Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE McDonald´s Lamač

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • pesnik
    Junior Member
    • Mar 2018
    • 22

    ZSE McDonald´s Lamač

    Zdravim,
    dnes sa mi podarilo nabit EV pri McDonalde v Lamaci. Je tam rychlonabijacka od ZSE, rovnaka ako na inych miestach v BA. Zatial netreba ziadnu autorizaciu, neskor bude zrejme nutna ZSE karticka podla oznamu na nabijacke.

    Lamačská cesta 5728/1A, 841 03 Karlova Ves
    Popis:
    DC: 1xCHAdeMO, 1xCombo 50 kW
    AC: 1xTyp-2 43 kW
    GPS: 48.175546, 17.065823
    Platba: ZSE cenník
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ZSE
    Na Mape:

    Foto:
    Click image for larger version  Name:	mcdonaldlamac01.jpg Views:	1 Size:	190.0 KB ID:	24118
    Naposledy upravené Juro; 03-05-2018, 11:11.
  • Teq
    Teq
    Member
    • Nov 2017
    • 240
    •   

    #2
    Ja pravidelne skusam McDonald na Prievozskej ale stale je zafacovany foliou. Inac dobra sprava, cim viac nabjaciek tym lepsie.

    Komentár

    • Peterka
      Member
      • May 2017
      • 196
      •      

      #3
      Dnes som isiel okolo, tak som sa zastavil... stojan je uz trochy iny, novsi-ABB, funkcny bez identifikacie.
      Zaujimave bolo- displej do skonceni nabijania napisal "Dodana energia: 18,6kWh" a ked som pozrel v aute cez diagnostiku, tak v baterii pribudlo 18,5kWh. Je teda pravdepodobne, ze nabijacka nezaratava svoje straty. Aj tak by som ale cakal vacsie straty aj na strane auta, pojdem tam este parkrat, nech mam viac udajov.

      Komentár

      • Radkovanko
        Junior Member
        • Nov 2017
        • 21

        #4
        super, minuly tyzden som sa zastavil po ceste z Brna s 0,5% baterky a nabijacka chcela indetifikaciu kartou alebo mobilom, zse kartu nebrala na zse nikto nedvihal, supervisor z mcdonaldu sa snazil pomoct ale tiez sa nikam nedovolal ... asi zlyhal soft, som rad, ze to uz dali dokopy, je to dobra lokalita isiel som hned skontrolovat aj mcdonald v prievoze, ale aj vcera este stale zabaleny

        Komentár

        • mifi
          Junior Member
          • Jul 2023
          • 3

          #5
          Zrusili chademo, uz je len CCS

          Komentár

          Pracuje...
          X