Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE Mc Donalds - Zvolen

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • head
    Member
    • Oct 2017
    • 135

    ZSE Mc Donalds - Zvolen

    Nabijacku som vcera nahodou nasiel na kdenabijat.sk. Dnes som siel okolo tak som sa ju rozhodol odskusat aj ked som to nepotreboval. Nabijacka je funkcna, ale parkovacie miesta okolo nej niesu oznacene (ani na zemi, ani znacka) tak tam parkuju auta. Ja som mal stastie ze boli obe miesta volne ked som dosiel, ale ked som odchadzal tak uz vedla mna parkovalo ICE auto.
    Platba: ZSE cenník
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Treba sa autentifikovat bud ZSE kartou alebo mobilom. Mobil som neskusal a autentifikoval som sa kartou.

    Naposledy upravené Juro; 09-08-2018, 19:11.
  • Peterka
    Member
    • May 2017
    • 196
    •      

    #2
    Isla plnym vykonom- 50kW?

    Komentár

    • head
      Member
      • Oct 2017
      • 135

      #3
      Neviem, nesledoval som to. Bola to tretia DC nabijacka na ktorej som dnes bol, tak ma to uz nejak nezaujimalo. Ale tipujem, ze isla na plny vykon, kedze mi auto dost rychlo nabilo.

      Komentár

      • voloda69
        Member
        • Mar 2016
        • 126

        #4
        super, cas pomaly vyrazit na vychod :-)

        Komentár

        • head
          Member
          • Oct 2017
          • 135

          #5
          Dnes som musel neplanovane vycestovat a neplanovane nabijat (nenabil som cez noc) tu vo Zvolene. Obava z neoznacenych parkovacich miest sa potvrdila, ale mal som stastie. Okolo stojanu su styri miesta z ktorych sa da nabijat a len jedno bolo volne. Nastastie. Dufam, ze to coskoro oznacia a spravia tam reserve pre elektromobily.

          Btw. na zaciatku nabijania mi hlasilo ze nabijanie zo zhruba 20% bude trvat 1 hodinu a 11 minut. Dufam, ze sa to rozbehne.

          Komentár

          • head
            Member
            • Oct 2017
            • 135

            #6
            Dnes to bolo pomale. 11,95 kWh za 41 minut. Druha fotka bol odfotena par minut po tej prvej.

            Komentár


            • Peterka
              Peterka komentoval
              Upraviť komentár
              To je 18kW, tak ako v Mikulasi, zrejme to do oficialneho spustenia maju obmedzene
          • dango
            Moderator
            Gold Member
            • Nov 2014
            • 693
            •   

            #7
            vcera 5.7. zdarma, bez autentifikacie sla plnym vykonom CCS 45 kW

            Komentár

            • Peterka
              Member
              • May 2017
              • 196
              •      

              #8
              Dnes cez obed isla plnym vykonom s identifikaciou. Uz tam pribudla zvisla dopravna znacka o vyhradenom parkovani, ale vodorovne znacenie tam este nie je, tak obe miesta boli obsadene spalovakmi. Nastastie z druhej strany nabijacky boli obe miesta volne.

              Komentár

              • head
                Member
                • Oct 2017
                • 135

                #9
                Neviem ako upravit povodny prispevok, ale link na editaciu nabijacky na nabky.com je tu: https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl9j-KfMSfJ02A

                Komentár

                • Peterka
                  Member
                  • May 2017
                  • 196
                  •      

                  #10
                  Uz je vymalovane aj vodorovne znacenie, dva krajne boxy- z kazdej strany nabijacky jeden. Povodne to vyzeralo, ze budu dva vedla seba.

                  Komentár

                  • head
                    Member
                    • Oct 2017
                    • 135

                    #11
                    Neviete ako funguje overovanie cez telefon? Nabka mi dnes asi 5 minut nechcela zobrat kartu, lebo tam bol problem spojenia so serverom. Chcel som skusit overenie cez telefon, ale neviem ako sa to robi, v menu nabijacky som navod nenasiel a ani som sa nedoguglil, ze ako na to.

                    Komentár


                    • Peterka
                      Peterka komentoval
                      Upraviť komentár
                      Myslim, ze to este nefunguje, maju to iba predpripravene. Ja som to chcel raz otestovat, a nebolo ako... Aj v sms co chodi na zaciatku nabijania zatial chyba cislo, na ktore sa da poslat sms pre ukoncenie nabijania...

                    • dango
                      dango komentoval
                      Upraviť komentár
                      v tomto teple aj tym ABBckam prepina... vcera v LM McD by si si ruku popalil na tom displeji
                  • Maco7
                    Member
                    • Nov 2018
                    • 84
                    •      

                    #12
                    Prave nabijame stretli sa tu dve Kony nabijanie ide, tlaci 46kW. Cez appku zse drive. Zatial ok. Vonku je -2C .

