Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

McDonald´s - Prievozská

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • curgali
    Member
    • Jul 2014
    • 310
    •   

    #16
    Dnes som bol v BA niečo vybavovať a nabíjal som na tejto nabíjačke. Keď som sa vrátil k autu. Boli tam ľudia od ZSE elektromobilita a jeden vysvetľoval princíp nabíjania pre ostatných. Pýtali sa ma, či je všetko v poriadku,a či nemám problém nabíjať na ich nabíjačkách. Povedal som že nie. Hneď som využil príležitosť,a spýtal sa toho hlavného medzi nimi(meno som sa bohužiaľ zabudol spýtať), kto má na starosti spoplatnenie týchto nabíjačiek. Na moje prekvapenie povedal, že on. A hneď som mu vysvetlil, že ak to preženú s cenou, tak tam chodiť nebudeme. Povedal som mu, že cena nesmie presiahnuť aj v tých najhorších podmienkach cenu spotreby spaľovacieho auta. čo je asi 6 € / 100km. Povedal som mu, že akceptujeme cenu 0,30 €/kWh. Inak tam chodiť nebudeme a zariadime sa inak. Ešte som mu pripomenul, ak si chcú udržať klientelu, aby neopakovali chyby GW.

    Komentár


    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      Povedal si to presne ako to vacsina z nas bere. Stale nam ostava zopar zdarma nabijacich stanic aj ked ZSE spoplatni. V BA je to Alza a Lidl. Dufam, ze ich bude pribudat.

    • Daliborko
      Daliborko komentoval
      Upraviť komentár
      A čo Ti na to ten dotyčný pán odpovedal? To ma zaujíma. Či len mlčal?

    • curgali
      curgali komentoval
      Upraviť komentár
      Tvaril sa, že súhlasí s tým, čo som povedal. Tak uvidíme pri zverejnení cenníka...
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #17
    nechcem kazit nadeje, ale mne na tejto nabijacke automaticky dosla sms ked som zacal aj skoncil nabijanie. A v nej ...bla bla 0€/min .
    takze nesnivajte o uctovani za kw. Maju rovnaky problem s predajom elektriny ako GW. Je to legislativne tak.

    Komentár


    • Ioniq
      Ioniq komentoval
      Upraviť komentár
      Nezmenila nahodou nova legislativa tento problem? Prevadzkovatelia nabijaciek sa uz prekvalifikovali a mali by mat moznost uctovat aj podla kWh, ci?

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      Presne tak. Tusim to ma platit od jula tohto roku, cize cez prazdniny by mali mat moznost to upravit. Ale u ZSE je to predsa jedno. ZSE Energia je obchodnik s elektrinou a uctuje za kWh (napriklad mne doma).

    • Hati
      Hati komentoval
      Upraviť komentár
      Len dúfam že fakturácia ze KWh nebude jediná možnosť. Napríklad pri cenách GW je pre mňa účtovanie za čas výhodnejšie. Navyše podporuje aby sa zbytočne neblokovali nabíjačky.

    • Teq
      Teq komentoval
      Upraviť komentár
      GW nabijacku vypne pri 95% (skonci nabijanie a odblokuje konektor) takze pokial nie su zabrate (vzdy) dve parkovacie miesta moze nabijat dalsi. ZSE nabijacky tlacia hlava nehlava do 100%, co trva vecnost. Mne moj 30 kWh LEAF nove GW nabijacky skoro nikdy viac ako pol hodinu nenabijaju. Nezalezi moc ani na tom kolko mam % ked zacinam, aj v pripade extremu ze mam pod 5% to je vzdy len pol hodka do 95%.

      08.07.2018 15:25 08.07.2018 15:56 00:31 Zeleneč CHAdeMO 22.11 kWh
      9.95 EUR -9.95 EUR
      25.06.2018 17:05 25.06.2018 17:37 00:31 Zeleneč CHAdeMO 22.21 kWh
      9.99 EUR -0.00 EUR
      22.06.2018 16:34 22.06.2018 17:07 00:32 Volkovce CHAdeMO 22.20 kWh
      9.99 EUR -0.00 EUR
  • milan84
    Senior Member
    • Jun 2015
    • 853
    •   

    #18
    nemali ste niekto s touto nabkou posledne dni problemy? Dva dni po sebe sa mi stalo, ze mi vyplo nabijanie po necelej minute. Vypisalo, ze auto je uzamknute a vyplo nabijanie, pricom to bola blbost kedze som v aute sedel
    Takisto mi neprisla sms o zacati/ukonceni nabijania.... zasa volačo v ZSE skusaju, nastavuju?

    Komentár

    • Peterka
      Member
      • May 2017
      • 196
      •      

      #19
      Vcera som prvykrat videl takuto chybu nabijania. Opakovala sa cca po minute nabijania trikrat, na stvrtykrat sa ioniq uskromnil a stacilo mu tych 125A :-)

      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	ZSE_Prievozska.jpg Videní:	1 Veľkosť:374,2 KB ID:	31109

      edit: Ako nedavno napisal Jirko: toto na Superchargeroch nezazijes :-D
      Naposledy upravené Peterka; 24-12-2018, 10:06.

