Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

GREEN-ENERGY

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • voloda69
    Member
    • Mar 2016
    • 126

    GREEN-ENERGY

    Zafírová 6, 900 25 Chorvátsky Grob
    Popis:
    AC: 1xTyp-2, 14 kW (20A), potrebný vlastný kábel Typ-2
    GPS: 48.233253, 17.248743
    Platba: Zdarma
    Ováracia doba: 24/7
    Prevádzkovateľ: ARTHUR MANAGEMENT, s.r.o.
    Email: vcahajla@gmail.com
    Tel: +421 / 903 / 432 545
    Webstranka: n/a
    Na mape:

    Foto:

    Toto je nabíjacia stanica GREEN-ENERGY. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Odkaz na fórum". Viac info tu.
  • Jiri GrandPa
    Senior Member
    • Dec 2016
    • 707
    • viera8131
    •      

    #2
    Gratulujem, si ma tromfol casovo. Ja som este nestihol prifazovat FVE na siet a tak nemam dostatocny vykon aby som mohol dat nabijaci bod von (cez den sa odpajam od ZSE). Ale na jesen to spustim tiez.

    Komentár

    • voloda69
      Member
      • Mar 2016
      • 126

      #3
      Ja zas rad posharujem skusenosti s FVE :-)

      Komentár


      • ICE666SVK
        ICE666SVK komentoval
        Upraviť komentár
        Zda sa mi to podla tej fotky, ze sa musi clovek dost natiahnut a mozno zavesit na tu branu, kim zapoji kabel a nasledne vytiahne, ked skonci nabijanie. Mozno sa mylim.
    • Ľuboš Geleta
      Senior Member
      • May 2014
      • 500
      • lubos98970
      •   

      #4
      Nabíjanie plne funkčné. Ďakujem za túto možnosť. Je to len 1,8 km od termálneho prameňa Chorvátsky Grob. Počas užívania si horúcej vody 40C+ auto nabijem a odchádzam spokojný.

      Komentár

      Pracuje...
      X