Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Aupark BA

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky
  • Juro
    Administrator
    Gold Member
    • Mar 2014
    • 2208
    • juraj1702
    •   

    Aupark BA

    Einsteinova 18, Bratislava
    V podzemnej garáži Auparku.
    Popis:

    AC: ejoin: 5xTyp-2 22 kW, GreenWay: 5xTyp-2 22 kW
    DC: ZSE HUB: 4x CCS 150kW, GreenWay: 1xCCS 150kW, 1xCHAdeMO 62,5kW, 1xTyp-2 22kW, 2x CCS, 2xCCS,CHAdeMO 25kW, ejoin: 1xCCS + CHAdeMO 60kW

    GPS: 48.145215, 17.138101
    Na mape:


    Click image for larger version  Name:	aupark_ba_ejoin.jpg Views:	0 Size:	116.3 KB ID:	59083
    Click image for larger version  Name:	aupark_ba_zse.jpg Views:	0 Size:	134.8 KB ID:	59082 Click image for larger version  Name:	aupark_ba_gwac.jpg Views:	0 Size:	120.0 KB ID:	59084 Click image for larger version  Name:	aupark_ba_gwdc.jpg Views:	0 Size:	114.7 KB ID:	59085

    Toto je nabíjacia stanica v Aupark nákupné centrum, Bratislava. Tu môžete zdieľať svoje skúsenosti (fotky, videa) s nabíjaním na tejto nabíjačke, prípadne napísať čo si myslíte, že je dôležité vedieť o tejto nabíjacej stanici. Je to prepojené s našou mapou nabíjacích staníc, na ktorej je odkaz k tomuto vláknu keď kliknete na "Webstranka". Viac info tu.
    Naposledy upravené dango; 26-01-2021, 15:31.
    Ako zdieľať odkazy na príspevky, Ako pridať obrázok, Ochranná fólia Xpel Ultimate
    Moje príspevky sú mojim duševným vlastníctvom chránené autorskými právami a NESMÚ byť použité/citované mimo teslaclub.sk bez môjho súhlasu.
  • Juraj Ondrejka
    Junior Member
    • Jun 2014
    • 28

    #2
    Tu Teslu asi nenabijete....

    Komentár


    • Juro
      Juro komentoval
      Upraviť komentár
      To teda nie. Jedine z tej 230V zásuvky na stene, aby sa to dalo použiť aspoň ako vyhradené parkovisko.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      Nabijal som v Auparku BA teslu na type1 nabijacich stojanoch pomocou redukcie Type1 na Type2, ale vsetky 3 funkcne stojany zo styroch mi dali len 12A namiesto 32A. Chcel by som sa spytat majitelov Leafov, Soulov a inych EV s type1 konektorom ako im nabija v Auparku BA.

    • demo
      demo komentoval
      Upraviť komentár
      To ťažko podľa LEAF-u povedať, lebo som to nepozeral cez LeafSpy. Ale mám pocit, že to bolo pomalšie ako by mohlo byť na 3.6kW verzii. Čakal som ale plných 16A.

    • jux
      jux komentoval
      Upraviť komentár
      V popise typ1 nabijacich stojanov v auparku na nabky.sk je napisane, ze su 32A.
      Zda sa mi, ze su softverovo obmedzene na tych 12A, co mi hlasi tesla.
      To na Leafe nevidno kolko prave nabija?
  • 1fisker
    Senior Member
    • Aug 2014
    • 1542
    •   

    #3
    Prosím vás, neviete, či je tu 10A alebo 16A zásuvka?

    Komentár

    • Lubos
      Junior Member
      • Sep 2016
      • 2

      #4
      Vcera som tam nabijal, nabijacky su funkcne.

      Komentár

      • 1fisker
        Senior Member
        • Aug 2014
        • 1542
        •   

        #5
        Stále to funguje zadarmo, bez karty? Kde presnejšie sa to nachádza?

