Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

nabíjačka Prievidza pri okresnom súde

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • kayle
    Member
    • Nov 2017
    • 57

    nabíjačka Prievidza pri okresnom súde

    Toto som objavil dnes na parkovisku v Prievidzi kúsok od okresného súdu.
    Presné súradnice N 48,771539° E 18,620523°
    Detaily neviem, je to hneď pri vstupe na platené parkovisko (po pravej strane) pred "búdkov".
    Asi v mieste kde na tejto foto je búdka https://www.mapillary.com/map/im/Z52-d8Yfh9g4iytkE-k8Og (tá je teraz kúsok ďalej)
    Prevádzkovateľ: Trenčiansky samosprávny kraj
    Na mape:
    Naposledy upravené Juro; 02-10-2022, 19:57.
  • kayle
    Member
    • Nov 2017
    • 57

    #2
    Mala by vraj začať fungovať niekedy v decembri, ale zatiaľ (3.12.) je stále nefunkčná. Pribudlo len vodorovné značenie.

    Komentár


    • dango
      dango komentoval
      Upraviť komentár
      vitaj na fore
  • Miroslav Rojko
    Senior Member
    • Nov 2016
    • 1311
    •   

    #3
    Predpokladam, ze to je dalsia nabka od TSK(kraja), este slubili Staru Turu. Nove Mesto bez jedinej nabijacky je asi v inom kraji. Len pripomeniem, ze nabku v Povazskej obmedzili na 14kW a nasledne zablokovali na kartu, ktora je pristupna v bare neotvorenom cely den.
    To len pre tych, co by chceli prejavovat optimizmus, aby vedeli . . ., co nam poskytne nas prijimatel dani.
    [priezvisko]@me.com

    Komentár


    • g211
      g211 komentoval
      Upraviť komentár
      Mam info ze nabijacka v Povazskej je obmedzena iba docasne, cakaju na vyssiu kapacitu pripojky.

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Este dokoncit aj telefonicku aktivaciu okrem karty a bude naplno pouzitelna 24/7
  • matchke
    Member
    • Apr 2015
    • 328
    •   

    #4
    Som sa cudoval ze po rekonstrukcii Lidlu na vypadovke na Zilinu nedali jednu aj tam. A do koho siete je zapojena? SSE?

    Komentár


    • kayle
      kayle komentoval
      Upraviť komentár
      Vzhľadom na to že je obchvat v nedohľadne, tak v smere do-zo ZA by to bolo dobré miesto. I keď neviem či už vtedy plánoval LIDL tie nabíjačky. Lebo čo som čítal o tom zámere, tak rozširovali ten druhý LIDL pri starom kine.

      Nabíjačka je bez popisu. Vpredu je iba výrobca ABB a na bokoch také "e" ukončené zástrčkou (biele v modrom). Keď som sa tam prvý krát pýtal na detaily tak pani z parkoviska vedela len že niekedy v decembri bude funkčná. Viac som vtedy nezisťoval, zavadzal som autám čo išli na parkovisko. Druhá foto bola robená v nedeľu a vtedy tam nikto nie je.
      Mimochodom to parkovisko kde sa to nachádza je platené v čase po-pia 8:00-18:00 a so 8:00-13:00, tak snáď to nebude aj prevádzková doba nabíjania.
      I keď stále lepšie ako nič. Priznám sa keď som ten stojan videl v PD ostal som v miernom šoku.

    • matchke
      matchke komentoval
      Upraviť komentár
      V podstate by mohli jednu dat ku Korzu. Ale toto je akceptovatelne. Da sa ist zatial na kavu do Prioru alebo na namestie a mozno aj do restiky. Ked tam najblizsie budem pozrem si stitok na tej nabke. Zaujimalo by ma aky prikon to ma.

    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      v prievidzi parkujú BEV zadarmo - aké sú podmienky? certifikát, veľký technický, kontrola "bez výfuku", ...

    • kayle
      kayle komentoval
      Upraviť komentár
      Čože? Kde sa píše že BEV parkujú zdarma?

    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      povedal mi to predajca ZD v Bojniciach. Trnava má tiež niečo podobné, Trenčín rezidentské "karty" za polovicu, ...

    • kayle
      kayle komentoval
      Upraviť komentár
      Tak o tom som zatiaľ nič "nezachytil". V platenej zóne také čosi nie je spomenuté - http://www.parkovanieprievidza.sk ale môže to byť aj nejaké ďalšie parkovisko, čo nemá v správe mesto.

    • Marcel Pavlík
      Marcel Pavlík komentoval
      Upraviť komentár
      http://www.prievidza.sk/spravodajstv...vacom-systeme/
      Zásadnou novinkou v parkovacom systéme je možnosť získania rezidentskej parkovacej karty pre vlastníkov elektromobilov, ktorá bude platná pre všetky rezidentské pásma bez obmedzení. Parkovacia karta bude pre majiteľov elektromobilu bezplatná.
      lenže ani vo všeobecných oných záväzných, ani v tom parkovacom to zahrnuté jakosik nie je.
      je to typické - niečo sa schváli, nikam to neimplementujú, lebo by prišli o €.
  • matchke
    Member
    • Apr 2015
    • 328
    •   

    #5
    Tu rezidenčnú kartu na všetkých päť sektorov získaš iba ak máš trvalé bydlisko v niektorom zo sektorov a máš BEV. Hosť z mimo Prievidze si zaplatí tak či tak. Obyvateľ jedného sektora vlastniaci spalovák má RK vydanú len pre ten sektor kde býva.

