Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Namestie SNP 19 Zvolen

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Namestie SNP 19 Zvolen

    Námestie SNP 19 - Zvolen
    Popis:
    AC: 1xTyp-2 22 kW, 2x230 V 3,7 kW
    GPS: 48.576082, 19.12585
    Platba: Zdarma, treba si vybaviť RFID kartu od EEI
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: EEI
    Email: info@eei.sk
    Tel: +421 2 544 105 65
    Webstranka: http://www.eei.sk/
    Na mape:

    Foto:
    Click image for larger version  Name:	namsnp19zvolen.jpg Views:	555 Size:	212.1 KB ID:	5267
    Toto je nabíjacia stanica Námestie SNP 19 - Zvolen. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • JanoS
    Member
    • Aug 2015
    • 95
    •   

    #2
    "V prípade záujmu o využívanie nabíjacej stanice pre elektromobily v meste Zvolen je potrebné si na prevádzke našej spoločnosti na ulici Š. Moyzesa 41 vyzdvihnúť prístupovú kartu. Pre získanie tejto karty stačí predložiť k nahliadnutiu technický preukaz od vozidla. Nabíjanie je zdarma a pre tieto účely je vyhradené aj jedno parkovacie miesto v blízkosti nabíjacej stanice. Nabíjacia stanica je umiestnená na Nám. SNP vo Zvolene.

    Otváracie hodiny našej prevádzky vo Zvolene sú:
    10:00-12:00, 14:00-17:00
    pondelok, utorok, štvrtok"
    S pozdravom,
    EEI s.r.o.

    Komentár


    • ICE666SVK
      ICE666SVK komentoval
      Upraviť komentár
      Nespravite fotku?
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    #3
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	namsnp19zvolen1.jpg
Videní:	876
Veľkosť:449,4 KB
ID:	5474
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.

    Komentár

    • Franto_01
      Member
      • Jul 2017
      • 37
      •   

      #4
      Pokiaľ už nemáte "prístupovú kartu" na uvedenej nabíjačne sa už asi nenabijete.
      V pondelok som sa zastavil vo Zvolene a chcel som si vyzdvihnúť "prístupovú kartu" a aj napriek tomu, ze nemali stránkový deň tak ma zamestnanec informoval, že karty už nemajú a že ich mali len okolo 15 kusov. Tie rozdali a ďalšie nie sú.

      Poslal som na sídlo spoločnosti mail, ako sa k spomínanej "prístupovej karte" dá dostať a tu je odpoveď:

      Vážený pán ...,
      ďakujeme Vám za zaslanie Vašej otázky ohľadom nabíjacej stanice v meste Zvolen. Ospravedlňujeme sa za súčasnú dlhodobejšiu nefunkčnosť nabíjacej stanice, rovnako žiaľ v súčasnosti nemáme k dispozícii voľné dobíjacie karty od nášho dodávateľa, ktoré by sme vedeli zákazníkom poskytnúť a ktoré sú potrebné pre plnohodnotné využívanie tejto nabíjacej stanice. Nakoľko nie je možné elektrické dobíjanie vozidla takouto formou na stanici, ktorá bola z našej strany v minulosti prevádzkovaná a prístupná, odporúčame Vám obrátiť sa na iný alternatívny zdroj dobíjania v okolí.
      Ďakujeme Vám za pochopenie.
      S pozdravom,
      meno a priezvisko

      EEI s.r.o.
      Laurinská 18
      811 01 Bratislava
      Slovenská republika
      Telephone : +421 2 5441 0565
      E-mail : info@eei.sk


      Aj takto vyzerá podpora e-mobility na Slovensku.

      Komentár


      • Ludicrous
        Ludicrous komentoval
        Upraviť komentár
        ja im tych kariet dodam aj dalsich 100 ks. Normalne im ich zasponzorujem, ked nie su schopny zabezpecit si ich sami...
        Tipujem iny "problem" - jednoducho tu stavu musi niekto zaplatit a lovače z EU projektu sa uz minuli, ale "zeleni" sme zostali, sak mame stojan na namesti v ZV. Vaše EEI
        Naposledy upravené Ludicrous; 24-08-2017, 13:39.

      • Franto_01
        Franto_01 komentoval
        Upraviť komentár
        Ludicrous, mne staci len jedna :-).
        Ako to funfuje, kto im to vie naprogramovat, aby im ta ich karta tam fungovala. Skusal som kartu od ZSE a samozrejme nefunguje.
        Vyzera to tak, ze postupne budem mat plne auto kariet od vsetkych stojanov na Slovensku. Bolo by, keby sa to najeko vedelo zjednotit :-).

      • Ludicrous
        Ludicrous komentoval
        Upraviť komentár
        Franto_01 mam ju pre teba odlozenu :-) Ma cislo 00011816759
        Staci aby ju uz len zadali do systemu
        Raz sa mozno dockame toho, ze si kazdy bude moct nechat priradit tu "svoju" kartu, pripadne privesok co nosi na klucoch a ma ich napr. do alarmu doma, vo firme, na dochadzkovy system atd.
        Ale to by sme asi chceli vela ze ?