                    Komentár


                    • Teq
                      Teq komentoval
                      Upraviť komentár
                      ste sa nasli, teraz budete na seba dobre dlho cakat. Tazke casy cakaju nas malobaterkacov, ked natrafime na konu tak to potrva dokym sa stojan uvolni.. : -) ale ja vam to prajem

                    • hudino
                      hudino komentoval
                      Upraviť komentár
                      No my musime cestovat v noci, ale zase aspon sa stihnu najest, ja ked pripojim Soula, s 20%, stihnem WC, kavicku ale jedlo uz nie , uz mam nabite na 94%, nastastie hot-dogy su vsade

                    • Teq
                      Teq komentoval
                      Upraviť komentár
                      hudino si teraz predstav ze prides ku nabijacke s 10% a vidis tam nabijat sa konu a cakat za nou druhu... no bude to zaujmave

                    • hudino
                      hudino komentoval
                      Upraviť komentár
                      Teq no to sa mi stane raz a potom uz pojdem niekam dalej spalovakom. Ono nejde len o nas, mna by otravovalo cakat 1,5 hod na nabitie ved ked to tam tlaci 46kw, je vlastne jedno aku mas velku baterku, prakticky mas naskok len prvych 200km, inak nic. len das viac kratkych zastaviek. Ked budu nabijacky davat 100kW a viac ano potom ten rozdiel pocitis, ale to sa nestane v ramci zivotnosti sucasnych aut, to ked bude uz budu ine modely. Chapem ze Kona je uplne ine auto ako Soul a Leaf 1.0 , ale tak priplatit si k mojmu auto 20 alebo 25 tis. eur, pri dlhsej ceste aj tak trcat 1,5 hod na nabke. Ale keby som nato mal, tiez si kupim Niro EV

                    • dango
                      dango komentoval
                      Upraviť komentár
                      neviem, ci je lepsie mat vacsiu baterku a okupovat stojan teda len obcas, ale vacsinou na dlhsie - ako sa sosat casto ale po 15min.

                    • Teq
                      Teq komentoval
                      Upraviť komentár
                      no chce to jednoznacne aby infrastuktura stihala tempo s autami...Uz teraz sa mi stava na dlhsich cestach ze cakam na stojan, naposledny v PK kde teta na soule prisla asi 5 sekund predomnou... Podla mna by bol idealny scenar kde by NDS postavila na kazdom, alebo kazdom druhom odpocivadle aspon 2 stojany, s tym ze clovek by na tabuli na dialnici videl (zelene / cervene svetielka) ci je nejaky stojan volny. Dalej by mala ist platba len ze platobnu kartu, ako na samoobsluznych pumpach a ked system vypadne tak sa nabija zadarmo

                    • Teq
                      Teq komentoval
                      Upraviť komentár
                      dango zalezi na dostupnosti....ak sa mas ako dnes kazdych 100 km drbkat dade do centra mesta ku nabijacke od dialnice tak je dobre na nervy a mat radsej velku bateriu, ak budu ale nabijacky na odpocivadlach tak je to skoro jedno

                    • hudino
                      hudino komentoval
                      Upraviť komentár
                      Ale ved platba je na FA, tam problem neni.
                      dango z hladiska nabijania ked mas po 1 stojane skoro vsade (SR) tak je lepsie kratke casy a viac krat, akonahle bude vedla seba 3-5 stojanov tak je to jedno. Ale narovinu kedy toto v SR bude ?, vraj 2020, nezmysel, ved od Zvolena na vychod nemame ani tie 1ks stojany. Z hladiska jazdneho stylu, ja mam radsej viac kratkych prestavok, ale chapem ze niekto radsej ide 3-4 hod a potom da dlhsiu pauzu, to je individualne, ja som sa to snazil prepocitat z hladiska ceny, ze za tie peniaze to neni nejaka extra vyhra. (proste to auto je drahe, ale preco by nebolo ked su nan poradovniky).

                    • hudino
                      hudino komentoval
                      Upraviť komentár
                      Teq a pockaj ked za 1-2 roky pride na Soule so 64kWh baterkou

                    • Maco7
                      Maco7 komentoval
                      Upraviť komentár
                      Hej, cakal som asi 15min, aj tak bola majitelka ochotna ze jej to staci , ze tlaci len do 80% a uvolnila to skor . Aspon sme si zapalili jednu a pokecali o aute, o spotrebe a skusenostiach . Potom som po 15min sa pripol ja , dal som si kavu na MCd, a pofotil , natlacil som len 120km, to mi stacilo domov. Domov som prisiel s 20% a sup na domacu nabijacku AC . takze v pohode.. V aute sme sli dvaja dospeli + tovar , presiel som po dialnici (tempomat 120km/h) celkovo okolo 350km, v aute som kuril na 22C , priemerku dalo 21kWh/100km. bolo od -2 -7 , poobede 1C . Do BB rano silny protivietor , naspat fukalo do chrbta ...

                    • hudino
                      hudino komentoval
                      Upraviť komentár
                      Maco7 je vlastne pravda ze aj do 64kWh baterky mozes natlacit len 20kw a ist

                    • Jiri GrandPa
                      Jiri GrandPa komentoval
                      Upraviť komentár
                      A to ešte neprišli Tesly Model 3. Tých bude ku koncu roka isto zopar stoviek. Supercharger len v BA a ZV.
                  • Vilo
                    Member
                    • Sep 2017
                    • 129
                    •   

                    #13
                    Nabíjal som tu dnes a pred dvoma dňami. Raz tu bola Kona keď som prišiel, ťahala okolo 40kW, bol som milo prekvapený, že mi pustilo aj mojich 11kW, pretože Lidl používa takéto isté stojany, ale majú ich tak zapojené, že nedovolia dvom autám nabíjať.

                    Komentár

                    • 1fisker
                      Senior Member
                      • Aug 2014
                      • 1542
                      •   

                      #14
                      Táto stanica je funkčná? Na mape ZSE je uvedené nefunkčná

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X