    Komentár

    • kayle
      Member
      • Nov 2017
      • 57

      #6
      Displej už svieti.

      Komentár

      • Juro
        Administrator
        Gold Member
        • Mar 2014
        • 2208
        • juraj1702
        •   

        #7
        Bol som tam včera. DC chademo nabíjanie sa zrušilo po pár minútach. AC fungovalo.
        Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
        Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

        Komentár

        • matchke
          Member
          • Apr 2015
          • 328
          •   

          #8
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	image_3230.jpg Videní:	1 Veľkosť:301,9 KB ID:	20562Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	image_3231.jpg Videní:	1 Veľkosť:303,9 KB ID:	20563Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	image_3232.jpg Videní:	1 Veľkosť:279,7 KB ID:	20564

          Dnes som ju bol obzrieť. CHAdeMO je odpojene a voľba CCS hlási nižší výkon ako 50kW. AC by malo fungovať. Nabíjať som neskúšal, lebo som namal čo.
          Naposledy upravené matchke; 04-01-2018, 17:46.

          Komentár

          • Marcel Pavlík
            Member
            • Apr 2016
            • 138

            #9
            podľa dnešného vyjadrenia pána s leaf-om "zelenej župy trenčianskej" zajtra (streda, 10.01.2017) okolo poludnia slávnostne otvoria v Prievidzi nabíjačku. neviem, či je to táto.

            Komentár


            • matchke
              matchke komentoval
              Upraviť komentár
              Iste to bude tá

            • Marcel Pavlík
              Marcel Pavlík komentoval
              Upraviť komentár
              https://www.tsk.sk/aktualne-spravy/t...page_id=464957

            • Juro
              Juro komentoval
              Upraviť komentár
              Rozhodne to nie je prvá v hornej Nitre.

            • Teq
              Teq komentoval
              Upraviť komentár
              Skusal niekto tuto nabijacku v poslednej dobe, Funguje?

            • Franto_01
              Franto_01 komentoval
              Upraviť komentár
              Bol som tam pred cca dvoma tyzdnami a fungovala. Je tesne pred vjazdom na platene parkovisko, trochu stiesnene podmienky :-).
          • jozefhein
            Member
            • Feb 2017
            • 47
            •   

            #10
            dnes som tu nabijal. Cez Chademo. Bez karty a identifikacie, zadarmo

            Komentár

            • maha61
              Junior Member
              • Jul 2018
              • 4

              #11
              Dobrý deň, od augusta by mala byť nabíjačka zaradená do siete Greenway. Je to zatiaľ len kuloárna informácia a nepotvrdená na 100%. Treba byť však pripravený.

              Komentár

              • crowak
                Junior Member
                • Mar 2015
                • 3

                #12
                Včera testovaná ale bez uspechu. Ziada autorizaciu ale ani greenway ani zse karte nefunguje. Nie je tam ani informacia o pripadnom postupe ebo komu patri

                Komentár


                • EVan
                  EVan komentoval
                  Upraviť komentár
                  píšem o tom vo vlákne o "kolegyni" nabíjačke v Starej Turej...
              • René Hubinský
                Junior Member
                • Aug 2018
                • 6

                #13
                Momentálne je nabíjačka v centre Prievidze nepoužiteľná. Koncom augusta by mala byť prístupná cez GW. Nabíjačka pri Brose zatiaľ funguje bez autorizácie.

                Komentár

                • Ľuboš Geleta
                  Member
                  • May 2014
                  • 498
                  • lubos98970
                  •   

                  #14
                  Dnes 26.8.18 som si prišiel doplniť na túto nabíjačke naštastie z 70-80 km rezervou z Tatier domov. Zapojim pipnem kartou sadnem do auta a nič. Skúsim ešte 3 x a nejde odchádzam a pri odchode pozriem na nabku že Greenway : -( bol som tam posledný x

                  Komentár


                  • Daliborko
                    Daliborko komentoval
                    Upraviť komentár
                    A akou kartou si sa teda pipal? Greenway kartou?
                • Ľuboš Geleta
                  Member
                  • May 2014
                  • 498
                  • lubos98970
                  •   

                  #15
                  Skušal som ZSE lebo som myslel že je to ZSE. Nenabijal som tým pádom dnes a už tam ani nabíjať nebudem. A až pri odchode som sa na nabíjačke pozrel a ostalo mi nevoľno lebo Greenway

                  Komentár


                  • Jiri GrandPa
                    Jiri GrandPa komentoval
                    Upraviť komentár
                    Ale no... Uz to nie je take zle ako byvalo s ich cenami. Zadarmo nebudeme dlho jazdit, to bolo predsa jasne.

                  • Teq
                    Teq komentoval
                    Upraviť komentár
                    no neviem, ja platim za kWh viac ako pred tym za ten ich minutoy poplatok...tiez sa radsej vyhybam GW swinskym krokom
                Pracuje...
                X