      • Franto_01
        Franto_01 komentoval
        Upraviť komentár
        Ludicrous dakujem za rezervaciu karty a za info. Poziadal som EEI o zadanie uvedeneho cisla do systemu, uvidim, aka bude odpoved.

      • Ludicrous
        Ludicrous komentoval
        Upraviť komentár
        Franto_01 som zvedavy, co ti teraz odpisu, aku vyhovorku si vymyslia. Tipujem ze sa im to do systemu neda nahodit, lebo karta je nekompatibilna a ze je mozne priradit len karty od dodavatela systemu nabijaciek...Bla Bla Bla

      • Ludicrous
        Ludicrous komentoval
        Upraviť komentár
        Čo sa týka typov kariet, používajú sa 2 základné typy (frekvencie čipov) 125kHz a 13,56MHz. Napr. ZSE používa 13,56MHz MIFARE Classic 1k. Samozrejme by bolo asi najvhodnejšie používať niečo čo má každý v mobile - napr. NFC čip, s tým by ale asi zatiaľ bol problém u iPhone.

      • Franto_01
        Franto_01 komentoval
        Upraviť komentár
        Tu je druhá odpoveď:

        Vážený pán ...,
        V prípade, že ste držiteľom karty k predmetnej stanici pod našou správou, je možný prístup k nabíjaniu s prislúchajúcou kartou. Nakoľko však nie je dostupný systém s uvedením čísiel jednotlivých kariet, nie je možné overiť príslušnosť karty, ktorú ste si zadovážili. Ak ide o našu kartu, do nabíjacej stanice sa dostanete a môžete ju využívať. V prípade, že Vám nebude umožnený prístup s takouto kartou do nabíjacej stanice, nie je to naša pôvodná prístupová karta a nie je tak možné dobíjanie takouto cestou.

        Ďakujeme za pochopenie.
        S pozdravom,

      • Jiri GrandPa
        Jiri GrandPa komentoval
        Upraviť komentár
        No sak to je predsa jasne ta odpoved, nie? Ked nevies co odpovedat, zopakuj to iste inymi slovami dvakrat. Ked nemas nasu kartu tak nemas, a ked mas, tak mas a mozes LOL :-)

      • Ludicrous
        Ludicrous komentoval
        Upraviť komentár
        TESLA (Nikola) nas ochranuj od takych prevadzkovatelov nabijania ako je EEI !
        Oni NEMAJU pristup ku vlastnemu systemu ?!?
        Ma tu niekto od nich vobec niekto funkcnu nabijaciu kartu?
    • Miroslav Rojko
      Senior Member
      • Nov 2016
      • 1314
      •   

      #5
      Preco je na kartu, ked je zdarma ? To nenapadlo nikoho v EEI to nechat na chvilu bez karty ?
      [priezvisko]@me.com

      Komentár


      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Uplne bez identifikacie nejakym sposobom to nie je dobre. Ked sa stane nieco s nabijacim stojanom pri identifikacii maju aspon moznost ako tak zistit kto ju poskodil. Ked by to bolo uplne bez identifikacie tak by sa vandali mohli nerusene realizovat.

      • Miroslav Rojko
        Miroslav Rojko komentoval
        Upraviť komentár
        Zrovna tí vandali sa prihlasovat kartou nebudu, ked kladivom rozbiju stojan alebo nozom odrezu kabel, takze kvoli vandalom karty nie su.
    • ozana
      Member
      • Jun 2015
      • 192

      #6
      Mají vybírat 2€ za vydání karty a budou mít na další...

      Komentár

      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #7
        To bude asi firma, ktorá v začiatkoch cez nejaké projekty dostala nejaké peniaze a teraz ich to už nezaujíma čo s tým. Volá sa to aj iným spôsobom tunelovanie

        Komentár


        • dango
          dango komentoval
          Upraviť komentár
          len sa pozri, co v Kosiciach spravila s parkovanim tato slavna EEI spolu s gaunermi Rasi a spol (smer-sd)

        • Ludicrous
          Ludicrous komentoval
          Upraviť komentár
          dango keby len v Košicoch, ale aj ZV, BB...

        • 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          A chystá sa aj do Žiliny
      • Ludicrous
        Junior Member
        • Apr 2016
        • 13

        #8
        Ešte nejaké podrobnosti k umiestneniu nabíjačky: ten podnik "SEASON" pred ktorým je umiestnená, patrí/prevádzkuje stredná škola, ktorej riaditeľka bola v čase výstavby nabíjačky viceprimátorkou mesta Zvolen. Pri predpoklade, že nabíjačku budú využívať v budúcnosti "solventnejší" hostia, je jej umiestnenie pred konkrétnym podnikom "verejného stravovania" čiste náhodná ;-). Prípadne akákoľvek fotografia, napr. aj tu na fóre, je "nechcenou" a náhodnou reklamou podniku...
        A ešte citát z nejakého plátku na internete k spolupráci SSE a EEI:

        "TRETIA VEREJNÁ NABÍJACIA STANICA V SR
        Základným predpokladom fungovania elektromobilov je aj budovanie infraštruktúry. Partneri SSE - organizácia Ad Vocem a spoločnosť EEI prinášajú do mesta Zvolen nabíjaciu stanicu, ktorá bude k dispozícii aj verejnosti na námestí SNP. Po Bratislave a Košiciach je Zvolen tretím slovenským mestom, v ktorom sa nachádza verejná nabíjacia stanica.

