Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Parkovisko MsÚ Trebišov

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Parkovisko MsÚ Trebišov

    Popis:
    AC: 2xTyp-2 22 kW
    GPS: 48.619323, 21.719243
    Platba: Zdarma, treba pýtať RFID kartu na vrátnici MsÚ do 16:00
    Ováracia doba: Po 16:00 treba volať políciu (ale nie som si s tým úplne istý). Po 22:00 sa nabíjať až do rána nedá.
    Email:
    Tel: 056 668 20 85
    Webstranka: http://www.seas.sk/sk/spolocnost/o-n...ndardy-kvality
    Na mape:

    Foto: Click image for larger version  Name:	eneltrebisov.jpg Views:	242 Size:	198.0 KB ID:	1862

    Toto je nabíjacia stanica Parkovisko MsÚ Trebišov. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Radovan
    Member
    • Aug 2014
    • 304
    •      

    #2
    Přijde mi ujeté dát na veřejné parkoviště veřejně přístupnou dobíječku a k jejímu zapnutí si muset půjčovat kartu na vrátnici do 16 hodin. Podobná kravina jako zavírat veřejné záchodky a pak se divit, že mi město trochu páchne.
    Radovan

    Komentár

    • elektrickeautami
      Junior Member
      • Jul 2017
      • 10
      •      

      #3
      Veľká spokojnosť,na krajnom východe Slovenska zatiaľ jediná rýchlonabíjačka.

      Komentár


      • Juro
        Juro komentoval
        Upraviť komentár
        Ibaže to nie je rýchlonabíjačka.
    • elektrickeautami
      Junior Member
      • Jul 2017
      • 10
      •      

      #4
      Určite máte pravdu,avšak pre mňa ako nováčika v problematike je každá nabíjačka iná ako zásuvka rychlonabíjačka,aj keď podľa parametrov nieje.

      Komentár

      • Taur
        Member
        • Dec 2019
        • 296
        •   

        #5
        26.2.2020 som nabijal na tejto nabijacke, maju tam 2 porty, vykon 22kw a dve vyhradene miesta, nabijacka je pred mestkym uradom a stanovistom mestskej policie v nom, ktora tiez vyuzva EV Nissan, ktore na jednom z miest parkuje aj ked nenabijaju, co ale nie je problem lebo spustit a vypnut nabijacku na poziadanie pride mestsky policajt v case 6-22:00, takze ak by nahodou prisli dva EV to mestske iste preparkuju. Cize Vam nedaju kartu na vratnici ako sa pise v popise, ale treba zaklopat na sluzobnu mestskej policie (rovno cez vestibul do chodby druhe dvere v pravo) a poziadat o zapnutie, policajt si zapise vase meno a ECV auta (necham naco) a prebehne sa vam nabijacku zapnut a potom aj vypnut. POZOR ich nabijacka uzamkne konektor na svojej strane, takze nemozete len tak po nabiti odist (zaroven Vam to ziadny okoloiduci neodpoji), musi prist policajt ju vypnut s kartou, az potom dokazete odpojit svoj kabel. Cize POZOR ak sa vratite k autu po 22:00, tak bud pockate do 6:00, alebo tam nechate svoj kabel. Mozno pomoze zavolat 159 ak maju nocnu hliadku ktora ma kartu. A mozno policajt ked konci sluzbu o 22:00 vypne nabku, aby ste mohli odist ak ho to napadne, ale kto sa na to bude spoliehat.
        Nabijanie bolo v pohode, ochota policajtov tiez. Akurat displej nabky vam vela nepomoze ak neviete po taliansky, portugalsky, alebo co za rec to bola.

        Ci je nabka aktualne funkcna sa mozete informovat na
        Informátor - vrátnica
        Tel.: +421 56 6713 339
        Naposledy upravené Taur; 28-02-2020, 15:12.

        Komentár

        • Mato222
          Member
          • May 2021
          • 40
          •   

          #6
          Dnes som sa tu zastavil, pozor nabíjačka nie je funkčná. Nejaká chyba po taliansky tam bola napísaná a svietila na červeno.

          Komentár


          • Taur
            Taur komentoval
            Upraviť komentár
            Mato222 A pytal si sa na sluzobni MP? Oni ju musia zapnut aj vypnut svojou kartou. To je nabka s obsluhou. Alebo bola fakt pokazena? Tomu sa tazko veri, lebo MPici tam nabijaju svoje zasahove vozidlo a ine moznosti nabijania v TV velmi nemaju, tak si myslim ze ju aj z toho dovodu udrzuju funkcnu,
            Naposledy upravené Taur; 28-05-2021, 18:22.
        • Mato222
          Member
          • May 2021
          • 40
          •   

          #7
          Taur Áno, jasné. Policajt ma sám poslal na nabku od Plugsurfingu čo je v TV. Som sa ho chcel aj spýtať, že ako dlho je nefunkčná, resp. kedy ju plánujú opraviť ale z jeho pohľadu to vyzeralo, že sa neponáhľajú

          Komentár

          • Taur
            Member
            • Dec 2019
            • 296
            •   

            #8
            Aj mne potvrdii ze nabka nefunguje a MPici svoje nabijaju v garazi, takze mesto nic nenuti ponahlat sa s opravou. Mozno medialny humbuk ako inestovane peniaze vychadzaju nazmar by pomohol.

            Komentár


            • 1fisker
              1fisker komentoval
              Upraviť komentár
              ...nevychádzajú nazmar, naopak mesto ušetrí na elektrike...nie je to prvý takýto prípad
          Pracuje...
          X