        Komentár


        • jeeff
          jeeff komentoval
          Upraviť komentár
          Ak nic nezmenili, tak to je stale zdarma, je to v podzemnej garazi hned nalavo pri vchode do garaze (respektive pri vychode z podzemnej garaze).

        • jux
          jux komentoval
          Upraviť komentár
          Ano, Type1 v garazi Auparku BA funguju zadarmo. Ked som tam testoval redukciu Type1 na Type2 funkcne boli 3 zo styroch co tam su. No nedavaju 7,4kW (=32A/230V) ako je v popise nabijacky hore, ale len 12A (2,76kW) co je skutocne velmi malo - hlavne pre auta s vecsou bateriou.

        • 1fisker
          1fisker komentoval
          Upraviť komentár
          A ktorý vchod, resp. východ? Nie je ich tam viac?

        • jeeff
          jeeff komentoval
          Upraviť komentár
          Vchod co je pod parkovacim domom (pri OMV pumpe, zo zadu Auparku), na mape hore je to naznacene dobre.

        • curgali
          curgali komentoval
          Upraviť komentár
          Ked pojdes sprava do vnútorného parkoviska, chod az tým druhým vchodom. Sú tam dva po sebe. A hneď za rampou vľavo uvidíš zelenú zónu e-parkovania, tak ako je hore na obrázku. Je tam pomalé nabíjanie typ-1. Bez akejkoľvek identifikácie. Strčíš konektor do auta a stlačíš start.
      • jux
        jux
        Senior Member
        • Apr 2015
        • 1378
        •      

        #6
        V Auparku BA montuju Tesla wallboxy pre Tesla Destination, bude ich zrejme 6, hned vedla styropch type1 pri vychodnom vyjazde z podzemeneho parkoviska Auparku






        Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	 Videní:	2 Veľkosť:549,1 KB ID:	18279
        Naposledy upravené jux; 20-09-2017, 08:30.

        Komentár

        • jux
          jux
          Senior Member
          • Apr 2015
          • 1378
          •      

          #7
          Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	0
Veľkosť:140,6 KB
ID:	18281 Pozeral som este raz tie type1 wallboxy v Auparku. Je v poriadku, ze davaju len 12 - 13A, jednoducho su to take type1 wallboxy, nie su umelo obmedzene. Na ich stitku (vid foto) je napisane, ze su na 3kW a to sedi na 12 - 13A.
          Juro zmen prosim v popise tych type1 v Auparku - ze su na 3kW nie na 7,4kW ako je v popise teraz.

          Komentár


          • 1fisker
            1fisker komentoval
            Upraviť komentár
            To je jednofázové? Potom je to zbytočná investícia, mohli dam dať obyčajnú zásuvku.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Fisker, zase perlis... TYPE1 konektory a prislusne nabijacie stojany su vzdy len jednofazove, Su urcene pre majitelov IONov, LEAFov, SOULov a dalsich EV s jednofazovymi nabijackami a type1 konektorom a tiez Plugin-ov co pochadzaju z jednofazovych krajin a maju type1 konektor. Teda v Auparku BA mas spravne nabijacie stojany aj pre FISKER KARMA :-)))
            Je sice chyba, ze su len na 3kW, ale ked ich instalovali, maloktore EV mali vykonnejsiu nabijacku. Fisker Karma ma jednofazovu nabijacku 3,5kW, takze
            tieto TYPE1 nabijacie stojany su vlastne takmer akurat pre tvoje auto. Neviem preco ich teda ohovaras...
            Naposledy upravené jux; 20-09-2017, 09:40.

          • 1fisker
            1fisker komentoval
            Upraviť komentár
            Ja len vravím, že 3kW, 13A mi dá obyčajná zásuvka 230V/16A. Veď toto písal už dávno Juro, ja som si len osvojil tento názor.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            MK s obycajnou zasuvkou 230V/16A podstatne obmedzuju prud, spravidla len na 10A, len teslacky na 13A.
            Ak je kabel na wallboxe, je to pohodlnejsie - netreba vytahovat z auta svoj MK.