        „Keďže sa mobilita obyvateľstva neustále zvyšuje, je mimoriadne dôležité hovoriť o ekologických spôsoboch dopravy. Verejný sektor musí ísť príkladom, a preto dúfam, že budeme obyvateľov Zvolena inšpirovať k ochrane životného prostredia,“ povedal Ján Fellegi, konateľ spoločnosti EEI. Na Slovensku jazdí podľa odhadov na elektrický pohon zhruba 35 vozidiel. „Je to stále nízke percento, ale ich počty postupne rastú. Takmer všetky automobilky už vyrábajú svoje modely aj vo verzii elektromobilov. Sú to autá určené predovšetkým na dopravu v meste. Podľa prieskumov až 70 percent Európanov najazdí denne menej ako 40 kilometrov, dojazd na 100 kilometrov je tak dostatočný,“ doplnil predseda predstavenstva Stredoslovenskej energetiky Antoine Jourdain."
        Naposledy upravené Ludicrous; 28-08-2017, 07:53.

        Komentár

        • 1fisker
          Senior Member
          • Aug 2014
          • 1542
          •   

          #9
          Táto nabíjačka ešte existuje?

          Komentár

          • 1fisker
            Senior Member
            • Aug 2014
            • 1542
            •   

            #10
            Táto nabíjačka ešte existuje?

            Komentár

            • el.el
              Junior Member
              • Aug 2019
              • 4
              •   

              #11
              Áno, existuje. Podľa vyjadrenia z MsÚ Zvolen ktoré sa mi podarilo po niekoľkých mesiacoch získať, je po poruche opäť funkčná a nabíjanie na požiadanie spustia mestskí policajti svojou kartou (volať má záujemca priamo 159) . V tomto duchu reagovalo aj EEI dávnejšie na moju otázku zaslanú mailom.
              Čiže je to vlastne takmer nepoužiteľné.

              Okrem toho keď som sa pred časom pýtal priamo v EEI na ďalšie karty, klientsky pracovník na predajnom mieste sa vyjadril že ich má zabezpečiť mesto Zvolen ale nejak sa k tomu nemá.

              MsÚ sa k mojej otázke či plánujú zakúpiť ďalšie/dodatočné karty ani opakovane nevyjadril.

              Bolo by fajn ak by sa našiel niekto tu z fóra alebo pod. kto reálne má aspoň tú 1 kartu z toho obdobia.

              Komentár

              • Savi
                Gold Member
                • Dec 2019
                • 141
                • peter68691
                •   

                #12
                Kedze v Zvolene a okoli je kde nabijat, tuto nabijaciu stanicu ma zmysel riesit asi len ak by clovek nemal nabite a chcel ist do centra Zvolena na par hodin. Ked tam pojdeme na vylet, tak to skusim.

                Komentár

                • Iva Zuz
                  Junior Member
                  • Dec 2019
                  • 6

                  #13
                  No keďže som zo ZV a chodím v okolí nabky pravidelne na obed volala som na 159, vraj si treba prísť na mestskú políciu vyzdvihnúť kartu a po nabití zas vrátiť .
                  Neviem či je to nejako časovo obmedzené, asi to pôjdem vyskúšať, už dlhodobo hľadím na tú nabíjačku že je nevyužívaná a je na relatívne dobrom mieste.

                  Komentár


                  • Iva Zuz
                    Iva Zuz komentoval
                    Upraviť komentár
                    Takže karta na polícii nie je, polícii ju posledný nabíjajúci nevrátil - priznajte sa kto ;-) ? Vraj ho dopátrali (až po tom čo som sa ozvala) zajtra vraj bude karta späť, som zvedavá.
                    Naposledy upravené Iva Zuz; 09-07-2020, 17:22.
                • Ivana Ponio
                  Junior Member
                  • Dec 2019
                  • 1

                  #14
                  Bola som na MP vyzdvihnúť kartu a zistilo sa, že je nezvestná, resp. nenašli ju. Takže mi povedali že mám auto pristaviť a odblokujú mi stojan svojou inou kartou, ale tá (ani druhá karta čo skúšali) tiež nefungovala. Dohodli sme sa teda na druhom pokuse zajtra, dokedy sa pokúsia kartu dohľadať.
                  Ochota zo strany polície bola, ale momentálne tu asi nik nenabije.

                  Komentár

                  • Taur
                    Member
                    • Dec 2019
                    • 296
                    •   

                    #15
                    Pri tejto procedure by som si kartu od policie pozical a naklonoval ju, aby som nemusel za nimi stale chodit. Kto ste zo ZV/BB poradte kde u vas kartu naklonuju na pockanie?

                    Komentár


                    • Iva Zuz
                      Iva Zuz komentoval
                      Upraviť komentár
                      nie je zlý nápad ;-)
                  Pracuje...
                  X