Oznámenie

Zložiť
Zatiaľ žiadne oznámenie.

Aupark BA

Zložiť

1000,- € zľava na Model S, X

Zložiť


Objednajte si nový Model S, alebo Model X cez tento odkaz a získajte zľavu 1000 eur! Zároveň získate osobnú konzultáciu s majiteľom Tesly a zážitkovú jazdu na Tesle Model S P85D zadarmo (kdekoľvek na SK/CZ). Pre viac info nás kontaktujte.

teslaclub blog bok vrch detaily konverzacie

Zložiť
X
 
  • Filter
  • Čas
  • Ukázať
Vymazať všetko
Nové príspevky

  • jux
    komentoval k 's odpoveď
    Fisker, zase perlis... TYPE1 konektory a prislusne nabijacie stojany su vzdy len jednofazove, Su urcene pre majitelov IONov, LEAFov, SOULov a dalsich EV s jednofazovymi nabijackami a type1 konektorom a tiez Plugin-ov co pochadzaju z jednofazovych krajin a maju type1 konektor. Teda v Auparku BA mas spravne nabijacie stojany aj pre FISKER KARMA :-)))
    Je sice chyba, ze su len na 3kW, ale ked ich instalovali, maloktore EV mali vykonnejsiu nabijacku. Fisker Karma ma jednofazovu nabijacku 3,5kW, takze
    tieto TYPE1 nabijacie stojany su vlastne takmer akurat pre tvoje auto. Neviem preco ich teda ohovaras...
    Naposledy upravené jux; 20-09-2017, 09:40.

  • 1fisker
    komentoval k 's odpoveď
    To je jednofázové? Potom je to zbytočná investícia, mohli dam dať obyčajnú zásuvku.

  • jozefhein
    odpovedal
    jej, pekna fotka, nabija sa na nej moje auto

    Pridajte komentár:


  • jux
    odpovedal
    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu

Meno:	
Videní:	0
Veľkosť:140,6 KB
ID:	18281 Pozeral som este raz tie type1 wallboxy v Auparku. Je v poriadku, ze davaju len 12 - 13A, jednoducho su to take type1 wallboxy, nie su umelo obmedzene. Na ich stitku (vid foto) je napisane, ze su na 3kW a to sedi na 12 - 13A.
    Juro zmen prosim v popise tych type1 v Auparku - ze su na 3kW nie na 7,4kW ako je v popise teraz.

    Pridajte komentár:


  • jux
    odpovedal
    V Auparku BA montuju Tesla wallboxy pre Tesla Destination, bude ich zrejme 6, hned vedla styropch type1 pri vychodnom vyjazde z podzemeneho parkoviska Auparku






    Kliknite na obrázok pre väčšiu verziu  Meno:	 Videní:	2 Veľkosť:549,1 KB ID:	18279
    Naposledy upravené jux; 20-09-2017, 08:30.

    Pridajte komentár:

Pracuje...
X