          • 1fisker
            1fisker komentoval
            Upraviť komentár
            Keď nabíjam z obyčajnej zásuvky, vždy mi ide 13A, nič nie je obmedzené.

          • jux
            jux komentoval
            Upraviť komentár
            Takze aj u teba je 16 A obmedzenych na 13, tak ako u Tesly, Europske EV maju obmedzenie na 10A.

          • Jiri GrandPa
            Jiri GrandPa komentoval
            Upraviť komentár
            Moj cinsky MK pre Fiatku taha plnych 16A. Tesim. Original Fiat MK dava len 12 A.
        • jozefhein
          Member
          • Feb 2017
          • 47
          •   

          #8
          jej, pekna fotka, nabija sa na nej moje auto

          Komentár

          • jux
            jux
            Senior Member
            • Apr 2015
            • 1378
            •      

            #9
            Ako sa to robi, aby téma o nabíjačke mala aj mapku priblíženú na konkrétnu nabíjačku ?

            Komentár

            • jux
              jux
              Senior Member
              • Apr 2015
              • 1378
              •      

              #10
              Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	0
Veľkosť:976,8 KB
ID:	18315 Juro, ak nemas cas, posli mi url na moznost opravy udajov v Auparku BA..
              4xtype1 su len 3kW, 230V/16A zasuvky su 4, nie len 2 ako je v popise.
              Dnes na jednej nabijal Ioniq, na druhej skuter, jednu volnu este vidiet na foto, druha volna je napravo od rej co nabija skuter.

              Komentár


              • ICE666SVK
                ICE666SVK komentoval
                Upraviť komentár
                Ako dlho nabijas skuter, aby si mohol ist dalej?

              • jux
                jux komentoval
                Upraviť komentár
                To nebol moj skuter - ja mam vecsi a asi aj lepsi, :-))) mam dojazd viac ako 100km aj ked idem cast cesty 100vkov.
                Mam bateriu 6,5kWh, ale nabijam ju len do 80%, len ked idem dalej na 100%, Malokedy idem dalej ako 30 km od domu, takze nabijam len doma. Len raz som zobral nabijacku a nabijal na navsteve. Nabijacka dava 8A, konecne napetie baterie je 84V, nabija cca 650W, spotrena skutra je cca 5kWh/100km, takze nabija cca 12km/h, od 0 do 100% by nabijala cca 10hodin.
            • Ioniq
              Member
              • Jan 2017
              • 364

              #11
              Akurat dnes som okolo nich snoril, este stale maju zafoliovane kable. Uz aby ich uviedli do prevadzky, nebavi ma nabijat cez Schuko zasuvku

              Komentár

              • jozefhein
                Member
                • Feb 2017
                • 47
                •   

                #12
                najprv treba nabijacku pridat na mapu nabky.com
                http://teslaclub.sk/forum/v%C5%A1eob...tanicu-na-mapu

                Nezabudni si niekde ulozit linku na editaciu nabijacky.

                Potom sa do tohto fora prida odkaz na nabky (nejak cez vlozeny html kod odkazujuci na mapu). Neviem ako - minule to za mna spravil admin.

                Komentár

                • Daliborko
                  Member
                  • May 2017
                  • 76
                  •   

                  #13
                  za mňa to tiež minule spravil @Juro
                  pridal som na nabky.com a sem na fóre, poslal mu link do správy a on tom spravil
                  Ale bolo by fajn, keby niekto, kto vie ako sa to robí, urobil nejaký návod

                  Komentár

                  • Ioniq
                    Member
                    • Jan 2017
                    • 364

                    #14
                    Dnes som skusal a zatial su stale nefunkcne. Niektore su uz porozbalovane, zjavne skusalo viac nedockavcov. Davaju si na cas...

                    Komentár

                    • jux
                      jux
                      Senior Member
                      • Apr 2015
                      • 1378
                      •      

                      #15
                      Zytocne skusat, ked nesvieti zelena...

                      Komentár

                      Pracuje...
                      X