Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

MAX Trnava - nabijacka od ZSE

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Spartakus
    Member
    • Mar 2017
    • 44

    MAX Trnava - nabijacka od ZSE

    Nova nabijacia stanica (ZSE) v Trnave pri nakupnom centre MAX.
    GPS suradnice: 48.369806, 17.579766
    DC: 1xCHAdeMO, 1xCombo 50 kW AC: 1xTyp-2 43 kW
    Dnes vyskusane Combo 50kW.
    Platba: ZSE cenník
    Prevádzkovateľ: ZSE

    Naposledy upravené Juro; 09-08-2018, 19:04.
  • jozefhein
    Member
    • Feb 2017
    • 47
    •   

    #2
    cau Spartakus,
    dik za pridanie nabijacky.
    Este aby na mape bolo vidno, ze je to ZSE nabijacka - tam kde si vyberal typ nabijacky "DC 44kW a viac" sa da vybrat aj "ZSE-DC".

    Diky,
    jozo

    Komentár

    • Spartakus
      Member
      • Mar 2017
      • 44

      #3
      Ahoj, áno chcel som tam ešte zmeni porobiť, ale už mi to nejde. 2x som sa tam dostal no na 3x mi to už nejde. Toto je ten odkaz:
      https://www.zeemaps.com/edit/6G99AHbpDl95sVqw9_nPFA
      Naposledy upravené Spartakus; 10-06-2018, 06:51.

      Komentár

      • Jiri GrandPa
        Senior Member
        • Dec 2016
        • 707
        • viera8131
        •      

        #4
        Dnes som nabijal cez AC konektor, zatial zdarma ale kartu ZSE treba. Este stale nie su vyznacene jasne parkovacie miesta pre nabijanie.

        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	IMG_4201.JPG Videní:	1 Veľkosť:162,9 KB ID:	25567

        Komentár


        • ICE666SVK
          ICE666SVK komentoval
          Upraviť komentár
          Nevidim celu plochu toho parkoviska, ale to dali do stredu jedneho parkovacieho miesta? Na fotke to tak vypada.

        • Jiri GrandPa
          Jiri GrandPa komentoval
          Upraviť komentár
          Ale zase je tam dosť miesta tam, kde som stal keď som to fotil. Je to úplne na kraji celého parkoviska takze aj keď sú obsadené miesta okolo, kludne zacuvas k stojanu. Je to slepá ulica.
      • Spartakus
        Member
        • Mar 2017
        • 44

        #5
        Áno, je to v strede toho jedného parkovacieho miesta. Divné umiestnenie. Ja som tam včera nabíjal na tom divnom mieste, samozrejme trochu vysunutý uz s kolesami na ceste a žltej čiare zákaz zastavenia. No inak sa nedá ak sú miesta okolo obsadene 😉
        Naposledy upravené Spartakus; 24-06-2018, 20:24.

        Komentár

        • Spartakus
          Member
          • Mar 2017
          • 44

          #6
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	IMG_20180630_161809.jpg Videní:	1 Veľkosť:640,4 KB ID:	25821
          Takto vyzera to miesto. Pribudli tam styri ohybatelne plastove stlpiky okolo nabijacky. Zistil som, ze k nabijaniu nie je potrebne pouzit ani kartu od ZSE. Doteraz som ju automaticky prikladal. Dnes ze vyskusam len tak a ono to ide
          Naposledy upravené Spartakus; 30-06-2018, 20:48.

          Komentár


          • Spartakus
            Spartakus komentoval
            Upraviť komentár
            Funkčné už len s kartou od ZSE.
        • Teq
          Teq
          Member
          • Nov 2017
          • 240
          •   

          #7
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	0
Veľkosť:1,02 MB
ID:	27448Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	0
Veľkosť:762,2 KB
ID:	27449
          Dnes som tam nabijal, je tam uz jedno vyhradene miesto, akurat ze doslova vyhradene, tak ze sa tam nikto nedostane...nechapem preco, je to uz davno suche...
          Plus obrazok pre ludi ktori neveria ze sa mi leaf nikdy nenabija na chademo viac ako pol hodinu, a to som uz spravil cez 300 rychlonabijani

          Komentár


          • milan84
            milan84 komentoval
            Upraviť komentár
            v pondelok budem v TT, planujem sa tam nabijat tak uvidime ci to uz bude prec.

          • Daliborko
            Daliborko komentoval
            Upraviť komentár
            Možno preto, že je to čerstvo natreté

          • Teq
            Teq komentoval
            Upraviť komentár
            fotku som musel zmensit na 300 kb lebo mi to nechcelo uploadnut...stale pisalo ze ma nad 1.5 mega aj ked mala ovela menej, preto to nie je dobre vidno, ale je to davno suche a su na tom listy popadane
        • Priusák
          Junior Member
          • Jul 2020
          • 27

          #8
          Dnešné nabijanie, resp. pokus oň.
          Click image for larger version  Name:	Screenshot_20200812_142357.jpg Views:	251 Size:	73.5 KB ID:	59704

          Komentár

          • MilanR
            Junior Member

            #9
            Neviete náhodou ako to je s parkovaním ak by som chcel nechať auto na AC dlhšie ako 2 hodiny? Je to parkovisko s rampami a zadarmo sú len 2 hodiny, potom sa platí myslím 2€/hod. Viem, že na niektorých parkoviskách si ZSE prenajíma parkovacie miesta a pri nabíjaní sa nemusí platiť parkovanie

            Komentár

            Pracuje...
            X