Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Supercharger Praha

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Heros
    Member
    • Oct 2014
    • 76

    #16
    SuC jsou primarne staveny pro dobijeni na cestách, ne pro obyvatele mest, pane GrandPa. To ze Vy mate jiny ideal je věc druha.. 20 km zajizdka s EV je při pouzivani SuC na dalnicich naprosto zanedbatelna. .."ved je to v prdeli světa a nic tam nie je "...no to clovek opravdu nemusi byt polygot, aby tomu rozumel..Jinak pane, Praha je pomerne velka a cely jeji jihozapadni okraj to ma k SuC coby by kamenem dohodil.
    Naposledy upravené Heros; 24-09-2017, 21:06.

    Komentár


    • Vrso
      Vrso komentoval
      Upraviť komentár
      Pane Heros, po 1. nauc sa pls pouzivat Comment, ak reagujes na nejaky prispevok. Po 2. Supercharger ma podla USA terminologie skratku SC a odmietame sa riadit europskou (nemeckou) skratkou, kedze myslienka a termin "supercharger" pochadza z USA Californie. 3. zavedenim plateneho nabijania na SCs sa zmenila aj filozofia, pre koho su SC urcene. Budovat budu aj mestske SCs, ktore budu sluzit pre lokalne potreby Tesiel. 4. Spravaj sa slusne k Jirimu na nasom fore. Dakujem
  • Heros
    Member
    • Oct 2014
    • 76

    #17
    Pane Vrso, take Vas zdravim. Prima, ze u mestskych SuC uvadite budouci cas. ANO BUDOU. Uzivam zkratky, jake uznam sam za vhodne a stejne tak i reaguju na forech - jakychkoliv. Chovam se k lidem, take jak sam uznam za vhodne. Jak se rika, na hruby pytel hruba zaplata. Preji uspesne dny

    Komentár


    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Skratka SuC je ohyzdna, doslova mi pije krv (suck blood)
      http://teslaclub.sk/forum/v%C5%A1eob...=9573#post9573

    • Miroslav Rojko
      Miroslav Rojko komentoval
      Upraviť komentár
      Heros, a ako sa chovas k ludom, taky si mi o Tebe spravime nazor. Jiri tu napisal svoj nazor a neutocil na nikoho, co sa o Tebe neda povedat. Potom ze Cechacsi su Europe na smiech, ked sa takto spravaju. Ani tie mesiace sa nenaucili ako zvysok sveta pomenovat. Z Jiriho by si mal brat priklad, ako tu kazdemu slusne poradi.

    • Jiri GrandPa
      Jiri GrandPa komentoval
      Upraviť komentár
      jux - polepsim sa :-).
  • Heros
    Member
    • Oct 2014
    • 76

    #18
    Pouze jsem opravil jeho nepresnou a zavadejici informaci v duchu jeho emoci a slovniku. Preji timto vsem pekny a uspesny tyden.

    Komentár

    Pracuje...
    X