Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

ZSE BA Wolkrova 3373

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Ioniq
    Member
    • Jan 2017
    • 364

    #16
    Asi buduju univerzalnejsi stojan, aj s CCS a Type2.

    Komentár

    • Teq
      Teq
      Member
      • Nov 2017
      • 240
      •   

      #17
      Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	IMG_20180529_085021_746.jpg Videní:	1 Veľkosť:769,7 KB ID:	24739Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	IMG_20180529_085003_642.jpg Videní:	1 Veľkosť:731,3 KB ID:	24740
      Rozpraval som sa s technikmi co dosli ku novemu stojanu, za cca tyzden ho spustia a ostanu oba, super. Dufam ze potom nikoho s teslou nenspadne sa nabijat na stojane s ccs
      Naposledy upravené Teq; 29-05-2018, 08:10.

      Komentár


      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Je velmi neslusne nabijat teslu na benzinke na Wolkrovej, ked kilometer odtial v Auparku je SC s 6-timi stojanmi. Navyse na benzinkach byva fosilny smrad.

      • Teq
        Teq komentoval
        Upraviť komentár
        Prestal som pocitat kolko krat som musel odtial odist lebo sa tam nabijala biela TMX a majitel nikde v dohladne.

      • jux
        jux komentoval
        Upraviť komentár
        Ano aj ja som ju tam par krat videl, ked este nebol SC v BA - ked ma namontovane tazne tak je to urcite TMX majitela Kestler spol. s r.o. - predajca Renaultu - hned vedla.
    • Teq
      Teq
      Member
      • Nov 2017
      • 240
      •   

      #18
      Novy stojan je uz funkcny, bez karty zatial. Chademo plna rychlost. Stary stojan je ale vypnuty :-(
      Naposledy upravené Teq; 22-06-2018, 12:49.

      Komentár

      • Teq
        Teq
        Member
        • Nov 2017
        • 240
        •   

        #19
        Stary stojan dali prec, ostala po nom len diera...

        Komentár


        • Ioniq
          Ioniq komentoval
          Upraviť komentár
          Vychodo-slovenske nic uz prichadza aj do Bratislavy!
      • head
        Member
        • Oct 2017
        • 135

        #20
        Dnes som tu skusal nabijat s Ioniqom a tri krat mi to hned na zaciatku padlo ked som skusal DC. AC ide v poho.

        Komentár

        Pracuje...
        X