba opraviť popis, už nie je zadarmo. AC ide rýchlosťou asi 40 kW.

              Komentár

              Pracuje...
              X