      Komentár


      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        Asi by sa hodilo do aut monost nastavenia max prudu aj pre DC aj pre AC nabijanie...
    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 1314
      •   

      #20
      Pôvodne zverejnené od Peterka Pozrieť príspevky
      Ako nedavno napisal Jirko: toto na Superchargeroch nezazijes :-D
      Nie, nezažiješ, lebo tu nie sú
      [priezvisko]@me.com

      Komentár


      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Ano, na superchargeri vo Zvolene som nezazil, ze by som nabijal necelych 60kWh takmer dve hodiny ako na jedinej najvykonnejsej super ultra nabijacke na Slovensku.v Budci par kilometrov od Zvolena. A mohlo to trvat aj podstatne dlhsie ak by som nemal stastie a nabijacka nebola volna.

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Tá Budča mi strašne pripomína i-Pace, tiež veľkolepé uvádzanie a výsledok taký aký je.

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Miro dva nie je nula .
    • Peterka
      Member
      • May 2017
      • 196
      •      

      #21
      Este upozornim na jednu vec: neviem ako casto sa aktualizuje status nabijania v appke ZSE, ale neda sa na neho spolahnut. Ked sa mi zdalo, ze uz auto "stabilne" nabija, siel som do mekaca a sledoval nabijanie na appke. Tam sice zatial neukazuje nabijaci vykon ani SoC, iba animovane "nabijanie". Ked som sa vratil k autu, nenabijalo sa. Podla historie na webe sa nabijanie skoncilo po 8 minutach a mne appka ukazovala, ze este stale nabijam- uz 15 minut...

      Komentár


      • Joe79
        Joe79 komentoval
        Upraviť komentár
        Ano to je fakt des ta aktualizacia toho nabijania - vidis, dalsi hint na telefonat, alebo email do ZSE...
    • Radkovanko
      Junior Member
      • Nov 2017
      • 21

      #22
      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	C5E75EB8-2B5A-40E0-87F2-3A22233D9F4B.jpeg
Videní:	597
Veľkosť:143,8 KB
ID:	35016

      Komentár


      • Ioniq
        Ioniq komentoval
        Upraviť komentár
        Poslať na ZSE, maju nejaky hotline email.

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Tak toto je kandidát na. “blokovača” roka.

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Co je napisane na boku?

      • milan84
        milan84 komentoval
        Upraviť komentár
        to vyzera ako s photoshopu
        neverim, ze toto tam niekto bol schopny takto zlozit....

      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        milan84 Teraz som tu bol, tak nas "e-dumpster" je uz "fully charged" ziadny photoshop, tvrda a smutna realita.
        Pridal by som aj fotku ale ked ju pridam dava mi error "musite pridat aspon jednu fotografiu"...
        Dal som to aj na plugshare, tak sa tam mozte pozret.
    • Teq
      Teq
      Member
      • Nov 2017
      • 240
      •   

      #23
      zeby som to pouzil ako novu profilovku

      Komentár

    • milan84
      Senior Member
      • Jun 2015
      • 853
      •   

      #24
      smutne...predpokladam, ze to prerabal mcdonalds, ktory s tym teda suhlasil?!

      Komentár


      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        uvidime, ja som poslal tiez ZSE liebesbrief aj s foteckou

      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        No mas tam zrejme styri spolocnosti McDonald, ZSE a niekto kto prerabal a niekto kto im tam doviezol a zase odvezie ten kontajner. Na kontajneri je ich cislo aj nejaky nazov spolocnosti. Ze si tam mozu dat kontajner na to suhlas urcite mali, ale urcite nebolo vyhradene konkretne miesto. Ten kto tam prisiel s kontajnerom sa spytal, kam to ma dat a niekto dalsi mu povedal, ze tam, alebo tam. Aby to mali po ruke a nemuseli daleko nosit. No a ten co daval kontajner si povedal chcu to tam bude tam. A ukazal mu to niekto, kto to prerabal. A bud je to nevedomost, alebo slepota, alebo arogancia.
    • Joe79
      Member
      • Sep 2018
      • 71
      •   

      #25
      Mojmu Ioniqu nejako tato nabijacka a jej CCS rozhranie nechuti. Sporadicky sa vypina s hlasenim o nadmernom odbere auta. Pritom rovnake auto a rovnaky typ nabijacky na inom mieste s tym problem nema. Type2 nabijacka nema ziadny problem. Viete niekto vyskusat? Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	9C9D127D-697A-43B0-AD8B-128467965F0A.jpeg
Videní:	490
Veľkosť:173,0 KB
ID:	35963

      Komentár


      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        Nahlasil by som to aj ZSE.

      • Peterka
        Peterka komentoval
        Upraviť komentár
        Ja som tuto chybu s Ioniqom mal v decembri- vid moj prispevok vyssie. Vtedy som to ZSE hlasil, ale potom som tam uz nebol... zrejme s tym nic nerobili

      • g211
        g211 komentoval
        Upraviť komentár
        Písal som do ABB, odpísali behom pár minút a už to riešia. Totožnú chybovú hlášku písal týždeň dozadu majiteľ Tesly Model 3 v Ostrave, tiež ABB.

      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        videl som to aj v lidli na trencianskej, nabil som si leafa na chademe a ked som siel prec tak som to chudakovi na ioniqu znova pustil. asi o tom ani nevedel 😊

      • Joe79
        Joe79 komentoval
        Upraviť komentár
        Ahojte, ja som to tiez nahlasil ZSE, osoba prislubila, ze to skontroluju.

      • Joe79
        Joe79 komentoval
        Upraviť komentár
        Peterka - ano vsimol som si, ze si to uz pisal, na obhajobu ZSE musim povedat, ze nabijacka fungovala bezchybne Februar - Marec. Od Aprila zacala blbnut.
    Pracuje...
    X